Статус: Офлайн
Реєстрація: 29.11.2021
Повідом.: 25391
Реєстрація: 29.11.2021
Повідом.: 25391
Ну, я сторонік висловлюваня, - хто вміе, той робе, хто не вміе, той навчае.....тобі треба було йти у преподи,студенткам третього курсу завжди 20

мой утренний йумор.

