Тут могла бути ваша реклама
  • Автор теми Автор теми Воffка
  • Дата створення Дата створення
Моцик это олдскул. 20 лет назад у тех, кто хотел скорости-драйва или дешево доехать, не было альтернативы. Сейчас, нужен драйв, моноколесо полностью закрывает эту нишу. Конечно научиться хорошо ездить на моноколесе сложней, чем на мотоцикле. Если нужно просто доехать быстро и дешево на авто не за все деньги мира - електромобиль. Практичный транспорт на двух колесах - электровелосипед. Думаю, что мотоцикл со временем займет еще более узкую нишу, чем сейчас, как погарцевать в свое время на лошади.
 
Обновился роботом-пылесосом. Спонтанная покупка, так как старый самый первый Ксяоми отлично отработал почти 10 лет и полностью устраивал, однако технологии идут вперед. Новый на удивление хорошо моет пол вращающимися швабрами. Сам выдувает пыль в мешок на базе, сам по несколько раз за уборку моет швабры, после уборки, стирает их водой 75 градусов и сушит теплым воздухом. Полная автономность. Залил ведро воды, поставил расписание и на месяц забыл.
В самых премиальных моделях есть еще рука, которая переложит лежащий на полу носок на помытый участок, но за такие деньги нам такое не нужно.
Теперь ждем робота горничную, которая будет уметь вытирать пыль и сама ставить/снимать на окна/зеркала робота мойщика окон.
 
Обновился роботом-пылесосом. Спонтанная покупка, так как старый самый первый Ксяоми отлично отработал почти 10 лет и полностью устраивал, однако технологии идут вперед. Новый на удивление хорошо моет пол вращающимися швабрами. Сам выдувает пыль в мешок на базе, сам по несколько раз за уборку моет швабры, после уборки, стирает их водой 75 градусов и сушит теплым воздухом. Полная автономность. Залил ведро воды, поставил расписание и на месяц забыл.
В самых премиальных моделях есть еще рука, которая переложит лежащий на полу носок на помытый участок, но за такие деньги нам такое не нужно.
Теперь ждем робота горничную, которая будет уметь вытирать пыль и сама ставить/снимать на окна/зеркала робота мойщика окон.
А что за модель?
У нас неделю+15 неделю+28 решила взять ветродуйку холод/тепло в довесок предложение очистка воздуха от формальдегидов
 

Вкладення

  • Screenshot_2026-06-24-20-55-47-574_com.android.chrome.webp
    Screenshot_2026-06-24-20-55-47-574_com.android.chrome.webp
    372.6 КБ · Перегляди: 6
Роборок едж. Але це була спонтанна та не дуже продумана покупка, яка супровджувалася лояльністю до бренду. Зараз бачу, що Dreame L40 Ultra CE пропонує майже те саме, але дешевше, то починаються сумніви, що може треба було розглядати пропозиції і від інших брендів. Але Роборок це "Айфон" на ринку пилесосів, то може воно буде краще. Така річ, що купуеться на багато років. Як авто, яке треба купувати за можливості в максимальної комплектації - витрачені гроші забудуться, а плюшки залишаться.

PS Це я так себе втішаю. Якщо б витратив більше часу на вибір, взяв би Дрім.
 
Останнє редагування:
Айфон в світі пилососів то дайсон.
Вакуумворс рейтинг треба було дивитись -
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
.
Вже пізно. :)
 
Роборок едж. Але це була спонтанна та не дуже продумана покупка, яка супровджувалася лояльністю до бренду. Зараз бачу, що Dreame L40 Ultra CE пропонує майже те саме, але дешевше, то починаються сумніви, що може треба було розглядати пропозиції і від інших брендів. Але Роборок це "Айфон" на ринку пилесосів, то може воно буде краще. Така річ, що купуеться на багато років. Як авто, яке треба купувати за можливості в максимальної комплектації - витрачені гроші забудуться, а плюшки залишаться.
Волохаті домашні тварини є? Автономність то чудово, але чистити всі рухомі механізми від шерсті усе одно треба вручну. Тому обрав відносно просту модель.
 
Айфон в світі пилососів то дайсон.
Вакуумворс рейтинг треба було дивитись -
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
.
Вже пізно. :)
Чому я не розглідав інші бренди, бо був на 200% задоволений стареньким Сяомі. Колись ось так по рейтингам купив самий кращій робот для мийки вікон, який мені не сподобався, то вирішив, що рейтинг, характеристики це одне, а особиста задоволенність брендом більш вагома.
 
Волохаті домашні тварини є? Автономність то чудово, але чистити всі рухомі механізми від шерсті усе одно треба вручну. Тому обрав відносно просту модель.
Як раз особливістю та основним плюсом Еджа є щітка, яка скидає волосся. Тобто спеціалізоване рішення під волохатих тварин, а їх в мене нема)
 
а коли той крізіс має початись/закінчитись? судячи з середнього значення, через пів року минає межа коли воно мало зьявитись, чи "ще не вечір"?
Мне стукнуло 45 и я нихуя пока не ощутил тяги к любовницам,мотоциклам,рыбалкам и походам в горы😁
 
а коли той крізіс має початись/закінчитись? судячи з середнього значення, через пів року минає межа коли воно мало зьявитись, чи "ще не вечір"?
Кризис середнього віку це коли людина йшла вгору, залишаючи деякі речі на потім (моцик, коханка, дороге авто), а потім стоїть на горі й бачить що дорога далі йде тільки вниз, то починає хвататися за цяцьки якими свого часу не награлася. Якщо в підсвідомості нема з підліткового віку нереалізованого пункту "моцик" то й не тягне на ньому ставити галочку.
 
Кризис середнього віку це коли людина йшла вгору, залишаючи деякі речі на потім (моцик, коханка, дороге авто), а потім стоїть на горі й бачить що дорога далі йде тільки вниз, то починає хвататися за цяцьки якими свого часу не награлася. Якщо в підсвідомості нема з підліткового віку нереалізованого пункту "моцик" то й не тягне на ньому ставити галочку.
Если у тебя в детстве не было велосипеда,а сейчас ролс-ройс,яхта и мотоцикл,то в детстве у тебя все равно велосипеда не было(с)
 
Волохаті домашні тварини є? Автономність то чудово, але чистити всі рухомі механізми від шерсті усе одно треба вручну. Тому обрав відносно просту модель.
Почитав тести по Валеріному посиланню (де, доречі, цей апарат у лютому очолив список рекомендацій як новий найкращий преміум-вибір «A New Top Pick» (с)) та знайшов там опис 3-місячного використання такой же моделі, тільки в іншому дизайні, у людини з дууже волохатими тваринами. То пилосос впорався хоч довелось налаштувати очищення контейнера майже після кожної кімнати, так швидко він забивався.
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
 
Назад
Зверху Знизу