Статус: Офлайн
Реєстрація: 29.11.2021
Повідом.: 25540
Реєстрація: 29.11.2021
Повідом.: 25540
У мой дед его строїл..Та хто ж на харківському форумі таке скаже .. в нас же ФТІНТ ....![]()

