Можно лі склеіть улітку обратно?

Клей такой Кетацкий "Слон" , сильный, цианоакрилад, тот, де пальцы схватывает, де надо разрезать.....
 
Останнє редагування:
земля наргевається скоро пойдут улиткі запасайтесь клеямі
 
земля наргевається скоро пойдут улиткі запасайтесь клеямі

jdh3he.jpg
 
Можно лі склеіть улітку обратно?
Сегодня віходил на улицу на природу. Иду иду - только хрясь! Я аж подскочил - наступил на чтото и отпрігнул. Смотрю а там улитка спряталась от меня в свой панцірь, а я на него наступил и он треснул.
Осадок отсался. И жалко и не знаю что делать.
На кущах влітку біля озера можна було побачити багато уліток, вони дрібні такі, обліпляли собою пагонирослин і кущів. І завжди видавали себе за квіточки, або насіння здалеку. А потім я бачила біля набережної де...як пити дати...."пааа-хлааа-вааа медова з горіхами"...."кукурудзаааа-ААААА памагиттти ААААА" Цен маркетологи. Вони так працюють, і між тим всим каламуттям якісь бабусі продавали браслетики з уліток, тільки вони були різнокольорові. Це був такий бізнес. Вони збирали уліток на кущах, а потім їх малювали красками і нанизували на нитки і продавала у вигляді намиста чи браслетів.
Але насправді це було важко зробити. Я власноруч намагалася нанизати на нитку, вони дуже тендітні і відразу хрустять під голкою.

jjeh5g.jpg

Як склеїти улітку.
Я розповідаю.
Треба спочатку поцікавитися, чи вона згодна, щоб її клеїли.
Чи Ви намагалися спитати це в неї, чи йшла вона на діалог?
:попкорн:
 
На кущах влітку біля озера можна було побачити багато уліток, вони дрібні такі, обліпляли собою пагонирослин і кущів. І завжди видавали себе за квіточки, або насіння здалеку. А потім я бачила біля набережної де...як пити дати...."пааа-хлааа-вааа медова з горіхами"...."кукурудзаааа-ААААА памагиттти ААААА" Цен маркетологи. Вони так працюють, і між тим всим каламуттям якісь бабусі продавали браслетики з уліток, тільки вони були різнокольорові. Це був такий бізнес. Вони збирали уліток на кущах, а потім їх малювали красками і нанизували на нитки і продавала у вигляді намиста чи браслетів.
Але насправді це було важко зробити. Я власноруч намагалася нанизати на нитку, вони дуже тендітні і відразу хрустять під голкою.

jjeh5g.jpg

Як склеїти улітку.
Я розповідаю.
Треба спочатку поцікавитися, чи вона згодна, щоб її клеїли.
Чи Ви намагалися спитати це в неї, чи йшла вона на діалог?
:попкорн:

ішла1 вона мені голосно сказала:
-#@#$%@#%#!!! #@#@%@!$%!!!
Що у перекладі щось про споживання ухи
 
Прекрасная тема :клас:
 
ішла1 вона мені голосно сказала:
-#@#$%@#%#!!! #@#@%@!$%!!!
Що у перекладі щось про споживання ухи

то вона не про ухи казала. вона тобі вказувала напрям, де пригощають ухою. Лунало це приблизно так:
- Агов! zigote! Иди ти на #@#@%!
Ця #@#@-А готується за тим пагорком. видряпайся туди, та пригощайся #@#@%-ю від душі!

hfa8eg.jpg
 
Ребята, еда с улитками это такая же утопия как и черепаховый суп. Достигаемый вкус блюда полностью зависит от ингридиентов которые гасят вкус поганого мяса и добавляют свой.
Вы попробуйте эту гадость просто в чистом виде, хрень самая настоящая.
Любой нормальный кусок мяса при аналогичном подходе к приготовлению будет в 100% вкуснее.
 
Сегодня віходил на улицу на природу. Иду иду - только хрясь! Я аж подскочил - наступил на чтото и отпрігнул. Смотрю а там улитка спряталась от меня в свой панцірь, а я на него наступил и он треснул.
Осадок отсался. И жалко и не знаю что делать.
иби гусей и не иби нам мозги своими тупыми темами . :yahoo:
 
Назад
Зверху Знизу