Змінюй хід війни! Допомагай ЗСУ!

Ну наконец-то. В Украине запретили российские соцсети ВКонтакте и Одноклассники и Яндекс

  • Автор теми Автор теми Platon80
  • Дата створення Дата створення

В Украине запретили российские соцсети ВКонтакте и Одноклассники и Яндекс


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    1252
яким чином можна накласти санкціїї на підприємство, коли те підприємство це усіляка фігня в Інтернеті... вк та одноглазикі виїдають мозок
та ладно:

Товаристо з обмеженою відповідальністю «Яндекс» (Общество с ограниченой ответственностью «Яндекс»), адреса: 111033, м. Москва, вул. Льва Толстог
о, 16 та вул.Самокатная, д.1 стр.21.
и дальше погнали

1) блокування активів –тимчасове обмеження права особи користуватися та розпоряджатися належним їй майном;

2)обмеження торговельних операцій;

3)запобігання виведенню капіталів за межі Україн;

4)зупинення виконання економічних та фінансових зобов’язань;

5) обмеження або припинення надання телекомунікаційних послуг і використання телекомунікаційних мереж загального користування;

6) заборона здійснення державних закупівель товарів, робіт і послуг у юридичних осіб
-резидентів іноземної держави державної форми власності та юридичних осіб, частка
статутного капіталу яких знаходиться у власності іноземної держави, а також державних закупівель у інших суб’єктів господарювання, що здійснюють продаж товарів, робіт, послуг походженням з іноземної держави, до якої застосовано санкції
згідно з цим Законом;

7) припинення видачі дозволів, ліцензій на ввезення в Україну з іноземної держави чи вивезення з України валютних цінностей та обмеження видачі готівки за платіжними
картками, емітованими резидентами іноземної держави;

8) заборона передання технологій, прав на об’єкти права інтелектуальної власності;

и только последним пунктом

9) заборона Інтернет-провайдерам надання послуг з доступу користувачам мережі Інтернет до ресурсів/сервісів:

никаких бабок не в Украину не из Украины. Какой нибудь там фиктивный ***ндекс открыть, типа санкции на яндексе, а ***ндекс милая компания, не выйдет. Всем, кто что то должен яндексу, все прощаем. и т.д.
 
Про Сингапур, заборону ВКонтакте та розвиток

Читаю зараз книгу про Сингапур. Це там, де Лі Куан Ю типу посадив трьох друзів.

Крім цього, він:

- по суті, заборонив комуністів, а самих борзих посадив або депортував з країни;
- засудив всіх, хто його критикував;
- розігнав стачки профсоюзів, а самих борзих - посадив;
- розігнав повстання студентів, які виступали проти вивчення англійськї мови, а самих борзих - депортував з країни;
- заборонив жуйки;
- створив орган, який займався тим, що допомагав освіченим чоловікам і жінкам одружуватись і народжувати більше дітей, тому що вважав, що в сім'ях, де тато - освічений, а мама - ні (типова ситуація для Сингапуру) народжуються тупі діти;
- заборонив будь-яку рекламу тютюну, алкоголю і ще чогось там;
- примусово переселив фермерів в багатоквартирні будинки (деякі до кінця життя вважали, що він зруйнував їм життя);
- законодавчо примусив компанії слідкувати за екологією та зеленими насадженнями;
- заборонив розведення та вилов риби крім спеціально дозволених місць;
- примусово ввів англійську мову в усі сфери (навчання, уряд тощо) і всіма методами примусив китайців вчити англійську;
- здійснював жорсткий контроль ЗМІ;
- заборонив вигулювати корів на центральних вулицях міста. 57 корів було конфісковано і пущено під ніж у тих, хто не зрозумів з першого разу.

І це я прочитав лише четверту частину книгу.

До чого це я?

На персональному рівні я і інші притомні люди, звісно, проти заборон і обмежень.

Проте, заборона паління в публічних місцях однозначно хороша річ. Обмеження тютюну і алкоголю (не заборона, а обмеження) - норма багатьох цивілізованих країн.

А ще у нас є кримінальний кодекс, Конституція, правила дорожньго руху і здоровий глузд. Але це не заважає 97% водіям автівок порушувати швидкісний режим в Києві. Це не заважає будувати свічки в центрі міста без документів і на 5 поверхів більше норми. Це не заважає людям брати і давати хабарі.

Багато хто це називає свободою. І на будь-яке втручання чи зауваження одразу починає кричати "Зрада!" чи "Цензура!". Три роки я чую від людей, що Петя - зрадник і йому потрібно відмовитись від всього свого бізнесу. Але чому багато хто чіпляється за свій нікому не потрібний акаунт в Вконтакті?

Чому багато хто бореться не за право знати українську, російську і англійську, а за право НЕ ЗНАТИ українську чи англійську?

Інформаційні війни - це війни сучасності. І хто володіє інформацією, той володіє світом. І поки що ми програємо в цій війні.

Мені важко уявити, як технічно будуть блокуватись всі ці сайти та програми. Але що я точно знаю - суспільству, бізнесу дали чіткий сигнал. Сигнал, що війна - не діло окремих людей, що розвиток - це справа всіх, що відмова від совка не може бути добровільною в наш час.

Є два типи людей - які сприймуть сигнал, зроблять висновки і почнуть змінюватись і змінювати. І ті, хто буде розповідати про цензуру, "петю зрадника" і адіннарод. Є ще третя категорія - які вже давно зробили ці висновки і тихо рухають те, що залишилось від країни, вперед.

⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
 
  • Це лайк!
Реакції: esso
А вот здесь еще вопрос что хуже. У всех перед глазами пример *******и, где именно президентская республика. И украинцам такого добра явно не надо.

Воно то так, але як перебороти саботаж на місцях. Тут повинна працювати вертикаль.
 
а долг США видели? отож ;) *****ам не понять. не запретили касперского или яндекса. Запретили самим компаниям у нас работать. А украл касперского, поставил, так ради бога. то твои проблемы. Веришь в руське, пользуйся. пока они не взгрели

При чому той борг? Я про нього чую ще дитинства, а все борг і борг... А США процівітає і процвітає...

Питання в тому, що державні установи і державні службовці не повинні користуватись шпигунськими програмами.
 
- заборонив жуйки;
age0gd.gif
 
О чем ты говоришь?
Какая рада, ты посмотри на этот цирк. Он все продавливает, что ему нужно, большинство добирается бабками, там все в одном рассоле, хоть возьми Гаврилюка, хоть Чорновил и тд всех давно купили.

Міняти треба, за дякими оцінками близько 20 тис. законів.

Продавлюється тільки окремі, які важливі для реформування.

Ти ж послухай таку мерзоту, як Мураєв чи Рабінович. Все "не так", а як треба в цих умовах, відповіді нема. Хоча відповідь у них є: Здатись ворогу.
 
послухай таку мерзоту, як Мураєв чи Рабінович

Мураєв це жестячина першосортна. Відбірна "говорящая голова". Це тільки в закромах "Партії Регіонів" таких вміють вирощувати. Нове покоління підросло, Шуфро уже втомлений.
 
у нас є кримінальний кодекс, Конституція, правила дорожньго руху і здоровий глузд. Але це не заважає 97% водіям автівок порушувати швидкісний режим в Києві. Це не заважає будувати свічки в центрі міста без документів і на 5 поверхів більше норми. Це не заважає людям брати і давати хабарі.


Все просто: іде відвертий саботаж.

Порошенку треба надати такі ж самі права, як тому у Сінгапурі... Правда, він сам їх взяв.

Але в нашому випадку таке не пройде. Ми повинні грати в демократичні принципи, інакше нас ніхто на заході не буде підтримувати. Та й в Сінгапурі такого сусіда, як росія не було.
 
Міняти треба, за дякими оцінками близько 20 тис. законів.
Около 200 народных депутатов-патриотов не ходят в парламент вообще. Если бы они были, прошли бы недавние законы о запрете РПЦ и другие.
Нужно гражданскому обществу поднимать этот вопрос, и принудить их прийти в парламент, и принимать законы которые нужно было принять еще позавчера.
Может петицию запилить по каждому депутату, и собрать десятки тысяч подписей. Пусть тому же Ярошу станет стыдно. И он придет туда где сегодня долен быть его основной окоп.
 
Отже, Ви бачили завод "яндекс"? Що виробляє? Як продає? Шо там за майно, окрім серверів?... Розкажіть, бо я не розумію - як працює ООО «Яндекс»... як ото підприємство гроші заробляє?
а ты всё таки тупорылй долбойоб, да? Ну, оно и неудивительно
берёшь, к примеру, нотариуса
У него кроме, грубо говоря, печати - ваще ***** нету
И запрещаешь ему работать в украине
Всё, ***** нотариусу

Берёшь стим
И запрещаешь ему продавать в украине
всё, ***** стиму (ну, стиму то не *****, он же не яндех)

Ну и так далее

Ну или берёшь тебя, запрещаешь тебе ****ь на ХФ - всё, ***** тебе, тупорылому
 
Все просто: іде відвертий саботаж.

Порошенку треба надати такі ж самі права, як тому у Сінгапурі... Правда, він сам їх взяв.

Але в нашому випадку таке не пройде. Ми повинні грати в демократичні принципи, інакше нас ніхто на заході не буде підтримувати. Та й в Сінгапурі такого сусіда, як росія не було.

Сингапур поднялся благодаря Китаю.
У них 2 статьи дохода
1) литиевые аккумуляторы (когда Европа и США выгребает квоты по литию - китай не высылает батареи. Сингапур квоты не выбирает и дружно ебашит от себя их по миру. А объем там нихуясебе.
2) Китайские праздники.
Когда у китайцев новый год и день чего-то там (у них 2 охуенно длинных отпуска) - Китай стоит по 2 недели, причем - тупит и останавливается за неделю до, и потом тупит и разгоняется ещё неделю после.
Вот 2 месяца в году Сингапур ебашит вместо китайских продаванов на Али.

Учитывая объем китайских продаж и разницу в населении Китая и Сингапура - эти 2 месяца делают им год. Они оставшееся время делают депо товаров и во время праздника их проваливают.

В остальном - отвратительно они работают, особенно сингапурская почта, за слова не отвечают, на международные правила срали.
Быдлолюди обычные, в такое ****о превращается население в любой стране с диктатурой. Ленивое, работающее только на ****юлях, *****. Имел я дело с Сингапуром - повторять не желаю.
 
Назад
Зверху Знизу