Обсуждения событий в Украине (БФ) - Part 15

Я не дивуюся. Я дратуюсь, це різні речі. Мене дратують люди, які ходять по інтернетам і розповсюджують такі от історії з посиланням на джерело "сказав знайомой знайомого, але чисту правду".
Я припускаю, що подібні речі можуть мати місце, хоча з боку сил АТО це навряд чи масове явище. Але я не розумію, як це стосується того факту, що війна на донбасі ведеться, власне, з російськими диверсантами, озброєними російською ж таки зброєю. Які, до речі, прикриваються мирним населенням, а ти голосиш тут про втрати.

Ну хочеш чуток з перших рук? Так от, десь там - військова когось - так от там майже нема отих штук. Звідкіля знаю - не скажу, але для меня - інфа 100% Як це інтерпретувати - то як бажаєш
 
Ну хочеш чуток з перших рук? Так от, у Качі - військова база морських вертольотчиків - так от там майже нема вертольотів. Звідкіля знаю - не скажу, але для меня - інфа 100% Як це інтерпретувати - то як бажаєш
Ніяк не бажаю.
Хочу супу з грибами. :іржач:
 
меня бесит другое: что все уже положили хуй на мирных жителей, мотивируя это тем, что они кричали "расея". хотя, с точки зрения банальной логики, ты видела в славянске или краматорске митинги за россию?
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
По меньше смотрите укросми, где недавно передавали что лагерь уничтожили с 250 боевиками - смешно. Так же и с россиянами и чеченцами, да они там есть, но отсилы может 2-3 добровольца на 100 человек, расставляйте уши шире, то лапша скоро спадет. Реально сейчас украинцы убивают украинцев и кому то это выгодно!
Пане ватнику, Вам не набридло заламувати руки? Мені, наприклад, абсолютно байдуже, до якої нації належать сучі виблядки, що роздирають мою країну. І якщо вони українці, їх треба їбошити так само, якби вони були ніггерами. Бо Україна понад усе. Так зрозуміло?
 
меня бесит другое: что все уже положили хуй на мирных жителей, мотивируя это тем, что они кричали "расея". хотя, с точки зрения банальной логики, ты видела в славянске или краматорске митинги за россию? может быть, в станице луганской?
война на донбассе началась благодаря российским диверсантам, потом раздули искру и пошел пожар. сейчас там воюют уже местные. а их будет все больше и больше, учитывая как наши войска ебошат все подряд. правильно Большой Брат говорит.

Как их будет больше, если там геноцид? Я что-то незнаю о геноциде?
 
Грибний суп - то польське їдло. І це одна з речей, за які Польщу не треба бомбардувати
Грибний суп з курячими тефтельками і перцем - національна німецька-фашистська їжа, щоб ти знав.
 
І вам доброї ночі). А що це ви котрий пост українською розмовляєте? Це після "погладив маузер" з людьми таке трапляється?)
Я досить вільно спілкуюсь українською (мої родичі живуть в ХО чи не з початку існування тут якихсь осілих поселень), просто не понтуюся цим.
 
9 км от Славянска. не славянск.
Ну, так. Знайшов виправдання.
Не сміши мої капці.

Троль детектед. До чего же вы форум довели - слов нет, маты, оскорбления - модерация этого не видит, зато блокирует просто за факты и другое мнение.
Ну удачи, наворачивайте дальше, вам не привыкать.
До побачення.
 
бесполезно. здесь либо ватник, либо евроватник. адекватных, кто пытается хоть что-то понять, мало, их помечают, как провокаторов и банят навеки.

Ойвей, давай ти це розповіси мені, модератору, якого ватники вважають то бандерівцем, то рашистом
 
Троль детектед. До чего же вы форум довели - слов нет, маты, оскорбления - модерация этого не видит, зато блокирует просто за факты и другое мнение.
Ну удачи, наворачивайте дальше, вам не привыкать.
Именно так. Ты у нас обиженный незаслуженно, распространяешь правду, открываешь всем глаза...
Поэтому иди-ка ты нахуй по доброму. Унылый ты и назойливый в своём идиотизме.

Мочить сепоров надо без огладки на причастность: в крови по локоть руки или только патроны подавал. Всех нахуй в одну яму и загребсти говном.

Кстати - как только началось массовое мочилова и рухнули надежды на блядские дыныры и лыныры, так вата сразу попёрла в интернеты просвещать.
Идите нахуй, оптом. Просветители хуевы.
И да - я так общаюсь всегда. И мне насрать на твою тонкую организацию.
 
Мля, то й рашистам треба дати ордена за українізацію руськомовного форума
 
Так же и с россиянами и чеченцами, да они там есть, но отсилы может 2-3 добровольца на 100 человек, расставляйте уши шире, то лапша скоро спадет.
Я охотно тебе верю, но вот Стрелков почему-то жалуется, что и тысячи человек местных не набралось.

Верить тебе, или ему?
 
Назад
Зверху Знизу