Тут могла бути ваша реклама
  • Автор теми Автор теми Пошляк
  • Дата створення Дата створення
1782636812322.webp
В Харьков только к четвергу обещают, и далеко не +40, как у нас. А наш шаман ТС пусть сам выкручивается. Шаман он в конце концов, или где? :D
 
Я старая карга, спрошу прямо - вы много про себя фантазируете? Про ваше последнее пришествие на форум мнения разделились, причем от знающих вас форумчан.
😎
как то насрать
любите европу дальше
 
...навіть нічого не сверлили і не різали, все стало на штатні кріплення, міняється підсилювач заднього бампера на балку фаркопа і все.Гак зйомний ,ставиш,коли треба щось чипляти,тобто ноги цілі і не брудні 👍
 
Назад
Зверху Знизу