Обновки

Re: Обновки

репортажка, спортивная репортажка где-то всхлипнули от забвения

Чё там ? Тебе краник уже поставили?

6f00480b4b12cfd389a342f.jpg
 
Re: Обновки

Все же главное в фото - это умение выбрать ракурс и поймать момент.
Вон писали ж что какой-то ниибаццо профессионал-фотограф выкинул свои зеркалки и тупо на 6-й айфон снимает, получается более чем охуенно.
Не. Мы этого не касаемся вообще. На 500px есть типы, которые на говнотелефоны снимают лучше, чем харьковские топчики на свои средние форматы.
 
Re: Обновки

и твой айфон просто сглотнет
на щастя в айфонах не забруднений :D

Теоретично ти звісно правий, та і практично теж.
Але у реальному житті смартфон завжди під рукою, і щоб зробити кадр потрібно 2-5с.
А фотоаппарат може бути готовим лише якщо ти готувався до зйомки за декілька годин ))) і не побоявся чи не заламало взяти його з собою та таскати ризикуючи.

Коротше.
Я завжди був за проф техніку.
Але зараз я бачу що масмаркет переміг. Бо став значно кращим ніж був і критично зручнішим ніж проф.

Хоббі - там виключення.
Я дійсно люблю слухати вініл із за фетишу, хоче порівняно з лосслесс він рудимент.
Звісно те саме можна і про фотик сказати. І про машини і тп.

І я радий що так склалось.
Що в смартфоні вже крута камера, досить гарний звук та зображення майже відмінне. Швидкий інтернет, висока ефективність та ресурси.
Все це в твоїй руці і завжди на підхваті :клас:
 
Re: Обновки

на щастя в айфонах не забруднений :D

Теоретично ти звісно правий, та і практично теж.
Але у реальному житті смартфон завжди під рукою, і щоб зробити кадр потрібно 2-5с.
А фотоаппарат може бути готовим лише якщо ти готувався до зйомки за декілька годин ))) і не побоявся чи не заламало взяти його з собою та таскати ризикуючи.

Коротше.
Я завжди був за проф техніку.
Але зараз я бачу що масмаркет переміг. Бо став значно кращим ніж був і критично зручнішим ніж проф.

Хоббі - там виключення.
Я дійсно люблю слухати вініл із за фетишу, хоче порівняно з лосслесс він рудимент.
Звісно те саме можна і про фотик сказати. І про машини і тп.

І я радий що так склалось.
Що в смартфоні вже крута камера, досить гарний звук та зображення майже відмінне. Швидкий інтернет, висока ефективність та ресурси.
Все це в твоїй руці і завжди на підхваті :клас:


я тебя удивлю, но в зеркалках прогресс лучше, чем в фотомодулях мобилок.
рабочее ISO поднялось с 400 до 12000 - 16000, кардинально улучшился автофокус и экспозамер. добавились всякие Live view.

по поводу мобилок.... лишь улучшились алгоритмы обработки.
как не открою полный кроп с современных мобилок - ничо за 10 лет не поменялось. мыло мылом. и это при дневном свете.
стабилизаторы добавили и видеосъемка улучшилась. всё.
 
Re: Обновки

c обзора последнего самсунга fold шо-то там за 2 000 баксов (две тысячи баксов)
кроп 100%
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

угол

3d07748c3acfea9dd7c.png


центр

0599e0b3e5f68ddd06b90376.jpg


nokia 808 угол
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


1e4ee5212258fd4ec1411113.png
 
Re: Обновки

То не жена,то теща. Краником диаметр страпона регулируется.
Его жена вот

Даже не представляю что надо гуглить чтобы в результатах поиска такое вылезло. Тебе твоя школьница не даёт что ли, что ты гадости всякие гуглишь?
 
Re: Обновки

я тебя удивлю, но в зеркалках прогресс лучше, чем в фотомодулях мобилок.
рабочее ISO поднялось с 400 до 12000 - 16000, кардинально улучшился автофокус и экспозамер. добавились всякие Live view.

по поводу мобилок.... лишь улучшились алгоритмы обработки.
как не открою полный кроп с современных мобилок - ничо за 10 лет не поменялось. мыло мылом. и это при дневном свете.
стабилизаторы добавили и видеосъемка улучшилась. всё.

Так звісно шо основний виграш за рахунок обробки зображення з декількох камер\режимів.
Те що потім фотограф в лайтрумі їбеться (цей час теж варто рахувати) ШІ фотіка смарта робить автоматично за секунди.

Все повторює шлях як зі звуком.
Спочатку все писалось лінійно і якість звуку залежила від якості аппаратури записуючої та гри музикантів.
Потім винайшли звуокрежиссуру з еквалізацією та компресією :D

Ви нереально здивуєтесь (далекі від звукозапису люди) коли почуєте будь яку доріжку (ідеально звучащої композиції) окремо (соло).

Але вцілому - звучить ідеально і ви дивуєтесь детальності прорисовки інструментів та сцени. Хоча все це обрізки звуків та вдало розташовані звукорежисером в часі акценти.

Лише власники хаенду за десятки тисяч баксів зможуть почути щось.
А 99,9% будуть наслоджуватись "прекрасною живою музикою та вокалом" :іржач:

Те саме і з фото вже.

Всі бачуть нереальні фото айфона про, але сука всім подобається.

Всі бачуть нереальну картинку кулед телевізорів, що яскравіша за колеса в клубі, але всім подобається і всі її хочуть.
 
Re: Обновки

моя думка, вже пройдена точка не повернення з фото.
фотоаппарати зникнуть як і аудіо плеери.
вони є (плеєри) і топові і круті. але суто для "професіоналів". в мас маркеті їх немає
 
Re: Обновки

А вот и не угадал. Ну или алгоритмы обработки там так себе. Фотки как с дешёвой мыльницы

так это любой современный смартфон так фоткает, если взять кроп 100%, да с листвой и деревьями)
 
Re: Обновки

так это любой современный смартфон так фоткает, если взять кроп 100%, да с листвой и деревьями)

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
в неті повно.
 
Назад
Зверху Знизу