Обсуждения событий в Украине (БФ) - Part 17

Это вопрос к экспертам, но они уверены, что судя по поврежденным останкам Boeing 777 не мог быть сбит ракетой зенитного ракетного комплекса Бук-М1, либо С-200 - атака на борт была не с земли, а с воздуха.
ага с воздуха, небесные покровители Путина, аки помогли..
Сейчас просто мир побаивается бешенного Рашн медведя с ядерной булавой - иначе бы уже - мозги кремлядским стратегам давно сшибли.
Угомониться надо вам там в Раше- иначе будет большая беда и тотальная - для всех... Когда вы уже это поймете...
 
Если обезьяну с гранатой загнали в угол она с перепугу может и чеку выдернуть. Это я за путлера. Терять нечего может пойти ва-банк.
 
Один из экспертов - генеральный конструктор ЗРК «Бук» уверен, что повреждения обшивки характерны для осколочно-стержневой боевой части ракет таких, как у ракет типа "воздух-воздух" - Р-73 и Р-27.

так вы еще доцарапайте там на обломках,где нужно и подбросьте осколки с тиснением визиток Яроша..
 
Нічне звернення Путіна – це цинічне знущання над здоровим глуздом, – Тимчук
Суспільство — Володимир Пиріг, сьогодні, 11:30 0 0
У своєму нічному відеозверненні з приводу збиття терористами «Боїнга» над Донеччиною президент Росії Володимир Путін припустився низки помилок.

Ретельний аналіз цього звернення опублікував на своїй сторінці у Facebook військовий експерт, директор Центру військово-політичних досліджень та представник групи «Інформаційний Опір» Дмитро Тимчук.

«Путін стверджує, що «якби 28 червня бойові дії на сході України не були поновлені, то і цієї трагедії напевно б не відбулося». У зв'язку з цим уточнюємо. Перемир'я, оголошене президентом України Петром Порошенко 20 червня, закінчувалося 27 червня, проте було продовжено до 30 червня. У період з 27 по 30 червня (включно) сили АТО не проводили активних дій (як і тиждень до цього), а лише реагували на постійні напади і обстріли з боку терористів, які повністю ігнорували оголошене перемир'я», – нагадав Тимчук.

«Кремль не міг не знати про продовження перемир'я з української сторони – оголошення про продовження перемир'я з боку Києва прозвучало під час тристоронніх консультацій 27 червня, на яких були присутні не лише представники «ДНР» і «ЛНР», української влади та ОБСЄ, а й представники Посольства Росії в Україні», – наголосив експерт.

Тимчук нагадав, що саме 28 червня група «ІО» отримала перші повідомлення про те, що у складі екіпажів і бойових розрахунків, зразків озброєння і військової техніки, які закидаються з РФ, помічені вже не тільки російські найманці, а й військовослужбовці ЗС РФ. Це приховане військове вторгнення в Україну стало значно масштабнішим з 15 липня, однак після трагедії з малайзійським «Боїнгом» частину своїх підрозділів Путін повернув назад в Росію, додав він.

«Таким чином, Путін побічно підтверджує той факт, що Росія почала черговий етап військового вторгнення в Україну 28 червня, коли сили АТО дотримувалися перемир'я», – резюмував експерт.

«Путін стверджує: «Необхідно зробити все, щоб забезпечити безпеку роботи міжнародних експертів на місці трагедії». Звернення зроблено 21 липня – через понад три доби після катастрофи «Боїнг-777». За цей час проросійські терористи і російські фахівці, котрі екстренно прибули на місце події, як відомо, встигли викрасти найцінніші речові докази, на підставі вивчення яких можна зробити висновки про істинні причини трагедії», – заявив Тимчук.

За його даними, цей процес координується і контролюється безпосередньо Москвою.

«Також цей процес супроводжувався активним втручанням терористів в роботу міжнародних експертів, перешкоджанням їхній роботі. При цьому бойовики, погрожуючи і перешкоджаючи експертам, застосували вогнепальну зброю, про що повідомила Місія ОБСЄ. Таким чином, нинішнє «відтерміноване» звернення Путіна – не більше ніж акція прикриття спроб приховати справжні причини трагедії з боку Росії і керованих нею терористів», – констатував експерт.

«Говорячи про роботу експертів на місці падіння авіалайнера, Путін стверджує: «сьогодні там вже працюють представники Донбасу, Донецька, представники МНС України, експерти Малайзії». Під «представниками Донбасу, Донецька» Путін, цілком очевидно, має на увазі підконтрольних йому проросійських бойовиків, які роблять все можливе, щоб не дати провести об'єктивне розслідування. Таким чином, він легітимізує їх як якусь повноправну сторону в розслідуванні. Тоді як ні Росія, ні керовані нею терористи, як винуватці трагедії, не мають ніякого права брати участь у цьому розслідуванні», – наголосив представник «Інформаційного Опору».

Але особливо лицемірною і цинічною, на думку Тимчука, виглядає фраза Путіна про те, що «Росія зробить все, що від нас залежить, щоб конфлікт на сході України перейшов з сьогоднішньої військової фази у фазу обговорення за столом переговорів мирними і виключно дипломатичними засобами».

«Українська сторона зібрала достатньо свідчень, щоб стверджувати: саме Росія є головним ініціатором, організатором і учасником терористичного свавілля на території Донбасу. До того ж постійно проводяться прямі акції агресії проти України у вигляді обстрілу позицій сил АТО, які перебувають на українській території, з території Росії. У цьому контексті будь-які згадки Кремля про якийсь «мирний» діалог виглядають відвертим знущанням над здоровим глуздом», – констатував експерт.

Як повідомляв ZAXID.NET, 17 липня над Торезом Донецької області терористи збили літак Boeing 777 Малайзійських авіаліній, який летів з Амстердама в Куала-Лумпур. Внаслідок цього інциденту загинуло 298 людей — 283 пасажири, з яких троє — діти, та 15 членів екіпажу.

Перед цим в РНБО повідомили, що у терористів з'явилися установки, які здатні збивати літаки на великих висотах.

Президент України Петро Порошенко назвав цей інцидент терактом.

У зв'язку з цим інцидентом, міжнародні авіакомпанії вирішили відмовитися від польотів над українською територією, а Європейська організація з безпеки аеронавігації (Євроконтроль) закрила повітряний простір східної частини України для польотів цивільної авіації.

Дані українських та американських спецслужб підтверджують, що терористи збили цей літак з озброєнь, які надійшли з Росії.

Відомо також, що терористи викрали щонайменше 36 тіл загиблих та доставили на місце трагедії важку техніку для вилучення уламків літака.

Терористи заявляють, що допустять комісію з розслідування падіння «Боїнга» до місця трагедії, якщо влада України зупинить проведення антитерористичної операції. Однак президент Росії Володимир Путін 21 липня попросив терористів не перешкоджати роботі комісії з розслідування цього інциденту.
 
Британський телеканал Sky News попросив вибачення за те, що його журналіст Колін Брезьєр (Colin Brazier) рився у багажі пасажирів MH17 на місці катастрофи. Про це повідомляє The Guardian.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Европейская вата? Но хоть ошибку признали.
 
Если обезьяну с гранатой загнали в угол она с перепугу может и чеку выдернуть. Это я за путлера. Терять нечего может пойти ва-банк.

Маленький карлик против, практически, всего мира ? Да, его свои же и грохнут. Богатые мира сего привыкли жить хорошо и, желательно, не в росии отдыхать и учить своих спиногрызов.
 
Помрет ли Хуйло Кабаев своей смертью? Искренне надеюсь что где-то уже идут приготовления к его устранению...
 
На сегодняшний день эксперты сделали первые неофициальные выводы в катастрофе малайзийского Boeing 777: Судя по поврежденным останкам Boeing 777 - по самолету стреляли авиационными ракетами.

О, потянуло ватным душком. Ну здравствуй, "брат". Давай, рассказывай, какие эксперты? Кремлевско-кургинянские? Только про подпись свою не забывай.
 
Сёдня заехал к матери. Смотрю посреди детской площадки стоит ВАЗ-21099, тёмно-вишнёвая. Только я прошел, как водила кинулся в машину и давай за мной ехать.
Проехался за мной, обогнал, постоял возле мусорки... Даже не дождался когда я к дому подойду, и свалил.
ХЗ, но насторожило...

у меня и фотка и все контакты... я не ссу
 
На сегодняшний день эксперты сделали первые неофициальные выводы в катастрофе малайзийского Boeing 777: Судя по поврежденным останкам Boeing 777 - по самолету стреляли авиационными ракетами.
Иди нахуй отсюда, ебаный колорад...
 
Это вопрос к экспертам, но они уверены, что судя по поврежденным останкам Boeing 777 не мог быть сбит ракетой зенитного ракетного комплекса Бук-М1, либо С-200 - атака на борт была не с земли, а с воздуха.

Дааа, а "БУКи" выдать террористам- это вообще нормально, а чо?
Так? Расеяне, я с вас фигею :іржач:

И ыкспертов мы все видели. По сбору колечек, вещей и кредиток погибших. От них на месте аварии не протолкнуться, от этих "экспертов"
 
Белорусский партизан @belpartisan · 21 Min.
Беларусь запретила ввоз свинины из России

Интересно у кого они научились )))

В Могилеве распространяют листовки с призывом вступать в армию Руси и Бога.Боевики мутят воду в Беларуси
BtDZh9uIgAAq_6e.jpg


 
Боевики самопровозглашенной террористической организации "ДНР" возвращаются в освобожденную украинскими военнослужащими Дружковку и как ни в чем не бывало пытаются вернуться на должности в госструктурах.
Сами идут в руки МВД и прокуратуры. Это очень хорошо, не надо силы тратить на ловлю по зеленкам.
 
Главный военком Нижегородской области застрелился в своем кабинете
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Погоны жать стали?
 
Если обезьяну с гранатой загнали в угол она с перепугу может и чеку выдернуть. Это я за путлера. Терять нечего может пойти ва-банк.
Главное чтобы обезьяна на гранату жопой села.
 
Нічне звернення Путіна – це цинічне знущання над здоровим глуздом, – Тимчук
Суспільство — Володимир Пиріг, сьогодні, 11:30 0 0
У своєму нічному відеозверненні з приводу збиття терористами «Боїнга» над Донеччиною президент Росії Володимир Путін припустився низки помилок.

Ретельний аналіз цього звернення опублікував на своїй сторінці у Facebook військовий експерт, директор Центру військово-політичних досліджень та представник групи «Інформаційний Опір» Дмитро Тимчук.

«Путін стверджує, що «якби 28 червня бойові дії на сході України не були поновлені, то і цієї трагедії напевно б не відбулося». У зв'язку з цим уточнюємо. Перемир'я, оголошене президентом України Петром Порошенко 20 червня, закінчувалося 27 червня, проте було продовжено до 30 червня. У період з 27 по 30 червня (включно) сили АТО не проводили активних дій (як і тиждень до цього), а лише реагували на постійні напади і обстріли з боку терористів, які повністю ігнорували оголошене перемир'я», – нагадав Тимчук.

«Кремль не міг не знати про продовження перемир'я з української сторони – оголошення про продовження перемир'я з боку Києва прозвучало під час тристоронніх консультацій 27 червня, на яких були присутні не лише представники «ДНР» і «ЛНР», української влади та ОБСЄ, а й представники Посольства Росії в Україні», – наголосив експерт.

Тимчук нагадав, що саме 28 червня група «ІО» отримала перші повідомлення про те, що у складі екіпажів і бойових розрахунків, зразків озброєння і військової техніки, які закидаються з РФ, помічені вже не тільки російські найманці, а й військовослужбовці ЗС РФ. Це приховане військове вторгнення в Україну стало значно масштабнішим з 15 липня, однак після трагедії з малайзійським «Боїнгом» частину своїх підрозділів Путін повернув назад в Росію, додав він.

«Таким чином, Путін побічно підтверджує той факт, що Росія почала черговий етап військового вторгнення в Україну 28 червня, коли сили АТО дотримувалися перемир'я», – резюмував експерт.

«Путін стверджує: «Необхідно зробити все, щоб забезпечити безпеку роботи міжнародних експертів на місці трагедії». Звернення зроблено 21 липня – через понад три доби після катастрофи «Боїнг-777». За цей час проросійські терористи і російські фахівці, котрі екстренно прибули на місце події, як відомо, встигли викрасти найцінніші речові докази, на підставі вивчення яких можна зробити висновки про істинні причини трагедії», – заявив Тимчук.

За його даними, цей процес координується і контролюється безпосередньо Москвою.

«Також цей процес супроводжувався активним втручанням терористів в роботу міжнародних експертів, перешкоджанням їхній роботі. При цьому бойовики, погрожуючи і перешкоджаючи експертам, застосували вогнепальну зброю, про що повідомила Місія ОБСЄ. Таким чином, нинішнє «відтерміноване» звернення Путіна – не більше ніж акція прикриття спроб приховати справжні причини трагедії з боку Росії і керованих нею терористів», – констатував експерт.

«Говорячи про роботу експертів на місці падіння авіалайнера, Путін стверджує: «сьогодні там вже працюють представники Донбасу, Донецька, представники МНС України, експерти Малайзії». Під «представниками Донбасу, Донецька» Путін, цілком очевидно, має на увазі підконтрольних йому проросійських бойовиків, які роблять все можливе, щоб не дати провести об'єктивне розслідування. Таким чином, він легітимізує їх як якусь повноправну сторону в розслідуванні. Тоді як ні Росія, ні керовані нею терористи, як винуватці трагедії, не мають ніякого права брати участь у цьому розслідуванні», – наголосив представник «Інформаційного Опору».

Але особливо лицемірною і цинічною, на думку Тимчука, виглядає фраза Путіна про те, що «Росія зробить все, що від нас залежить, щоб конфлікт на сході України перейшов з сьогоднішньої військової фази у фазу обговорення за столом переговорів мирними і виключно дипломатичними засобами».

«Українська сторона зібрала достатньо свідчень, щоб стверджувати: саме Росія є головним ініціатором, організатором і учасником терористичного свавілля на території Донбасу. До того ж постійно проводяться прямі акції агресії проти України у вигляді обстрілу позицій сил АТО, які перебувають на українській території, з території Росії. У цьому контексті будь-які згадки Кремля про якийсь «мирний» діалог виглядають відвертим знущанням над здоровим глуздом», – констатував експерт.

Як повідомляв ZAXID.NET, 17 липня над Торезом Донецької області терористи збили літак Boeing 777 Малайзійських авіаліній, який летів з Амстердама в Куала-Лумпур. Внаслідок цього інциденту загинуло 298 людей — 283 пасажири, з яких троє — діти, та 15 членів екіпажу.

Перед цим в РНБО повідомили, що у терористів з'явилися установки, які здатні збивати літаки на великих висотах.

Президент України Петро Порошенко назвав цей інцидент терактом.

У зв'язку з цим інцидентом, міжнародні авіакомпанії вирішили відмовитися від польотів над українською територією, а Європейська організація з безпеки аеронавігації (Євроконтроль) закрила повітряний простір східної частини України для польотів цивільної авіації.

Дані українських та американських спецслужб підтверджують, що терористи збили цей літак з озброєнь, які надійшли з Росії.

Відомо також, що терористи викрали щонайменше 36 тіл загиблих та доставили на місце трагедії важку техніку для вилучення уламків літака.

Терористи заявляють, що допустять комісію з розслідування падіння «Боїнга» до місця трагедії, якщо влада України зупинить проведення антитерористичної операції. Однак президент Росії Володимир Путін 21 липня попросив терористів не перешкоджати роботі комісії з розслідування цього інциденту.

На те живьём:D:D:D
 
Я передивився чимало інтервью з мешканцями югавастока, зняті після повернення української влади на місця. Це дуже цікаво.

Так, серед них є скажені істоти які тягнуть з армійської вантажівки пачку сосісок але проклинають Україну. Є серед мешканців і чесні люди котрі чесно кажуть на камеру - да, ми бляць просто тупі, ізвєняємся, бєс папутал. Але переважна більшість мудро зауважує - ну я нє знаю, ну а шо? Оці - найцікавіший пласт тамтешнього населення. Інфанти.

Хочеться назвати їх дегенератами або дебілами, але це не так. Дивлюся на вирази мармиз дорослих дядьків та пристарілих тіток, і розумію - це ж діти ніжного віку, - вісім, дванадцять років максимум.

Отже, поділюся досвідом. Колись дуже давно на моє батьківське село приїхали мамині друзі з дитиною. Чисто на природу - скупатися в ставку, побити байдики, пожерти фруктів. Все б нічого, але ця дитина (хлопчик) мала дуже хуйову вдачу і абсолютно сатанинський характер. Некерований Омен. Таке враження, що наскрізь одержимий чортами. Неймовірно конфліктне падло восьмирічнрого віку. Воно проклинало власну маму біблійними прокльонами, пиздило сусідських дітей (дворічного віку) смертним боєм, всіляко лютувало.

Його ж матуся нічого не могла вдіяти, бо керувалася гуманістичними ідеалами - мамине слово всьо вилікує. З часом. Але синочку на це було цілковито похуй. Рідненьку матусю він реально пиздив ногами і реготав. Страшна людина, хоч і маленька. Я дивився на всю цю двіжуху і тихо дивувався. Як же ж так - думав я. Цьому упирьку саме час дати крепкої дорослої сатисфакції, а мама жаліє цю кислу кровіночку.

Але всьому свій час. Настала мить, коли цей маленьки підар так розлютувався, що треба було вживати поліцейських заходів. Вперше в житті мама здригнулася і похитнулася. Синочок заїбав.

- Зроби з цим щось, Іване, поможи мені, бо я божеволію - сказала мені ця закатована жінка.
- Пані, дайте мені свободу маневру, і цей дрібний гандон вперше в своєму мікроскопічному житті попросить у вас вибачення.
- Роби як знаєш,- отримав я відповідь.

Це малолітнє хуйло якраз крутилося на городі серед бурякового бадилля і щось псувало. Я ж повільно вирізав з куща колючу шипшинову різочку, і подивився в очі цьому мудакові. Він одразу все пойняв, напружився, і сказав - что ето, ето нє надо. Його ніхто і ніколи не пиздив. Він зрозумів, що зараз отримає новий досвід і поломився тікати через садок.

Я наздогнав його в кілька стрибків і покарав. Покарав сильно, відчутно, бо розумів - інакше діла не буде. Ви ж бачили фільм Омен, про дитяче втілення Антихриста? Крім жартів - в його очах я узрів цей сатанинський спалах. Але мені, з моєю броньованою кармою, ці диявільські натяки до дупи. Малий гадав, що він страшний Сатана. Але прийшов Будда Чесного Виховання, а Будді такі речі навіть не цікаві. Сатана? Та пішов ти нахуй!

Кароче, цей хлопчик так принишк, що з часом навіть модернізував свого характера на краще. Сила. Ні вмовляння, ні пиздьож, ні приклади з життя не могли його переконати. Лишень чиста сила - незворотня, цупка, систематична. Раз уїбав - процес пішов. До речі - в ітогє виросла розумна людина, цілком виважена і спокійна.

Так само і з мешканцями югавастока. Українська влада + БТР = уважуха, пацани.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Назад
Зверху Знизу