Статус: Офлайн
Реєстрація: 03.01.2025
Повідом.: 3714
Реєстрація: 03.01.2025
Повідом.: 3714
Немецкое пиво от баварского отличается.Я папрашу. ПривОзили мнє нємєчєскоє піво в банках. Гувно гувном. А шоби чєх нє подавався - і чєськє прівєзлі. Такоє же гувно.
Я реально понімаю, чому нємци у нас, нажираюцця пивом до пивної коми. Потому шо, наше обичне пиво, нічим не гірше їхнього. Але на порядок дешевше.



