мы бум сопротивляться...Меня сразу в топку кінут..
Перегляньте відео нижче, щоб дізнатися, як встановити наш сайт як веб-програму на головному екрані.
Замітка: This feature may not be available in some browsers.
мы бум сопротивляться...Меня сразу в топку кінут..
вот этим словом "Брно" ты мне напомнил сокращения в стиле Вячеслава )))Лошара
![]()
славик наследие хфвот этим словом "Брно" ты мне напомнил сокращения в стиле Вячеслава )))
...не придумуй,вік і взагалі ти легко знайдеш роботу з броннюМеня сразу в топку кінут..
если броник и ака и бк у тя...не придумуй,вік і взагалі ти легко знайдеш роботу з бронню
хф вроде жив, чтобы прямо уж о наследии говорить )))славик наследие хф
не палыч но вариант
в Украине слово "бронь (бронька)" получило офигенное двусмыслие...не придумуй,вік і взагалі ти легко знайдеш роботу з бронню
Та канешна..в 14 ми єто уже проходілі.....не придумуй,вік і взагалі ти легко знайдеш роботу з бронню
дед или пердед славик хуйню несет при помощи иихф вроде жив, чтобы прямо уж о наследии говорить )))
...тобі скільки тоді було, 43?..а зараз???Та канешна..в 14 ми єто уже проходілі..
я подгоню халтуру если шоТа канешна..в 14 ми єто уже проходілі..
взрослый......тобі скільки тоді було, 43?..а зараз???
Тєбєб тока пожрать.Дом там де сердце..![]()
то святэ..Тєбєб тока пожрать.

Сказав віртуальний єбака, протірая салфєткой монітор послє зустрічі з англійської мілфой.От от..спочонтку приманкі, потім баби..![]()
![]()
пиво есть с морозиловки...![]()
Есть рекорд! +38![]()
Доганяй іспанцов с португєзамі. +43.![]()
Есть рекорд! +38![]()