Тут могла бути ваша реклама
  • Автор теми Автор теми Пошляк
  • Дата створення Дата створення
Блядь..как же вони учора мене своїм піздежом заїбали.. стари відморозкі..:as is: тошнотіки їбані.. толкуть воду у ступі ніякой конкретіки..
Одно канеш повеселіло мене учора від душі.. хтось там з ціх рогоносців мене алкоголіком обізвав..:іржач::іржач::іржач:..сука, а ш учора був сухой як ліст..:D:ужоснах: абидна , да..?..:незнаю::D
 
Блядь..как же вони учора мене своїм піздежом заїбали.. стари відморозкі..:as is: тошнотіки їбані.. толкуть воду у ступі ніякой конкретіки..
Одно канеш повеселіло мене учора від душі.. хтось там з ціх рогоносців мене алкоголіком обізвав..:іржач::іржач::іржач:..сука, а ш учора був сухой як ліст..:D:ужоснах: абидна , да..?..:незнаю::D
...нє вєрю(с)
 
Блядь..как же вони учора мене своїм піздежом заїбали.. стари відморозкі..:as is: тошнотіки їбані.. толкуть воду у ступі ніякой конкретіки..
Одно канеш повеселіло мене учора від душі.. хтось там з ціх рогоносців мене алкоголіком обізвав..:іржач::іржач::іржач:..сука, а ш учора був сухой як ліст..:D:ужоснах: абидна , да..?..:незнаю::D
Отправь им оленьи рога, как на рождество продают. Можно и нос тоже, для завершения образа :D
 
Блядь..как же вони учора мене своїм піздежом заїбали.. стари відморозкі..:as is: тошнотіки їбані.. толкуть воду у ступі ніякой конкретіки..
Одно канеш повеселіло мене учора від душі.. хтось там з ціх рогоносців мене алкоголіком обізвав..:іржач::іржач::іржач:..сука, а ш учора був сухой як ліст..:D:ужоснах: абидна , да..?..:незнаю::D
Та то ваши тетки без фильтров....😂
 
Вчора кацапня по Києву балістікой хуяріла. О восьмій вечора.+-.

IMG_20260625_210212.webp
 
Та шош вам усім ці фільтри спокою не дають?..:незнаю::рл: ви їми хоч раз користувалися? Ні? Так спробуйте..потім побалакаем..:D
Мне они не нужны, фильтры ваши.
Мы за вас переживаем, сердцем чуем, что спортят вас там, в матрице , лихие аферюги любовной любови....
😁
 
Назад
Зверху Знизу