Статус: Онлайн
Реєстрація: 22.11.2009
Повідом.: 52648
Реєстрація: 22.11.2009
Повідом.: 52648
...фото давай,а то взагалі нічого не зрозуміло, от у мене був розсольник і пюре з мясомВантрубка с земняками та сорувкой билі просто божествени..![]()


