Збір на FPV! Спільнота Стерненка

Лавочка Форева.

  • Автор теми Автор теми Пошляк
  • Дата створення Дата створення
Я папрашу. ПривОзили мнє нємєчєскоє піво в банках. Гувно гувном. А шоби чєх нє подавався - і чєськє прівєзлі. Такоє же гувно.
Я реально понімаю, чому нємци у нас, нажираюцця пивом до пивної коми. Потому шо, наше обичне пиво, нічим не гірше їхнього. Але на порядок дешевше.
Немецкое пиво от баварского отличается.
 
IMG_20260624_135725_783.webp
 
Я папрашу. ПривОзили мнє нємєчєскоє піво в банках. Гувно гувном. А шоби чєх нє подавався - і чєськє прівєзлі. Такоє же гувно.
Я реально понімаю, чому нємци у нас, нажираюцця пивом до пивної коми. Потому шо, наше обичне пиво, нічим не гірше їхнього. Але на порядок дешевше.
Мда, кто-то в пиве нихрена не понимает :D Вставляет, жидкое - и заебись :D
 
Назад
Зверху Знизу