Новий виток війни Росії проти України 2022 року

Re: Новый виток войны России против Украины 2022 года

Фу, противно читать. Мужики, шо бабы базарные.
Нашли место. Чи вам своего времени не жаль?
 
Re: Новый виток войны России против Украины 2022 года

А Сахару,судя по руке,лет 30.У него рука еще пацана,а не мужчины.

Скількі років до сраки, це не робить тебе чоловіком. І так, у нас "пацанів" немає. Що до віку ви трішечки не вгадали.
 
Re: Новый виток войны России против Украины 2022 года

... Ты, "оскорблённый" мной типа "воен ЗСУ", всё время здесь, ебланишь на ХФ во всех темах, а кто же тогда страну защищает?

Дивись ти і далі продовжуєш гівном поливати. Що, закусив вожжі? :) В армії все трохи інакше, ось ти ібланіш а через хвилину в тебе прилітіло і все. Радуємся кожноій хвилині, цінуємо прости радощі та моменти на котрі раніше і уваги не звертав. Та ось таки "воени ЗСУ" і захищають.
 
Re: Новый виток войны России против Украины 2022 года

Хуй ещё стоит?:D У меня есть друг твоего возраста, так поёбует сцыкух малолетних, от 18 и до 25, 30-летние для него уже "старухи":yahoo::іржач:
 
Re: Новый виток войны России против Украины 2022 года

Фу, противно читать. Мужики, шо бабы базарные.
Нашли место. Чи вам своего времени не жаль?
совершенно верно .
у них языки как у баб . трепатней занимаются весь день .
 
Re: Новый виток войны России против Украины 2022 года

Хуй ещё стоит?:D У меня есть друг твоего возраста, так поёбует сцыкух малолетних, от 18 и до 25, 30-летние для него уже "старухи":yahoo::іржач:

Твой друг пиздабол
 
Re: Новый виток войны России против Украины 2022 года

Твой друг пиздабол
Был бы пиздоболом, если бы мы вместе не ебали тёлок-сцыкух:D Тебе в подтверждение надо было видео записать и показать?
 
Re: Новый виток войны России против Украины 2022 года

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Первые дни войны. Миньон Коломойского Филатов готовится сдать Днепр.

 
Re: Новый виток войны России против Украины 2022 года

А так же сдает Терехова
 
Re: Новый виток войны России против Украины 2022 года

"нужно просто принять новую реальость. Они дошли до Киева за один день и у них стратегическое превосходство. Патриотизм это конечно хорошо, но нужно жить дальше"

82f849401f72e751e.jpg
 
Re: Новый виток войны России против Украины 2022 года

Ні. Не треба замість Яценюка розповідати. Він сам все добре розповість.


очень добре розповів про политичний тиск на нього та про то, як "деяка" політична сила, яка входила в той час до коаліції дуже не хотіла, щоб забрали трубу у медведчука.
Вы сами, хоть, слушали его интервью, которое тут выложили?
 
Re: Новый виток войны России против Украины 2022 года

Скількі років до сраки, це не робить тебе чоловіком. І так, у нас "пацанів" немає. Що до віку ви трішечки не вгадали.

надо было не руку выкладывать:D
 
Re: Новый виток войны России против Украины 2022 года

Да хватит сраться...
Когда ума нет, что шоколадные зомби, что зеленые вундеркинды...-:рл::рл:

Я вот сейчас во время войны даже о моей джЮленьке не вспоминаю..:іржач:

Поэтому - всем музыкальная пауза...

 
Re: Новый виток войны России против Украины 2022 года

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Первые дни войны. Миньон Коломойского Филатов готовится сдать Днепр.


Ну то есть в начале войны Филатов просто боялся и просто не верил в то, что Киев выстоит.
Как бы ничего такого в видео я не вижу, интересы национальные он сдавать не собирался.
Да , немного паники есть, не верил в возможности ЗСУ. Но, тем не менее, ничего и никого он не сдал .
 
Re: Новый виток войны России против Украины 2022 года

Це саме твоя інтерпретація.
Яценюк такого не казав.

диалог
В. "А ви можете згадати, хто протидіяв тому рішенню позбутися нафтової залежності від країни агресора російської федерації"
Я. "Я можу згадати, тоді, що на превеликий жаль кворуму тоді на засіданні кабінету міністрів х цього питання не було, а наступне засідання нажаль не відбулось"
В. "Але хтось зірвав цей кворум?"
Я. "Ну, хтось зірвав. Окремі члени кабінету міністрів не змогли з'явитися на засідання уряду."
В. "Ну, ми ж з вами розуміємо, що це не просто так сталося і у нас уряд, все ж таки має політичні квоти. Цілком можна сазати, хто фактично заблокував це рішення. Яка політична сила?"
Я. "Якщоб я залишився прем'єр міністром, то це рішення було б однозначно прийнято"



Что тут можно интерпретировать? Министры от фракции образных инопланетян или СН, которые зайдут в Раду через 3 года сорвали кворум?
 
Re: Новый виток войны России против Украины 2022 года

 
Re: Новый виток войны России против Украины 2022 года

Та не треба інтерпретацій.
А ти це робиш.
твоя версия того, министры какой политической силы сорвали Яценюку кворум по медведчуковской трубе?

Вважаєш, що Яценюк боїться сказати?
недавно здесь на форуме выложили интервью лозы, где он мелет всякую чушь про плоскую землю и т.д, обосновывая свои перлы таким же бредом. Не уподобляйся этому лозе.
 
Re: Новый виток войны России против Украины 2022 года

Поэтому - всем музыкальная пауза...
Такі музикальні паузи можеш ставити у саратові чи нальчіку. Раком стояти перед владою в Україні ніхто ніколи не буде.
Якщо поворознюк для вас моральний авторитет то це взагалі термінальна стадія

Має чотири судимості, одна з яких за статтею 86 («Розкрадання державного або колективного майна шляхом крадіжки. Таємне викрадення державного або колективного майна»

Саме тому ми і переможемо до речі, і саме тому русня яка ссить сказати щось проти влади бо "давайте закінчимо війну" - дохне на одних і тих самих позиціях як м'ясо. Громадянське суспільство це наша влада і ЗСУ нікому окрім народу України не служать.
 
Назад
Зверху Знизу