Обновки

Re: Обновки

Обновился покатушками по Yas Marina Circuit.
HOG организовали мероприятие.
7244d08be-eef917ebd1b92912dacc2e8314f6a6a508e9c328.jpg
 
Re: Обновки

ходил срался к соседям ибо заебали жечь всякую хуйню на своем огороде, дым с котором летит к нам
как оказалось это у них стил жизни такой - любят значит еду на костре
на мое предложение купить им углей или кинуть от меня переноску, сказали нах надо, они так привыкли
и вобще, вот шас потсроят дом, и будут топить дровами, так как электрики у них принципиально не будет, а будут солнечные батареи (в первый раз вижу людей собравшихся жить без лепездричества)
а потом еще заведут поросят и курей и что я им не имею права ничего предъявлять, ога
:попкорн: х 100
 
Re: Обновки

хорошие у тебя соседи, разговаривали с тобой - йа бы просто послал нахуй если бы с такой предъявой пришел кто

Перша нормальна думка.

Якщо когось дратує те що я наприклад смажу шашлик на дровах чи ще щось, я б ввічливо сказав що його думка мені дуже важлива, хай залишається на лінії.

Одна справа палити сміття чи листя, а зовсім інша готувати їжу на дровах.

Худоба - то вже проблема більша. Бо там буде і сморід і "гавкіт".
Але знову таки з боку закону вони мають право. І ти можеш лише попрохати бути охайнішими.

Життя серед людей завжди приносить дискомфорт.
 
Re: Обновки

Называется, городские в село съехали, а там караул: собаки лают, свиньи хрюкают, трактор дыр-дыр-дыр.
 
Re: Обновки

Как уедут, кинь патронов от мелкашки в кострище, чтобы в следующий раз когда распалят весело было!:D

Гарна порада.

Особливо враховуючи токсичність Ігоька і не знання ситуації.


Як я зрозумів Ігорька дратує те що на вихідні приїзджає родина як на дачу і готує їжу на кострі (не сміття палить, не листя).
І можливо з дітьми.

То дуже гарно буде якщо кинути патронів в кострище :клас:
Ну не бути ж людиною, поважати оточуючих, якщо їх дії не порушують закон. Треба серонути ще більше.
А завтра сусіди трос на дорозі натягнуть, бо пердьож вихлопа мациклєта буде дратувати когось. Так чи що?

Постійно зустрічаю таких людей, які беруть на себе право вирішувати кому що можна робити, а кому ні.

То ціпками собі парковки огороджують, то квітники садять на загальній території.

У нас он купка зкинулась по 300 грн, в ставок рибки завезла. Без будь яких документів і узгоджень. І тепер ходять рибалок проганяють, або змушують гроші платити. Отак взяли і вирішили долю ставка.

Бісять такі царьки якщо чесно.
 
Re: Обновки

Перша нормальна думка.

Якщо когось дратує те що я наприклад смажу шашлик на дровах чи ще щось, я б ввічливо сказав що його думка мені дуже важлива, хай залишається на лінії.

Одна справа палити сміття чи листя, а зовсім інша готувати їжу на дровах.

Худоба - то вже проблема більша. Бо там буде і сморід і "гавкіт".
Але знову таки з боку закону вони мають право. І ти можеш лише попрохати бути охайнішими.

Життя серед людей завжди приносить дискомфорт.

если не уголь в мангале а дрова то обычный мангал не закрывает пламя и значит 5м не катит, в 99,9% дымят обычные мангалы ))) :D а 30 метров до здания при участках даже 10 соток это почти нереально :D

так что похуй не похуй а штраф влепят )


1.18. Розводити багаття, користуватися відкритим вогнем на відстані менше 30 м від будівель та споруд, викидати незагашене вугілля забороняється. В окремих випадках для приготування їжі на відкритому вогні дозволяється зменшувати ці відстані до 5 м за умови наявності спеціально обладнаного вогнища та вигородження місця застосування відкритого вогню негорючими конструкціями (екранами) на максимальну висоту можливого полум’я.

газовый гриль таки рулит )))

ПС: доебаться можно всегда ) было бы желание, а статья найдется )

ПСПС курятники и т.п. тоже 15м от жилых домов курим ДБН ) а если учесть что скважины есть то 20м до скважин/колодцев )))
 
Re: Обновки

Гарна порада.

Особливо враховуючи токсичність Ігоька і не знання ситуації.


Як я зрозумів Ігорька дратує те що на вихідні приїзджає родина як на дачу і готує їжу на кострі (не сміття палить, не листя).
І можливо з дітьми.

То дуже гарно буде якщо кинути патронів в кострище :клас:
Ну не бути ж людиною, поважати оточуючих, якщо їх дії не порушують закон. Треба серонути ще більше.
А завтра сусіди трос на дорозі натягнуть, бо пердьож вихлопа мациклєта буде дратувати когось. Так чи що?

Постійно зустрічаю таких людей, які беруть на себе право вирішувати кому що можна робити, а кому ні.

То ціпками собі парковки огороджують, то квітники садять на загальній території.

У нас он купка зкинулась по 300 грн, в ставок рибки завезла. Без будь яких документів і узгоджень. І тепер ходять рибалок проганяють, або змушують гроші платити. Отак взяли і вирішили долю ставка.

Бісять такі царьки якщо чесно.


Походу до тебя так же, как и для наших соседей еще не дошло,
что жечь мусор во дворе, срать за клуней в лопупах, выливать помои на дорогу не допустимо в современном городе.
Сочувствую людям живущим рядом с тобой.
 
Re: Обновки

если не уголь в мангале а дрова то обычный мангал не закрывает пламя и значит 5м не катит, в 99,9% дымят обычные мангалы ))) :D а 30 метров до здания при участках даже 10 соток это почти нереально :D

так что похуй не похуй а штраф влепят )


1.18. Розводити багаття, користуватися відкритим вогнем на відстані менше 30 м від будівель та споруд, викидати незагашене вугілля забороняється. В окремих випадках для приготування їжі на відкритому вогні дозволяється зменшувати ці відстані до 5 м за умови наявності спеціально обладнаного вогнища та вигородження місця застосування відкритого вогню негорючими конструкціями (екранами) на максимальну висоту можливого полум’я.

газовый гриль таки рулит )))

ПС: доебаться можно всегда ) было бы желание, а статья найдется )

ПСПС курятники и т.п. тоже 15м от жилых домов курим ДБН ) а если учесть что скважины есть то 20м до скважин/колодцев )))

главное шоп соседи потом не захотели экспертизу соответствия игоревых дома/скважины/курятника тем же самым нормам :D
процесс долгий, недешевый, но воспитательный эффект может оказаться удивительным
 
Re: Обновки

главное шоп соседи потом не захотели экспертизу соответствия игоревых дома/скважины/курятника тем же самым нормам :D
процесс долгий, недешевый, но воспитательный эффект может оказаться удивительным
тарадибога
ввиду отстутствия свободных денег на решал и ускорителей
все мыслимые и немыслимые нормы соблюдены
дом введен в эксплуатацию
 
Re: Обновки

Ну шо, обновился местом работы.
Прямо говорить не буду, но оставлю тонкий намек

 
Re: Обновки

если не уголь в мангале а дрова то обычный мангал не закрывает пламя и значит 5м не катит, в 99,9% дымят обычные мангалы ))) :D а 30 метров до здания при участках даже 10 соток это почти нереально :D

так что похуй не похуй а штраф влепят )


1.18. Розводити багаття, користуватися відкритим вогнем на відстані менше 30 м від будівель та споруд, викидати незагашене вугілля забороняється. В окремих випадках для приготування їжі на відкритому вогні дозволяється зменшувати ці відстані до 5 м за умови наявності спеціально обладнаного вогнища та вигородження місця застосування відкритого вогню негорючими конструкціями (екранами) на максимальну висоту можливого полум’я.

газовый гриль таки рулит )))

ПС: доебаться можно всегда ) было бы желание, а статья найдется )

ПСПС курятники и т.п. тоже 15м от жилых домов курим ДБН ) а если учесть что скважины есть то 20м до скважин/колодцев )))
ти казковий персонаж
 
Re: Обновки

Походу до тебя так же, как и для наших соседей еще не дошло,

что жечь мусор во дворе, срать за клуней в лопупах, выливать помои на дорогу не допустимо в современном городе.

Сочувствую людям живущим рядом с тобой.
дякую
 
Re: Обновки

Походу до тебя так же, как и для наших соседей еще не дошло,
что жечь мусор во дворе, срать за клуней в лопупах, выливать помои на дорогу не допустимо в современном городе.

Так в городе - может быть. Но вы же не в городе :trollface:
 
Re: Обновки

В пятницу укололся джонсоном. Добби свободен и с паспортом вакцинации.
 
Назад
Зверху Знизу