Курс валют или клуб запятых

непонятно. сейчас бабло в чем ? в грн, тогда почему при получении процентов появится убыток?
Гроші у грн на звичайному рахунку у банку. Можливо я не коректно висловився - звісно відсоток капне. Але в порівнянні з прибутком від валюти буде меншим. Тут питання чи прогнозується зростання курсу євро до нового року, чи ні. Якщо все так як є. То грн депозит вигідніший.
Якщо ж курс євро зросте більше ніж на ~ 3 грн, то євровий депозит вигідніший. Якось так.

Як я рахував:
1. Сценарій - Курс той самий що і сьогодні
а. Грн.депозит на 300000 на три міс під 12,5% = ~7546,87 грн відсотків з урахуванням податків. В цьому випадку це 188,9 Євро по курсу банку (Райф) на сьогодні 39,95
б. євро депозит з суми у 200000 грн (5005,25 євро) під 0,25% = 5005 євро, але якщо їх здавати, то банк прийме їх вже по 38,65 (на сьогодні) = 193452,91 грн. Тобто мінус у гривні, та при своїх якщо просто зняти Євро.

2. Сценарій курс Євро виріс на 1,5 грн.
а. Грн.депозит на 300000 на три міс під 12,5% = ~7546,87 грн відсотків з урахуванням податків - без змін. В цьому випадку це 188,9 Євро по курсу банку (Райф) на сьогодні 39,95. В цьому випадку прибуток у євро буде менший 182,07 Євро.
б. євро депозит з суми у 200000 грн (5005,25 євро) під 0,25% = ті ж самі 5005 євро, але якщо їх здавати, то банк прийме їх вже по 40,15 (ріст на 1,5 ) = 200 950,75 грн. Тобто плюс всього 950 грн
При цих сценаріях грн депозит вигідний в обох випадках.

Евровий депозит стає вигіднішим за гривневий при курсі купівлі банком валюти 41,46 і більше.

Питання, чи правильно я все рахую та вирогідність росту євро на 3 і більше грн?
 
Порадьте куди всунути 300 000 грн. Є два варіанти:
- 200 000 - євровий депозит без відсотків на три місяці, тобто просто купити таким чином валюту по нинішньому курсу. Після спливання терміну зможу ними користуватись, або зняти у відділенні банку, або обміняти на грн. Більшу суму ніж 200К не можна перевести, бо обмеження банку.
- 300 000 - гривнєвий депозит на три міс під 12,5%. Після спливання терміну, ця сума виросте на +- 7500 грн...
Тобто якщо курс євро до НГ буде такий самий, то я навіть втрачу, бо якщо перевести тоді в грн, буде від'ємний прибуток :)
А ось якщо курс євро виросте, а я покладу на грн депозит, то тоді я втрачаю... Власне така дилема.
Які думки? Дякую.
Вообще-то, вклады в валюте выгодны только на долгосрок. Но тут, война, такое дело - все непредсказуемо.
А почему в гривне процент такой маленький? Сейчас же до 19%% доходит. И полное гарантирование вклада в военное время (хотя звучит немного смешно).
 
Тут питання чи прогнозується зростання курсу євро до нового року, чи ні.
Хе - хе, Сэр, если такое знать то и без 300 тыс. можно стать миллионером в кратчайший срок.

Как говорится, знал бы прикуп, жил бы... в Майами.
 
А почему в гривне процент такой маленький? Сейчас же до 19%% доходит. И полное гарантирование вклада в военное время (хотя звучит немного смешно).
Того що Райфайзен :) Гроші лежать (і надходять) в ньому.

Cap111.JPG


В додатку можна вибрати фіксований термін - 3, 6 та 12 міс. Я хочу на три тому 12,5%
 
Того що Райфайзен :) Гроші лежать (і надходять) в ньому.

Cap111.JPG


В додатку можна вибрати фіксований термін - 3, 6 та 12 міс. Я хочу на три тому 12,5%
Ну, так нормально. Через 3 месяца получите 7691,61 чистой прибыли. Если она вам не жизненно необходима - купите евро на эти деньги.
 
А почему новость прошла мимо этой темы?

НБУ впроваджує керований гнучкий курс​

З огляду на стійкий прогрес у зниженні інфляції, накопичення значного рівня міжнародних резервів, збільшення привабливості гривневих
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
та
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
Національний банк переходить до режиму керованої гнучкості обмінного курсу.
 
Стас, нужна твоя помощь, что завтра по спинкам намечается?
 
Стас, нужна твоя помощь, что завтра по спинкам намечается?
Стас надулся, памушо в рекламной теме придурки ему хамят. При чем тут мы? Мне тоже интересно, что день грядущий нам готовит в свете новых решений НБУ по гибкому курсу?
 
А почему новость прошла мимо этой темы?

НБУ впроваджує керований гнучкий курс​

З огляду на стійкий прогрес у зниженні інфляції, накопичення значного рівня міжнародних резервів, збільшення привабливості гривневих
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
та
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
Національний банк переходить до режиму керованої гнучкості обмінного курсу.
Эта новость не прошла мимо. Ждали, кто первый отреагирует. :D
Шо означає "режим керованої гнучкості"? Уж не режим ли ручного управления?
 
За словами Гетманцева, готівково-валютний ринок відреагував на таке рішення НБУ десь на плюс 15-20 копійок, тобто відреагував мляво.


По моим наблюдениям КитГруп подскочил на 40 коп. Но к вечеру откатился на 45.
 
Стас надулся, памушо в рекламной теме придурки ему хамят. При чем тут мы? Мне тоже интересно, что день грядущий нам готовит в свете новых решений НБУ по гибкому курсу?
Та да, я всегда Стаса читал с интересом, может не всегда он был прав, но толк в его речах был однозначно.
Касательно завтра, мониторя другие источники, день будет непростой, все будет зависеть от нашего народа (побежит ли массово скупать у.е.) и от межбанка. что выставят. Многие пишут что завтра на новости могут резко загнать вверх а потом откатить...
P.S. для перестраховки, по все что было на счетах в грн купил онлайн у.е. по курсу банков. Норм условия: Сенс, Пумб, Приват,
 
"Майже впевнений, що з курсом поки що нічого не станеться. У НБУ величезні резерви і відпускати курс, щоб він вилетів "в космос", вони точно не збираються, хоча б через те, що виборцям це не сподобається", - зауважує він.

За словами Гороховського, вільне формування курсу є "ознакою нормальності". Банкір вважає, що Нацбанк цим рішенням намагається натякнути, що "життя триває, економіка тримається, фінансова система працює, незважаючи на війну".

"Я вітаю це рішення НБУ", - зауважив Гороховський.
 
За словами Гетманцева, готівково-валютний ринок відреагував на таке рішення НБУ десь на плюс 15-20 копійок, тобто відреагував мляво.
Новость выкатили только в 17:00, рынок уже закрылся. Завтра будут все интересные реакции рынка.
Да, и слушать этого пид...а, себя не уважать, отдельное спасибо ему за кассовые:диявол:
 
Стас надулся, памушо в рекламной теме придурки ему хамят. При чем тут мы? Мне тоже интересно, что день грядущий нам готовит в свете новых решений НБУ по гибкому курсу?
Стас работает грузчиком в Госбанке (НБУ) и поэтому первый узнает что день грядущий нам готовит?
 
Та да, я всегда Стаса читал с интересом, может не всегда он был прав, но толк в его речах был однозначно.
Касательно завтра, мониторя другие источники, день будет непростой, все будет зависеть от нашего народа (побежит ли массово скупать у.е.) и от межбанка. что выставят. Многие пишут что завтра на новости могут резко загнать вверх а потом откатить...
P.S. для перестраховки, по все что было на счетах в грн купил онлайн у.е. по курсу банков. Норм условия: Сенс, Пумб, Приват,
Блин, точно! Купила на все 300 долл у Моно ))
 
Новость выкатили только в 17:00, рынок уже закрылся. Завтра будут все интересные реакции рынка.
Да, и слушать этого пид...а, себя не уважать, отдельное спасибо ему за кассовые:диявол:
У все же свои инсайдеры. Вон, как сказал Моран - у каждого свой знакомый грузчик в НБУ ))
 
Многие пишут что завтра на новости могут резко загнать вверх а потом откатить...
Такие же мысли
P.S. для перестраховки, по все что было на счетах в грн купил онлайн у.е. по курсу банков. Норм условия: Сенс, Пумб, Приват,
Правильно сделали. Я бы поступила аналогичным образом, только на счетах уже ничего нет, а в обменку - поздно.:D Посмотрим, будет интересно.
 
Назад
Зверху Знизу