Обновки

Re: Обновки

Дякую!

У мене юнацький задор та енергія йдуть в інші місця :D

Як переїхав на західну, так дуже спокійно став їздити.

І на трасі 170 коней Джети здалися мені жвавішими за 165 коней Мазди, в першу чергу через кращу еластичність: на Мазді всі підхвати з 80 або 100 км/г важкувато йшли.

Аеродинаміку також ніхто не відміняв.



Аби всі Ланоси їхали як ця жужа.
Насправді я не вважаю його пенсіонерським)) мій коментар стосувався "нападу" на мене за мій сарай, річної давнини :ги: досі образа не зійшла :іржач:

Отправлено с моего moto g(9) plus через Tapatalk
 
Re: Обновки

Дякую, все добре.
Наші хлопці шороху навели на балаклійсько-куп‘янському напрямку.
Радий читати тебе!Ми,до речі на Донбасі теж задніх не пасем.:україна: Живий та здоровий.Побудували новий бліндаж.Старий затопило через верх.За кітелем з документами пірнав.:рл:
 
Re: Обновки

Радий читати тебе!Ми,до речі на Донбасі теж задніх не пасем.:україна: Живий та здоровий.Побудували новий бліндаж.Старий затопило через верх.За кітелем з документами пірнав.:рл:

Найголовніше.
 
Re: Обновки

Радий читати тебе!Ми,до речі на Донбасі теж задніх не пасем.:україна: Живий та здоровий.Побудували новий бліндаж.Старий затопило через верх.За кітелем з документами пірнав.:рл:

:пиво:
 
Re: Обновки

Ого.. вчасно я зайшов:)
Бажаю здоров'я товаріщі воєнні!!:ги:
І гражданським тоже нехворіть.
Я на півдні. Кавуна так і не спробував. Зрада.
 
Re: Обновки

Ого.. вчасно я зайшов:)
Бажаю здоров'я товаріщі воєнні!!:ги:
І гражданським тоже нехворіть.
Я на півдні. Кавуна так і не спробував. Зрада.

Вода, їбашь їх блядь:D:пиво::yahoo:
Живий здоровий - кавунів ще поїмо :браво:
 
Re: Обновки

Ого.. вчасно я зайшов:)
Бажаю здоров'я товаріщі воєнні!!:ги:
І гражданським тоже нехворіть.
Я на півдні. Кавуна так і не спробував. Зрада.
Добрий ранок Всім!Всім бліндажом рвемося до тебе,на Херсонщину або Запоріжжя.З Херсонської області аж двоє.:D Проїхали через Долину.:рл:
 
Re: Обновки

Оппа!Нежданчик.Отпуск дали и медальку.Завтра выезжаю.:незнаю: Через Изюм пока стремно-вся дорога в остром железе.Придется объезжать.
 
Re: Обновки

Оппа!Нежданчик.Отпуск дали и медальку.Завтра выезжаю.:незнаю: Через Изюм пока стремно-вся дорога в остром железе.Придется объезжать.

ты там аккуратней с обьездами. подрывы случаются.
с медалькой поздравляю! :пиво:
 
Re: Обновки

Оппа!Нежданчик.Отпуск дали и медальку.Завтра выезжаю.:незнаю: Через Изюм пока стремно-вся дорога в остром железе.Придется объезжать.

Нам медалі роздавали
Я не брав бо я їбав
Я воював
Я танки гриз як барбарис...
(С)
:ги:
У нас тільки посмертно роздавали

Пс
Обновився причепом. Як завжди зробив сам із говна і палок. Ціна питання 7000грн
 
Назад
Зверху Знизу