Легенды Харькова

не две
 
В этом ботсаду красиво, кстати, летом
 

Вкладення

  • 82.jpg
    243.9 КБ · Перегляди: 331
  • 83.jpg
    217.6 КБ · Перегляди: 327
Останнє редагування:

есть такое у макснэта)
 
Там хтось про паровози запитував...

Перепрошую, якщо вже відповіли -- до кінця читати мені ще до-о-о-овго, але робочі паровози в Україні є. На 9 травня декого навіть на колію випускають останніми роками.

З мені відомих: на львівському приміському вокзалі стоять маневровий локомотивчик і ретро-состав з магістральщиком (чи то Э-шка, чи то Л-ка, не пригадую). Робочі.

На Київському зара з"явилися три локомотиви: Э, Л і ще якийсь, СО, чи що -- не роздивився. РОбочі. Тендера тільки під мазут перероблені.

Йосип Вісаріонич, що стоїть на п"єдесталі на в"їзді до Київського вокзалу також теоретично може виявитися бодрячком, якщо колись стане на рейки. Як і паротяг з харківського Жовтневого депо (Е-шка?), але то скоріше припущення.

Є кілька машин у Смородино на Полтавщині -- їх можна побачити на під"їзді до станції, якщо їхати, скажімо, експресом "Харків- Київ". Десь колись читав, що використовуються як мобільні котельні.

Ну і маленький симпатяга тягає вагончики на Київській дитячій залізниці на відкриття і закриття сезону. Дідусь німецького виробництва, 50-х років. Харчується круглякам, пихтить переконливо. ДОвелося цього року прокатитися на ньому -- радості повні штані)).
 

Дык там на Западе туры по Карпатам под паровозной тягой регулярные, вот что значит близость к Европе - все сохранено и поддерживается в хорошем состоянии. Не то что схидняковое быдло - даже памятники на металлолом режут.
 

Это по-моему в школе рассказывали??))Там какие-то ходы есть))
 

а у нас тема "факты Харькова"? у меня на руках книга, в названии слово "байки", о какой достоверности речь?
губернатор такой был - это факт, а все остальное - байки и легенды
 
тут кто то писал про бомбарь на территории ФТИНТа, где вход?
 

(Нагадаю: це про закинутий будинок на Клочках)
Якщо я правильно зорієнтувався. то там їх два однакових будинки, принаймні, було. Призначення не зовсім зрозуміле, тому що в закинутому стані стоять досить давно (там взагалі райончик цікавий: три століття переплелися). Дехто з місцевих каже, що там колись дитсадочок був. Останнє викликає певні сумніви, хоча, скажімо, "яслі" там цілком можна було б розмітити, як раз на місцевий райончик би вистачило.


Підтверджую: було там джерело в середині 80-х. Щоправда, щодо його чистоти виникають певні сумніви: все ж таки, дамба поряд. Ми там водуне брали, йшли далі, під "ковпак". Ще я там хрести пригадую: начебто, були там за однією версією, німецькі поховання, за иншою -- просто залишки цвинтаря зі зниклого навколишнього приватного сектора.
 

Болотце, да, было.
Речки не было, а, вот, ручеек-источник был, точно.
Примерно, перед университетом сегодняшним.
Ща пороюсь, где-то есть снимки времен войны.

О...

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 

Я когда в школе учился, мы лазили в том месте и наткнулись на металлический крест явно с могилы. Это было в начале 90-х.
 
ну или выход)) залезть туда хочу, пока есть пропуск в низкие температуры
 
блин,товарищи,вы что по внешним признакам бомбарь не найдете?
отдайте пропуск лучше мне )))
 

Пойди на собеседование в любую программерскую контору во ФТИНТе, а после него можешь спокойно себе там полазить.