Статус: Онлайн
Реєстрація: 03.07.2009
Повідом.: 27875
Реєстрація: 03.07.2009
Повідом.: 27875
Та он 3 раза протрезвеет, пока доедетМашину відібрали, чи що?



а ну до роботи..