Статус: Онлайн
Реєстрація: 22.11.2009
Повідом.: 52697
Реєстрація: 22.11.2009
Повідом.: 52697
Перегляньте відео нижче, щоб дізнатися, як встановити наш сайт як веб-програму на головному екрані.
Замітка: This feature may not be available in some browsers.
Щє кота злови отого і сфотай под фостом.Принято..![]()
![]()
![]()

Я не могу.. меня на коробке укачіва.. я їм увесь параход заблюю..![]()
Огоспаді..чурка ти самоходная.. я тобі кажу що то котка..Щє кота злови отого і сфотай под фостом.![]()



Нівєрю.Огоспаді..чурка ти самоходная.. я тобі кажу що то котка..![]()
А у працівника?Разрыв сердца у кота будет от таких процедур. Ужасы.
Можно подумать, он так обращался бы с пумой, тигрой или львом. Хватило бы ума дать животному успокоительное, если оно в таком состоянии.А у працівника?
Нєту у ніх успокоітєльного для котов і собак. Собак грумят на жостком поводкє. Нє для слабонєрвних зрєліщє, якщо собака агресивна.Можно подумать, он так обращался бы с пумой, тигрой или львом. Хватило бы ума дать животному успокоительное, если оно в таком состоянии.
Издеваются над животными, изверги!Нєту у ніх успокоітєльного для котов і собак. Собак грумят на жостком поводкє. Нє для слабонєрвних зрєліщє, якщо собака агресивна.

Хозяєва? Да, ізвєргі.Издеваются над животными, изверги!![]()
Пішов в запой, мабуть....щось немає польського грузина,чи живий там?
Думаешь, чача была паленая?...щось немає польського грузина,чи живий там?
