Тут могла бути ваша реклама
  • Автор теми Автор теми Пошляк
  • Дата створення Дата створення
20260422_144026.webp

...комсомолка у леніна
 
...забилась форсунка на ниві,треба щось робити, троїть,як собака
Я собрал колись самопальний апарат для промивки форсунок. Блок живлення, кнопка дверного дзвоника, баян на 5мл і трубочка з дротиками. Почістив на своїй машинє форсункі. Балоном з жижей для чистки карбюраторів.
 
Назад
Зверху Знизу