Мабуть НЛО.
Міст не було, і навіть селища були "нові" для 1900р. А існували справжні великі міста-центри, такі як Бахмут.
там все що завгодно намалювати можна, ти б ще в докторській як джерело вказав вікіпедію "пруф залізний". І "Луганське" це не Луганськ, це може бути будь-яке інше село. В межах сучасного Луганська(на його території) такої йухні точно не було ніколи. А можливо воно і зараз існує, село Луганське.
Та власне ось воно:
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
)
Цим селищам (Луганськ, Донецьк) штучно привласнювали статуси міст, обласних, губернських, районних і т.п. центрів. При тому, що існували справжні центри (Бахмут, Маріуполь, Слов'янськ). Але вони були етнічно, культурно, мовно невигідні - здебільшого українські. Тому і створили ці штучні. Це викликало супротив місцевого населення.
Як би тобі сподобалось, якби під Харковом створили хутор "Новомосковськ", заселили туди бурят, чечен, мокшів та інших московитів і зробили б з нього обласний центр?
Колоніальна політика:
-створити штучний центр
-заселити його викиднями суспільства з "метрополії" для створення дешевої рабсили (бурлаки в імперії, пролетарії в совках)
-накачати бездумно промисловістю, поставити весь регіон та його населення в залежність від цієї промисловості.
-винищувати села (30 роки, якраз "бум" зростання цих Донецьків та Луганськів), геноцид. Це також збільшує кількість пролетаріїв, що знову призводить до збільшення дешевої рабсили, яку як худобу ведуть до цих "центрів"
-створювати штучні освітні центри проімперського спрямування на противагу місцевим. Пофіг на якість освіти, головне - масовість та зомбування.
Харків теж був таким центром, тільки більш старим і не настільки йобнуто-совковим як Донецьк з Луганськом. Його "накачала" імперія, а Луганськ і Донецьк - совок. Більше того, він був плацдармом для наступу чекістів на УНР та примусового приєднання решти України до совку. хуйло теж хотіло провернути щось подібне - не вийшло.
Тож йух тебе знає чому ти зі мною сперечаєшся.
Фактично Донецьку та Луганську менше 100 років, а то і 80.
Ось тобі ще раз мапа
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
Нема
Ось 1942р, німецька мапа
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
Ворошиловград(Луганськ). Як я і писав, в 30-ті роки найбільше зростання, а саме місто з'явилось не раніше чекістів, хоча статус могли привласнити ще при імперцях, штучно, тому що це все одно було село/села.