Перегляньте відео нижче, щоб дізнатися, як встановити наш сайт як веб-програму на головному екрані.
Замітка: This feature may not be available in some browsers.
Это не особо радостная новость, так же как и если бы их вооружили ЗИС-3
Якщо не використовувати її за прямим призначенням, а гатити тільки ОФС і підшаманити прицілювання - ця ***ня може впевнено працювати по ворожих блокпостах.Начальная скорость снаряда, м/с:
1575 (подкалиберный);
975 (кумулятивный)
чим довший ствол - тим більша настильність - тим гірша точність при стрільбі з закритих позицій.Якщо не використовувати її за прямим призначенням, а гатити тільки ОФС і підшаманити прицілювання - ця ***ня може впевнено працювати по ворожих блокпостах.
Якщо снарядів до неї десь є дохуя - можна проста обкидувати *****ів, бо дульна там норм, 1500м/с - одна біда що гладкоствол, точність - ніфпізду буде, але закине кілометрів на 15 легко.
чим довший ствол - тим більша настильність - тим гірша точність при стрільбі з закритих позицій.
То *****ам би воно підійшло - щоб гасити хоч кудись по місту.
Плюс гладкоствольна ще.
Это для подкалиберных, а они только для борьбы с бронетехникой. Против пехоты подкалиберный - это стрельба из пушки по воробьям. Там весь смысл в вольфрамовом сердечнике плюс скоростьбо дульна там норм, 1500м/с
Это для подкалиберных, а они только для борьбы с бронетехникой. Против пехоты подкалиберный - это стрельба из пушки по воробьям. Там весь смысл в вольфрамовом сердечнике
Ага, всунуть гильзу с порохом, а в дуло щебня насыпать - тоже подкалиберный?Підкалиберний в контексті гладкостволу... це будьякий.
Точнісінько як в Україні зараз...![]()
то картечь.Ага, всунуть гильзу с порохом, а в дуло щебня насыпать - тоже подкалиберный?![]()
Ну ля, ну тоді треба знати яка дульна швидкість ФОС, і вага.Подкалиберный снаряд - есть чёткое определение!
https://ru.wikipedia.org/wiki/Подкалиберные_боеприпасы
Вся надежда на ЗСУ. А Залужный аятолла в ЗСУ.