Многотарифный счетчик электроэнергии

Мне в райэнерго дали телефон конторы которая продает такие счетчики: 8-050-669-28-77 Николай Иванович.
goga504, а можно по подробней что за автоматика, сколько стоит. С теплыми полами понятно, там есть своя автоматика, а над бойлером думаю как сделать.
Узнавал в облэнерго можно ли кроме многотарифного счетчика получить пониженный тариф, если я использую элэнергию для отопления и для приготовления пищи (как в домах с электроплитами, самого интересует для частного сектора). Сказали можно, тогда ночью можно получить электроэнергию, по моим расчетам, по 7,49 коп. Насколько это реально, узнаю когда буду все это оформлять.
 
это реально, покупаешь счётчик за 500 грн, и готовишь ночью
 
Не, трехфазный за 500 грн не купишь, а мне нужен такой, т.к. необходимо подключить теплые полы, плиту, бойлер, насос и т.д. Год назад они стоили около 800-900 грн, сейчас не знаю.
 
аа, трёхфазный да, это подороже, причём нна много, гдето полторы тыщщи
 
трехфазный меркурий 231 ат01 - 900грн.
 
Получил сегодня предписание от облэнерго по поводу снятия-установки электрощитка. Это кошмар. С ЖЭком согласовать, высота счетчика фиксированная, ввод 2.5 кв. мм по меди, предоставить акты от бригады, произвести замеры сопротивления изоляции. кто нибудь соблюдает предписания?
 
Получил сегодня предписание от облэнерго по поводу снятия-установки электрощитка. Это кошмар. С ЖЭком согласовать, высота счетчика фиксированная, ввод 2.5 кв. мм по меди, предоставить акты от бригады, произвести замеры сопротивления изоляции. кто нибудь соблюдает предписания?

это тебе на квартиру такое предписание выдали??? если не секрет какой район города?

минус на ботарею решает
если хоть один еблан напишет что ето не безопасно сразу пойдёт нахуй
могу обосновать почему ето безопасно но если вы блядь учились в школе вы и сами должны знать ето

нифига это не решает проблему, что бы решить проблему таким образом необходимо внести изменения в схему включения счетчика, а это легко ищется и наказывается... и это НЕБЕЗОПАСНО... если ты считаешь иначе, то твоё образование, похоже, на уровне школы и закончилось

было бы интересно прочитать твои обоснования безопасности подключения "минуса" на батарею (хотя в переменном токе понятия минуса не существует, есть "ноль")
 
Останнє редагування:
если на уровне школы образование, то там только + и - учат ;)
так что не думаю что обоснования будут какиелибо кроме нецензурной брани :)))
 
мне тоже так почему-то кажется:D
 
там всего 2 пломбы, одна из них пластилиновая
от она то и вытечет на солнце:eek:

а можно по подробней что за автоматика, сколько стоит. С теплыми полами понятно, там есть своя автоматика, а над бойлером думаю как сделать.
автоматика это суточное реле времени, можно электронное можно электромеханическое, вообющем оно не меньше 600 грн стоит
 
Граждане, а подскажите плз. сколько стоит 1 КВт электроэнергии для юр. лиц? Я плачу 0,718грн за КВт. На сайте Харьков обл энерго цена 0,4359 КВт. Спасибо за ответ!
 
Граждане, а подскажите плз. сколько стоит 1 КВт электроэнергии для юр. лиц? Я плачу 0,718грн за КВт. На сайте Харьков обл энерго цена 0,4359 КВт. Спасибо за ответ!

Если Вы подключены на стороне 35 кВ и выше то платите 0,4359 грн., а если ниже то 0,718 грн.
 
вывод - ставите высоковольную понизительную подстанцию, распредустройство 6-10 кВт, КТП на 380 В, и продаёте электроэнергию в 2 раза дороже, бизнес!! :)
 
тарифный счетчик

Хочу поставить многотарифный счетчик, но возникло несколько вопросов:

1. Модель (кто какую эксплуатирует - преимущества и недостатки и желательно примерную стоимость)
2. На какие существующие тарифы его можно запрограммировать
3. Что надо сделать чтоб поменять свой счетчик на многотарифный и на какие затраты в грн. это выльется.
4. Окупаемость в месяца (кто считал)

Зачем мне все это? Хочу полностью отказаться от горячей воды путем установки бойлера и потом (возможно) и от центрального отопления с установкой электрокотла. Проживаю в 2хкомнатной квартире, потребление 200-300 кило в месяц.
 
на вот с сайта облэнерго
Прилади диференційованого (погодинного) обліку електричної енергії – це засоби обліку, що використовуються для визначення обсягу спожитої електричної енергії з реєстрацією показань приладу обліку диференційовано за відповідними періодами доби.
Такі сучасні електронні прилади обліку суміщають в одному приладі декілька, які за визначені години доби (зони доби) ведуть облік спожитої електроенергії окремо, впродовж доби. За допомогою вбудованих внутрішніх годинників лічильники перемикаються на різні тарифні зони відповідно до заданого розкладу. Інформація з приладу обліку знімається безпосередньо з рідкокристалічних індикаторів, на яких вона відображається послідовно і зчитується з оптичного порту або за цифровим інтерфейсом.
Основними перевагами цих приладів обліку є:
- висока надійність та точність;
- низька чутливість до змін температури навколишнього середовища;
- можливість передачі інформації цифровими та імпульсними каналами;
- облік за тарифними зонами.
Встановлення такого приладу обліку дозволяє споживачу відповідно до пункту 12 Правил користування електроенергією для населення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 26.07.1999 р. N 1357 (зі змінами та доповненнями), перейти на розрахунки за спожиту електроенергію за тарифами, диференційованими за періодами доби. При цьому безпосереднє встановлення приладу обліку здійснюється енергопостачальником за рахунок споживача.
Пунктом 1.8 постанови Національної комісії регулювання електроенергетики України від 10.03.1999 р. № 309 «Про тарифи на електроенергію, що відпускається населенню і населеним пунктам» встановлені розміри диференційованих тарифів та передбачено, що споживач може обрати розрахунки за спожиту електроенергію або за двозонними, або за тризонними тарифами, диференційованими за періодами часу.
Перевага розрахунків за тарифами, диференційованими за періодами часу, полягає в тому, що у години мінімального навантаження енергосистеми (з 23.00 до 7.00) встановлюються понижуючі коефіцієнти для тарифів, завдяки чому вартість спожитої у нічний період електроенергії значно зменшується.
Так, при розрахунках за двозонними тарифами споживач сплачує:
- 0,7 тарифу в години нічного мінімального навантаження енергосистеми (з 23.00 до 7.00);
- повний тариф в інші години доби.
При розрахунках за тризонними тарифами споживач сплачує:
- 1,5 тарифу в години максимального навантаження енергосистеми (з 8.00 до 11.00 і з 20.00 до 22.00);
- повний тариф в напівпіковий період (з 7.00 до 8.00, з 11.00 до 20.00 і з 22.00. до 23.00);
- 0,4 тарифу в години нічного мінімального навантаження енергосистеми (з 23.00 до 7.00).
Тобто для споживачів, у яких максимальне енергоспоживання здійснюється у нічний період (з 23.00 до 7.00), для заощадження грошових коштів є доцільним встановлення приладу диференційованого (погодинного) обліку електричної енергії та перехід на розрахунки за тарифами, диференційованими за періодами часу.
Для здійснення розрахунків за спожиту електроенергію за тарифами, диференційованими за періодами часу, споживачу необхідно звернутися до районного відділення енергозбуту АК “Харківобленерго” (РВЕ) з відповідною письмовою заявою. Заява повинна містити визначення виду тарифу (двозонний чи тризонний) та визначення типу лічильника (узгодженого з РВЕ). РВЕ формує відповідні технічні вимоги та рекомендації щодо організації дифтарифного обліку, в разі необхідності. Персонал РВЕ в триденний термін, після оплати абонентом послуг АК “Харківобленерго” з позапланової заміни приладу обліку та вартості багатотарифного лічильника, здійснює безпосередню його установку та переводить споживача на розрахунки за зонними тарифами, із внесенням відповідних змін у договір про користування електричною енергією. В разі самостійного придбання споживачем узгодженого типу лічильника, він повинен сам звернутися до служби експлуатації приладів та систем обліку “Харківенергозбуту” АК “Харківобленерго” для проведення його параметрування, після чого передати лічильник до РВЕ для його встановлення.
 
Останнє редагування:
а сколько стоит счетчик и документация?и как долго по времени?
 
Назад
Зверху Знизу