Статус: Онлайн
Реєстрація: 29.11.2021
Повідом.: 25506
Реєстрація: 29.11.2021
Повідом.: 25506
Блядь..как же вони учора мене своїм піздежом заїбали.. стари відморозкі..
тошнотіки їбані.. толкуть воду у ступі ніякой конкретіки..
Одно канеш повеселіло мене учора від душі.. хтось там з ціх рогоносців мене алкоголіком обізвав..

..сука, а ш учора був сухой як ліст..
абидна , да..?..

тошнотіки їбані.. толкуть воду у ступі ніякой конкретіки..Одно канеш повеселіло мене учора від душі.. хтось там з ціх рогоносців мене алкоголіком обізвав..


..сука, а ш учора був сухой як ліст..
абидна , да..?..

ви їми хоч раз користувалися? Ні? Так спробуйте..потім побалакаем..