Обновки

от ёлки, это этот Егор
тогда ладно, шутки неуместны
 
ну я надеюсь как обычно, еще из той советской резины и обязательно самую дешевую?

самую дешевую? как водится да
из резины? смотря что считать резиной
правда к сожалению в том цвете что я хочу обещали только в апреле
так что придется ждать
и тем временем подбирать мотор и всякое дополнительное оборудование
которое не идет в стандартной комплектации
 
Ніколи не розумів надгруя ходити в барбершопи.
А після того як сходив, більше не розумію нафіга ходити не в барбершопи стригтись.
Норм стрижка з мийкою голови 150+ коштує.
Барбершоп - 300.
Проте рівень...ну як з Лачетті пересісти в Солару :клас:

Доречі саме у барбершопах я нарешті побачив як дезинфікують інструмент перед роботою.

Раджу спробувати.
Послуги мають бути якісними :клас:
 
Ніколи не розумів надгруя ходити в барбершопи.
А після того як сходив, більше не розумію нафіга ходити не в барбершопи стригтись.
Норм стрижка з мийкою голови 150+ коштує.
Барбершоп - 300.
Проте рівень...ну як з Лачетті пересісти в Солару :клас:

Доречі саме у барбершопах я нарешті побачив як дезинфікують інструмент перед роботою.

Раджу спробувати.
Послуги мають бути якісними :клас:
Ну все
осталось купить гироборд и штаны с мотней до колена до комплекту :ги:
300 то като по нищебродски, пацаны дето по 600 стригутся, тебе еще есть куда расти короче :ги:
 
Норм стрижка з мийкою голови 150+ коштує.
в свинарнике до сих пор нет горячей воды что бы голову помыть? или настолько клешорукий, что даже с этим не справишься? :підстолом:

ЗЫ: или перед сельскими бабидлами выебваться так круто? "ты диви! вин у пэрукани мийку замовляе!" :іржач:
 
Ну все
осталось купить гироборд и штаны с мотней до колена до комплекту :ги:
300 то като по нищебродски, пацаны дето по 600 стригутся, тебе еще есть куда расти короче :ги:

Якби я гнався за прайсом, то твоя порада була б доречна, а так - ніт.

Дуже зручно, через веб сайт записався, прийшов - там все красиво оформлено, чистенько, привітний персонал, барбери не лізуть з розмовами якщо ти соціопат. І головне - стрижуть дійсно гарно. Отримуєш те на що розраховуєш, а не те що вийшло :)
 
в свинарнике до сих пор нет горячей воды что бы голову помыть? или настолько клешорукий, что даже с этим не справишься? :підстолом:

ЗЫ: или перед сельскими бабидлами выебваться так круто? "ты диви! вин у пэрукани мийку замовляе!" :іржач:

Судячи з твого батхерда ти ніколи голову не мив в перукарні :рл:

Так, тобі для загального розвитку. В перукарні мають мити голову перед стрижкою, та після неї.
 
Судячи з твого батхерда ти ніколи голову не мив в перукарні :рл:

Так, тобі для загального розвитку. В перукарні мають мити голову перед стрижкою, та після неї.

он и вне перукарни не мыл, узбагойся :D там какахи еще со времем Великого Бойлерного Взрыва :іржач:


p.s. голову в парикмахерской мою всегда после, шо б за шиворот не высыпалось ничо :D а перед, если парикмахерша красивенькая, еще и голову прошу мне помассировать :D
 
Ніколи не розумів надгруя ходити в барбершопи.
А після того як сходив, більше не розумію нафіга ходити не в барбершопи стригтись.
Норм стрижка з мийкою голови 150+ коштує.
Барбершоп - 300.
Проте рівень...ну як з Лачетті пересісти в Солару :клас:

Доречі саме у барбершопах я нарешті побачив як дезинфікують інструмент перед роботою.

Раджу спробувати.
Послуги мають бути якісними :клас:

Стригусь в парикмахерской возде дома шо-то около 90 грн с мойкой. Инструменты в дезинфекторе лежат если что.
Предпоследний раз подстригся за 250+ в модном заведении, в центре по записи сильно заранее. разницы не заметил.
 
еще и голову прошу мне помассировать
cjaef8.gif

:підстолом:
 
Стригусь в парикмахерской возде дома шо-то около 90 грн с мойкой. Инструменты в дезинфекторе лежат если что.
Предпоследний раз подстригся за 250+ в модном заведении, в центре по записи сильно заранее. разницы не заметил.

Мені нормально undercut стрижку лише в барбершопі змогли зробити якісно. У звичайних кожного разу по різному виходило )))) а в барбершопі - кожного разу те що я очікую :клас::клас:
Поки стригся без конкретних моделей стрижки - було пофіг. Проте і вигляд мав відповідний :D
 
Назад
Зверху Знизу