Ліхтарики, освітлювальні прилади та інш. - вибір, особливості, ціни

Re: Ліхтарики, освітлювальні прилади - вибір, особливості, ціни

Таки так, тема дуже важлива! :пиво:

Я свого часу лікті собі покусала від того, що не взяла ліхтарик, спускаючись з мамою до таксі - воно повинно було нас відвезти в безпечне місце. На вулиці було темно, як у дупі негра. Мама об щось спіткнулась, нікуди не поїхали, вікно можливостей закривалось.. З тих пір ліхтарик - це святе! :) обов"язково потрібен в нашому житті..

Дякую, друже :)

Навзаєм :пиво:
Але це своєрідний «баг» такого методу, який я запропонував. Бо процитованому юзеру приходить повідомлення, що йому хтось відповів на його допис, а насправді йому не відповів, лише процитували.

П.С. Для мене ліхтарик – теж святе. «Коногонка», тобто налобний. Завжди світить у потрібному напрямку :D і руки вільні, що важливо. Тільки я для початку купував різний дєшман на Баріку, просто щоб відчути різницю між видами і зрозуміти, що мені підходить. За 4 чи 5 разом попалося якраз підходяще. Ціна була щось близько $10, зарядне одразу ж гавкнулося, тепер у ролі зарядного використовую попередню коногонку – вона виявилася гівняною до крику, але з USB-роз‘ємом :D
 
Re: Ліхтарики, освітлювальні прилади - вибір, особливості, ціни

куди в ліхтарику запилити додаткові кнопки? Хоч одну. А ти ж кілька хочеш. Буде одоробла якась чи з дуже малими незручними кнопками. Ніхто це не купить.

Виробники - не дебіли, вони роблять те, на що є попит.

Ти знову пишеш хуйню.
Виробники в основній своїй масі – дебіли, і продавці в основній своїй масі – дебіли, а маркетологи в основній своїй масі – це дебіли взагалі твого рівня. Вони не вивчають попит, вони тупо слідують за трендами, як отара овець, купою туди-сюди, їм незнайоме поняття «асортимент». І через це на ринках багато незаповнених ніш, на які ніхто не звертає уваги, бо а нахера, ось же є тренд – погнали за ним!

Відповідати не треба. Твої пости теж ігноряться. Сенсу відповідати на них нема.

Видали зі свого ЧС мій старий акаунт (він заблочений назавжди) і замість нього занеси цей. І май на увазі, іноді я можу цитувати твої дописи. Це не означатиме, що я відповідаю тобі. Це означатиме, що показуватиму твою маячню третім особам.
 
Re: Ліхтарики, освітлювальні прилади - вибір, особливості, ціни

Теж вважаю цей варіант для аварійного домашнього освітлення ідеальним, якщо вже є в наявності пувер банк .
Дешево. Компактно. Є на різну кількість діодів, від 3 до наче 12.

Подскажите где посмотреть, возможно купить!?
 
Re: Ліхтарики, освітлювальні прилади - вибір, особливості, ціни

Я свого часу лікті собі покусала від того, що не взяла ліхтарик, спускаючись з мамою до таксі - воно повинно було нас відвезти в безпечне місце. На вулиці було темно, як у дупі негра. Мама об щось спіткнулась, нікуди не поїхали, вікно можливостей закривалось.. З тих пір ліхтарик - це святе! обов"язково потрібен в нашому житті..
є невеличкі ліхтарики-брелоки - саме для тих, хто хоче завжди мати при собі хоч щось.
Й вони реально можуть бути доволі потужними. Не фара звичайно, але щоб впевнено світити під ноги на кілька метрів вперед точно вистачить.
 
Re: Ліхтарики, освітлювальні прилади - вибір, особливості, ціни

Втыкаешь такой супербюджетный вариант в powerbank - для комнатного света вполне хватает.

Где купить такую приблуду?!)
 
Re: Ліхтарики, освітлювальні прилади - вибір, особливості, ціни

Гуглите Феникс, скилхант. Это из недорогих.
Мультифонарь Fenix HM61R 4 190 грн

Skilhunt H04 CW 2 961 грн

Бльо, нарід, ви йобу дались :D Людям ходити в сутінках, щоб ногу не зламати, а не для оутдора.
Sigma (5390251) 612грн - це максимум, що їм треба.

Але є і Wertvoll RX-8011 за 193грн, який ватерпруф и тип удароміцний.
І його вистачить з головою.

fd10437698152eace.jpg
 
Re: Ліхтарики, освітлювальні прилади - вибір, особливості, ціни

Набирайте в поиске USB лампа (светильник) и вперед.

Да, спасибо, именно так и поступил. Уже заказал. Контора есть харьковская
 
Re: Ліхтарики, освітлювальні прилади - вибір, особливості, ціни

юзаю такой, очень удобный. стоил 60 грн, сейчас видел за 120
 
Re: Ліхтарики, освітлювальні прилади - вибір, особливості, ціни

интересует ваше мнение вот такой штуки
ПОРТАТИВНАЯ СТАНЦИЯ ЗАРЯДКИ ( ПОВЕРБАНК 10000 МАЧ С СОЛНЕЧНОЙ БАТАРЕЕЙ ) БЛИСКАВКА СВ12
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

или может что-то лучше подскажите.
с таким соседом не понятно чего ждать зимой
 
Re: Ліхтарики, освітлювальні прилади - вибір, особливості, ціни

Я покупал на Али за 84 цента или что-то вроде того.

Понял, спасибо. Но уже заказал в Ха, 62 грн
На Али заказал налобный фонарик sofirn hs10
 
Re: Ліхтарики, освітлювальні прилади - вибір, особливості, ціни

Так у тому ж і проблема, що Ви не показали, де воно почалося. І я заманався шукати, де ж воно почалося і що там іще писали.
Показувати треба було ось так, наприклад (і зверніть увагу, в мене ще й картинка ліхтаря під спойлером відкривається, а у Вас ніфіга):

В старпості все є - і де тему цю почали обговорювати "Обстрелы и...", а також в мініатюрах є номери. Усе одразу можна знайти і подивитись.
 
Re: Ліхтарики, освітлювальні прилади - вибір, особливості, ціни

Для улицы/подъезда купил до войны какой-то налобник за 280.
Для квартиры поставил автомобильный 6СТ60 и несколько прожекторов 10 Вт. Просто они у меня были)
 
Re: Ліхтарики, освітлювальні прилади - вибір, особливості, ціни

интересует ваше мнение вот такой штуки
ПОРТАТИВНАЯ СТАНЦИЯ ЗАРЯДКИ ( ПОВЕРБАНК 10000 МАЧ С СОЛНЕЧНОЙ БАТАРЕЕЙ ) БЛИСКАВКА СВ12
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

или может что-то лучше подскажите.
с таким соседом не понятно чего ждать зимой

В пасмурную погоду батарея не работает
 
Re: Ліхтарики, освітлювальні прилади - вибір, особливості, ціни

В старпості все є - і де тему цю почали обговорювати "Обстрелы и...", а також в мініатюрах є номери. Усе одразу можна знайти і подивитись.

Ух...
Ви не здогадуєтеся, що читати ваші скріни з телефона незручно, м‘яко кажучи? Особливо в умовах слабенького інтернету, а зараз він у багатьох слабенький.
 
Re: Ліхтарики, освітлювальні прилади - вибір, особливості, ціни

Ух...
Ви не здогадуєтеся, що читати ваші скріни з телефона незручно, м‘яко кажучи? Особливо в умовах слабенького інтернету, а зараз він у багатьох слабенький.

На кожному скріні є номер поста в темі: "Обстрелы...". Шукаєте по номеру і читаєте оригінал. На ХФ є правило не постити одне й те ж в різних темах., щоб Ви знали. Тому і скріни, тим більше, що їх там кілька штук..
 
Re: Ліхтарики, освітлювальні прилади - вибір, особливості, ціни

Абсолютно все нужды закрывает простой китайский BL - 8626. Зарядки две, от розетки и от авто прикуривателя акк 18560, плюс переходник на 3ааа. Зум широко близко до тонко далеко. Светит метров на 150 легко. Все остальное от лукавого. Купить аналогичный феникс за 5000 считаю верхом идиотизма. Дрочерство чистой воды из серии купил фотик кэнон марк и обьектив эльку, дрочит на него а на вопрос, покажи фото, ответ какие фото, зачем, ты циферки на фотике почитай:). Налобник это вобще приблуда для электриков, шоб шото колупать в темноте и руки не заняты. Ходить с таким по улице еще тот аттракцион, собаки смеяться будут.
 
Назад
Зверху Знизу