Нумо допоможемо закрити трансляцію гівно-ресурсів

Ти помиляєшся.
Моя близька людина 24\7 дивиться НьюсВан. Людина мала патріотичні погляди і вважає що має.
Проте і до неї знайшли підхід. І зараз під патріотичними гаслами вона здатна привести до влади Мертвечука (або маріонетку).
Ці канали вміло рулять.
Більшість людей просто беззахисні перед вмілими психологами.

Але вірно і зворотне. Якщо дивитися тільки 5, еспрессо або прямий, то будеш дибілом.
Я взагалі не дивлюся ТВ, мені всеодно хоч усі закрити канали. Треба розуміти якщо тупо закривати канали то краще не стане.
 
Але вірно і зворотне. Якщо дивитися тільки 5, еспрессо або прямий, то будеш дибілом.
Я взагалі не дивлюся ТВ, мені всеодно хоч усі закрити канали. Треба розуміти якщо тупо закривати канали то краще не стане.

В тебе є гроші протистояти російській медійній атаці?
В тебе є інші пропозиції, як цьому протистояти?
 
Треба розуміти якщо тупо закривати канали то краще не стане.
Якщо закрити Інтер, 112 та Ньюзван - реально стане краще!
Навіть пінчуковський ICTV та Коломойський 1+1 не дозволяють собі таку гидоту.
От вони хай і залишаться зрадойобам та руськоміропочєтатєлям.
 
Погодите, шо то не то.
Раньше ж ньюсван принадлежал рыгу Мураеву, но его ж на днях купил Представитель Президента Украины на переговорах с расией. Как там его фамилия..
Ну вообщем концепция поменялась или нет:незнаю:
 
Погодите, шо то не то.
Раньше ж ньюсван принадлежал рыгу Мураеву, но его ж на днях купил Представитель Президента Украины на переговорах с расией. Как там его фамилия..
Ну вообщем концепция поменялась или нет:незнаю:

нахуй....
 
вспоминаются слова Кузьмы покойного - " свои дила зробылы- злили нас...." по факту просто воспользовались ситуацией, пришли к власти, а теперь , видимо, народ стал требовать что то и стал не угодным канал этот.

Все стали неугодны кто был на майдане, патриоты( не шоколадные пидары типа оксиморуна, а настоящие). Всех слили. А сепаров и титушню на волю.

Уверен что если бы не вальнули Жилина, так он бы уже в Харькове свой оплот держал опять, и рубал капусту.
 
вони НАСПРАВДІ ВІРЯТЬ що справжнє прізвище Порошенка - Вальцман
У людей проблемы. С деньгами, работой, коммуналкой. И люди подсознательно ищут виноватых во всех этих проблемах. И кацапы им подсовывают виноватых, это мол жиды-алигархи.
Если хотим победить пропаганду этих русских фашистов, нужно людям дать другого виноватого. А именно показывать постоянно как тот же Рабинович или Медведчук не доплачивают налоги в бюджет. Но что то я ни одного такого репортажа не видел.
 
Якщо закрити Інтер, 112 та Ньюзван - реально стане краще!
Нет. Они на второй день купят канал Рада, и будут лить оттуда свою кацапскую пропаганду. Как только недавно купили 112, который до этого вменяемый был.
 
Приходе теща на сабантуй,випили трохи.І..почалось-я б цих грьобаніх бандерівців розстрілювала і.т.д в такому ж дусі. причому з читого листа.Я-а що таке? Вони нас російськомовних записали в другий сорт,ми не люди.іт.д.
япитаю звідки ви це взяли???
Теща-так по телевізору на політшоу все розказали,от скоро буде-сам подивись.
питаю який канал? віявляється ньюс ван. Пиздець приїхали... старі технології включмили по новій.
Та то твоя теща просто канал перепутала!:D
 
Ти помиляєшся.
Моя близька людина 24\7 дивиться НьюсВан. Людина мала патріотичні погляди і вважає що має.
Проте і до неї знайшли підхід. І зараз під патріотичними гаслами вона здатна привести до влади Мертвечука (або маріонетку).
Ці канали вміло рулять.
Більшість людей просто беззахисні перед вмілими психологами.

Не певен, що всі люди такі дурепи. Людина зі здоровим глуздом взагалі не дивиться телебичення, бо це не додає здоров'я, грошей або щастя. але добряче забирає час.
Я проти того, щоб якийсь шахрай чи розумник вирішував за мене, що мені особисто робити.
 
В тебе є інші пропозиції, як цьому протистояти?
Звичайно, що є.
По-перше мати свою думку й думати не хуем, шлунком чи сракою, а головою.
По-друге, не мовчати, а переконувати інших в тому, що вони помиляються, коли дивляться це лайно. Аргументовано, переконливо. Практика показало, що навіть сепарню можна переконати в тому, що вони ракли, правда там застосовують інші трохи методи.
 
вы хотите сделать в Украине как в росии, шобы небыло абсолютно никакой критики президента?

Да пожалуйста, пусть критикуют, я сам его тут тычу регулярно в бардак.
Но когда на голубом глазу с канала вещают, что нет ни какой российской агрессии, и вообще во всём виноваты биндеравцы, каторые устроили майдан "вот это вот всё"(С)
Мне хочется спалить здание вместе с каналом и выступающими.
 
очень трудно это доносить.
еслиб росийская агресия коснулась бы каждой второй семьи а не каждой сотой, и если бы гарант не торговал с московией - народ бы понял.
а так объективно агресию почувствовать невозможно.

Гу, то есть, пусть дальше несут эту пропаганду кацапскую? Не, я за аутодаффе.
 
Блин. Я понял, кого они мне напоминают, эти Mr. Vision и иже с ним. Это же копии секретарей парткомов периода развитого социализма. Помните таких? Те же манеры, те же ухватки. Они всегда знают, что читать, что не читать. Смотреть, не смотреть. И т.д. И с должным высокомерием, с высоты своего тайного знания, поведают несведущим тупицам, быдлу, ну, людям короче.
Просто удивительно, как стандартизованная типовая система мышления (правда, десятки лет совершенствования) транслируется на совсем другую социальную конструкцию.
 
Прочла у вас мысль. Она показалась мне интересной. Решила таки узнать кому принадлежат слова. Просто продолжила вашу мысль. Если это создало для вас дискомфорт, сорри.

Прошу извинить. Был неправ. Зря наехал.
 
Нет. Они на второй день купят канал Рада, и будут лить оттуда свою кацапскую пропаганду. Как только недавно купили 112, который до этого вменяемый был.

Значить і раду прикрити.
А як ти пропонуєш, щоб у нас тут хуйла хвалили а ми мовчки дозволяли чи що?

Мені давно казали що ти за принципом 60\40 на ХФ працюєш. Я починаю розуміти чому.
 
Не певен, що всі люди такі дурепи. Людина зі здоровим глуздом взагалі не дивиться телебичення, бо це не додає здоров'я, грошей або щастя. але добряче забирає час.
Я проти того, щоб якийсь шахрай чи розумник вирішував за мене, що мені особисто робити.

ти про пенсіонерів згадай ;)
а вони, нажаль, мають право голосу
 
Блин. Я понял, кого они мне напоминают, эти Mr. Vision и иже с ним. Это же копии секретарей парткомов периода развитого социализма. Помните таких? Те же манеры, те же ухватки. Они всегда знают, что читать, что не читать. Смотреть, не смотреть. И т.д. И с должным высокомерием, с высоты своего тайного знания, поведают несведущим тупицам, быдлу, ну, людям короче.
Просто удивительно, как стандартизованная типовая система мышления (правда, десятки лет совершенствования) транслируется на совсем другую социальную конструкцию.

тобто ти за мовлення каналів які пропогандують скласти зброю, віддати Крим, і влаштувати переворот в Києві привівши до влади кума путіна?
 
Назад
Зверху Знизу