Лекарства или зачем издеваются над людьми?

а в чом помогать-то. молодой человек с ахтунговой аватарой сам написал, бабуля отлично знает украинский.

я не вижу тут проблемы вообще.
не нравится человеку ураинский - я уже не раз и не два говорил - пусть обращяется - выдам бабла на эдектричку до белгорода.
будет хорошо себя вести - в добавок дам телефон беогородского агента недвижемости.



:клас: +1
 
Апну ка я свою старую темку. Скажу сразу - актуально грамотнее стали переводить, зачет. Но встретил еще один перл) "Слизьке середовище" - в рус. варианте "слизистая оболочка", в норм укр - "слизиста оболонка".
Кто ответит за "Слизьке середовище"?:D
 
моя бабушка, а ей уже за 80

А ти шо, не здатен допомогти прочитати?

Ні української, ні англійської не знаєш?

А от термінологію фармацевтичну знає, але па русскі?

Цвкаво, а ну назви "ісконно русскую" фармацевтичну (хімічну) термінологію.

Суть твого посту в тому, що країну треба будувати для тих, кому за 80?

Кто ответит за "Слизьке середовище"?

Русскадумающєгаварящєє, яке писало цю інструкцію.

І не такі перли бувають.

а напомните мне, плз, ЧТО дает статус регионального языку в данной области. или городе.?

Як це шо? Ну, купує русскадумающєгаварящєє якісь ліки німецькі, чи індійські, вироблені для України. А там в інструкції англ варіант і на мові тієї держави, в яку імпортується, тобто український. Як бути русскадумающєгаварящєму? Мабуть купувати расєйськіє ліки... Таь усьо па русскі.

Цікаво, а якщо ще хтось з більше ніж 100 національностей будуть ставити питання про інструкції на своїй грецькій, румунській, болгарській... Дурня, коротше.

І от уявіть, що там, де регіональний венгерський, та попадають ліки з інструкцією "па расєйські".... А там бабушкє тоже 80 років... А вона расєйськава не знає і хоче, щоб інструкція була венгерською...

Щас русскадумающєгаварящєє може сказати, що нехай імортні ліки дають інструкцію і венгерською... Та ще й передбачають, щоб вони не попали туди, де мономовне русскадумающєгаварящєє проживає...

Ця тема - дурня, яка видумана русскадумающєгаварящім мономовним бидлом, і розрахована на на нього.
 
Назад
Зверху Знизу