Статус: Офлайн
Реєстрація: 19.07.2015
Повідом.: 8472
Реєстрація: 19.07.2015
Повідом.: 8472
Я б поставив знак рівності між порохоботами і Юляботами.
Бо оці два субїєкта вийшли з одного періоду і їли з одного корита.
Бо оці два субїєкта вийшли з одного періоду і їли з одного корита.

