Статус: Офлайн
Реєстрація: 22.11.2009
Повідом.: 52678
Реєстрація: 22.11.2009
Повідом.: 52678
...не заздри,зараз настрій буду собі підніматиДурне сало без хліба..
А також цібулі та ґорілки..![]()
