Новые правила карантина вводят с 1 августа в Украине: что изменится

Он знает точно, что не заразил никого из своей семьи, которая проживает с ним в одном доме. Они люди не бедные и тесты сдавали все по 2 раза в разных лабораториях. У всех отрицательный результат, кроме заболевшего. На работе тоже никто не имел никаких симптомов. Так что болячка эта по ходу очень избирательна и не ко всем пристает.
Добре, що так обійшлося. І хвороба пройшла легко, і родичі здорові. І тести вони робили двічі не з цікавості, а тому що усвідомлюють потенційну небезпеку, на яку наражаються поруч із хворою людиною.

А ось Берколю було нелегко (не пам'ятаю під яким ніком, але,здається, він тут буває на ХФ).
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі



не нуди, ковид это пиар по большей части. люди на море купаются и речках без всяких масок и всплеска в сотни раз заболевания нет.
как выборы матери демократии пройдут, так тема ковида и затихнет. а если Трапмушка победит то и воз прикроют
Всесвітня змова, масони і філософський камінь , мракобісся і закуліса - це не до мене.
 
Он знает точно, что не заразил никого из своей семьи, которая проживает с ним в одном доме. Они люди не бедные и тесты сдавали все по 2 раза в разных лабораториях. У всех отрицательный результат, кроме заболевшего. На работе тоже никто не имел никаких симптомов. Так что болячка эта по ходу очень избирательна и не ко всем пристает.

от обычного Гриппа смертность в несколько раз выше чем от этой фигни и ничего....как то живы все до сих пор
 
Добре, що так обійшлося. І хвороба пройшла легко, і родичі здорові. І тести вони робили двічі не з цікавості, а тому що усвідомлюють потенційну небезпеку, на яку наражаються поруч із хворою людиною.

Ну так телека насмотрелись "про страшну хворобу", от и пошли тесты делать. А теперь ржут над этим, т.к. ковид не страшнее обычной простуды оказался.
 
Где Чрезвычайное Положение? нету...значит нету эпидемии....хуета это все. для лохов.

У людей смешалось всё в голове - эпидемия, пандемия, ящур и падёж
скота.
На данный момент по статистике смертность в первые пять месяцев 2020 года меньше чем за аналогичный период 2019 года. Какая, в жопу, э-п-и-д-е-м-и-я?
Так же смертность от туберкулёза за эти 5 месяцев выше смертности от кароновируса в 2 раза, а смертность от гриппа - в 3. Кто-то что-то слышал об проблемной ситуации в Украине с туберкулезом и гриппом? Что-то как-то не слыхать, да?
 
Ну так телека насмотрелись "про страшну хворобу", от и пошли тесты делать. А теперь ржут над этим, т.к. ковид не страшнее обычной простуды оказался.

а он и есть обычная простуда....которой пользуются что бы всем глаза замылить и нужные законы пропихнуть:пиво:
 
У людей смешалось всё в голове - эпидемия, пандемия, ящур и падёж
скота.
На данный момент по статистике смертность в первые пять месяцев 2020 года меньше чем за аналогичный период 2019 года. Какая, в жопу, э-п-и-д-е-м-и-я?
Так же смертность от туберкулёза за эти 5 месяцев выше смертности от кароновируса в 2 раза, а смертность от гриппа - в 3. Кто-то что-то слышал об проблемной ситуации в Украине с туберкулезом и гриппом? Что-то как-то не слыхать, да?

угу.....туберкулезников по домам разогнали....вот где жесть
 
Где Чрезвычайное Положение? нету...значит нету эпидемии....хуета это все. для лохов.
Великий знавець законодавства?

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


"Стаття 3. Надзвичайний стан вводиться лише за наявності
реальної загрози безпеці громадян або конституційному ладові,
усунення якої іншими способами є неможливим."

Карантину недостатньо?
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Ви ж від карантину стогнете, що хтось наступив на вашу гордість не носити маски в людних місцях. А ще гади заставляють руки з милом мити! Фошизды! Нас никогда не поставить на колени! Десь я це вже чув, нє?
Начебто Харків - не Донбас, але невігластво не знає меж.
Невігластво завжди вчиться на власних помилках, чужі йому не указ.
Невігластво завжди відкидає досвід минулих поколінь, вважаючи що історія людства почалася з нього.
Невігластво ніколи не визнає своїх помилок, шукаючи винуватих на стороні.
Невігластво завжди горде і самовпевнене, воно ніколи не сумнівається.
Горді невігласи - відстоюйте своє право не мити руки з милом! Наші пращури так жили і нам заповідали. Не користуйтесь туалетним папером - винаходом капіталістів, для цього є лопухи.
Засовуйте пальці в розетку аж по самі лікті - це не страшно!
Залазьте у каналізаційні люки хором - так веселіше помирати!
"Был у меня один такой - крылья придумал. Ну, я его на бочку с порохом - пущай полетает".(c) Невіглас Іван Грозний.
А головне, сцуки, маски заставляють одягати! Ми - невігласи - давно підозрювали, що Джим Керрі і Ілон Маск - заодно, один в кіно знявся 22 роки тому, а другий хвамилію свою вигадав щоб нас подразнити.
І навіть Лєрмонтов зі своїм "Маскарадом" в долі. Вони давно це задумали!
А сьогодні вже й Гугл зі своїм дудлом підключився!
Ось:https://www.google.com/webhp?hl=uk&ictx=2&sa=X&ved=0ahUKEwjlyYKT14PrAhWhi8MKHRaVDrcQPQgH
Але ми - невігласи - точно знаємо що ніякої епідемії немає!
Гугл бреше! Усі 20 років свого існування! Тому й коштує трильйон долларів.
А ми - невігласи - завжди кажемо правду! Тому ціна нам - копійка!
Зате з нами не сумно!

P.s. Я втомився від людської тупості. Зупиніть поїзд, я виходжу.:(
 
Я втомився від людської тупості. Зупиніть поїзд, я виходжу.
Ну если зона красная -не выпустят, придется сидеть вместе со всеми тупыми, выпущенными сумасшедшими, гриппозными, лепрозными, брюшно-тифозными, туберкулезными и прочими нездоровыми в одном вагоне. :)
 
P.s. Я втомився від людської тупості. Зупиніть поїзд, я виходжу.:(
15de68fb8ffa98d8156.jpg
 
"Стаття 3. Надзвичайний стан вводиться лише за наявності
реальної загрози безпеці громадян або конституційному ладові,
усунення якої іншими способами є неможливим."

(

задолбали проплаченные тролли поддерживающие панику и дибилизм

нет загрозы...нет надзвычайного стану. Просто в понимании даже для умственно отсталых.
 
задолбали проплаченные тролли поддерживающие панику и дибилизм
1. Ніякої паніки. Спроба аргументованої розмови з глухою стіною, яка крім слова "хуй" нічого не здатна з себе вичавити. Мабуть Фрейд десь у гробу перевертається.
2. Дебілізм пишеться через "е". Підтягни грамматику.

нет загрозы...нет надзвычайного стану. Просто в понимании даже для умственно отсталых.
Ти навіть не зрозуміло сенсу статті номер 3, не дочитавши речення до кінця.
Реальна загроза є, але ще не вичерпані інші способи, якими можна її усунути. Один із них - карантинний режим.
Якщо карантин не допоможе усунути загрозу - введуть надзвичайний стан, якого ти так добиваєшся. А я би його не бажав.
 


Показатели по заболевшим увеличились за счет аллергиков. Травки- муравки- амброзии зацвели, народ зачихал, сопли, кашель, чего бы не написать - корона, а то возись еще и с аллергиками, гуртом то лучше.
 
А коричневая зона где?
 
Якщо карантин не допоможе усунути загрозу - введуть надзвичайний стан, якого ти так добиваєшся. А я би його не бажав.

ЧП не будет ....так же как и не было и не будет ВП...не нагнетайте панику господин троллик....хотя о чем это я....вам же за это платят:D:D:D
 
Показатели по заболевшим увеличились за счет аллергиков. Травки- муравки- амброзии зацвели, народ зачихал, сопли, кашель, чего бы не написать - корона, а то возись еще и с аллергиками, гуртом то лучше.

все болезни таинственно испарились....остался только коронавирус:пиво:
 
Я теж на це надіюсь. Суворі заходи не виправдали себе, тому шукають компромісний підхід.

не нагнетайте панику господин троллик....хотя о чем это я....вам же за это платят
Паніка була в Нових Санжарах, де такі ж невігласи били вікна в автобусах, що везли приїжджих зз-за кордону на карантин. Тоді невігласи всралися від страху за своє здоров'я. Невігласи завжди бояться невідомого.
А тепер у невігласів другі крайнощі - гордо відмовлятися від елементарної особистої гігієни. Гігієна принижує людську гідність? Це якесь середньовіччя.
Вас батьки у дитинстві вчили мити руки? Це була паніка? Ні, "чистота - залог здоров'я"(c) І це ефективніше усяких ліків. Попередити легше, ніж лікувати. А тепер ви - так-так - саме ви здіймаєте паніку від однієї думки про те, що треба буде надягти маску в маркеті. Який жах! Яка наруга над людською гідністю! Ми - небздуни! Нам западло!
Хоча - кому я це розповідаю, це ж "хрестовий похід дітей".




"1970 год. Холера в Одессе. Курортники в панике покинули гостеприимный город. На крышах вагонов битком, купе забиты, а в городе стало тихо: холера в Одессе... В ресторане свободно: «Заходите, рекомендуем...» В магазинах от вашего появления начинается здоровая суета. В трамвае вы могли уступить место женщине без опасения, что на него тут же ринется быстрый конкурент. Холера в Одессе!.. В городе стало так чисто, что можно было лежать на асфальте. На улицах появились растерянные такси с зелеными огоньками, чего не наблюдалось с 13-го года.

И стаканы в забегаловках вымыты, и трубы все исправлены, и туалетики в порядке, и личики у всех чистые, и мы моем ручки до еды и после еды, и кипятком, и чистим, и пьем тетрациклин, и взаимовежливы... Вся холера стоит той вежливости, которая появилась тогда в Одессе. А анализы, как они сближают...

Конечно, холеру быстро ликвидировали, но то хорошее, что принесла холера с собой, могло бы и остаться. То, что есть в людях, но проявляется в трудную минуту. Забота. Сплочение."(c) Жванецький
 
Назад
Зверху Знизу