Ви чуєте цей дікій вой на болотах?
То кцпи дізналися, що ***ло збирається кинути їх в Україну, на поталу ЗСУ. І у всіх отих диванних патріотів, які аплодували війні, розганяючи в інтернетах гасло "мачі хахлов", тепер є шанс дізнатися, чим пахне війна.
А вони нє гатови.
Звісно, мобілізація того біосміття нічого хорошого Україні не принесе. Навіть якщо ***лу вдасться виловити і поставити в стрій 50 000 орків, дати кожному навіть гвинтівку Мосіна, яка перш, ніж заклинить, вистрілить двічі - і то погано, бо куля може випадково когось поранити чи *****.
Але то таке. На війні як на війні, і перемога наша важка, і легкої ніхто не чекав.
А от реакція мордорського тупика еволюції мене розсмішила. Який хай вони підняли, навіть на мітинги повиходили...думаєте, що проти війни? Де там. Проти мобілізації.
Могилізації бгг.
А мусори їх на тих мітингах звично ****ять і кидають в автозаки. Коротше, ці розваги для тамошніх рабів уже до болю рідні й знайомі - ну, посадять мусори на пляшку, ну дадуть ****и, то й що. А от війна - то вже геть інше. Адже мусори можуть убити лиш ненароком, і не тому, що такі пацефісти, а тому, що потім клопоту повно. А на війні уб'ють точно, а як не вб'ють, то скалічать, а це ще гірше.
А знаєте, що найсмішніше?
Тікати виродкам нікуди. Вони отримали те, що так довго генерували їхні пропагандони: мордор в колі ворогів. За ці роки орки встигли ******и абсолютно всім сусідам, і їх скрізь ненавидять і скрізь ****ять, і пускати на свої території не хтять.
А ще я думаю про те, що у Чечні, Китая та Дагестану не буде іншого такого сприятливого часу, аби взяти в мордорі те, що вони вважають своїм, узяти безкарно, знаючи, що ***ло не потягне ще бодай одну війну.
Подивимось.