Кто со мной на роликах?

  • Автор теми mary1987
  • Дата створення
якщо ти говориш так, то не було у тебе нормальних ролів. а на те вони й нормальні - неможливо їх вбити використанням за призначенням, кілька сезонів пробігають.
чи ти їх пошкарябати боїся? тоді ти 100% нубо-ролер зі стажем пару покатух. знову ж таки навіть кілька покатух вже дають розуміння, що покоцаєш завні у будь-якому випадку, але їздити не боячись зайвий раз впасти та не покоцати, набагато простіше та приємніше. найгірші падіння та травми зза надмірної боязні впасти. якщо ж до цього, нормально природного явища, додасти ще й тупу боязнь не покоцати роли, то взагалі ппц виходить.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


скупий платить двічі. тупий - тричі. лох - завжди. © народна мудрість.
напевно ж стикався з цим - у будь-якій сфері. тут все так само працює. за ті 1200 ти отримаєш роли на роки, на який приємно їздити. за 500 ж лише незручні китайські погремухи( саме так їх кличуть - здогадуєся чому? і не кажи, що твої реакшени не такі), котрі з самого початку зайобують замість генерувати радість, та за сезон раз на тиждень таки вб'ються нахуй навіть на легкому фітнесі ідеальним асфальтом парку горького.
 
Останнє редагування:
tifo а ты какие посоветуешь?
 
от же
по сабжу ж, добрі роли роблять к2, філа, роллерблейд, паверслайд, себа. за фітнесами( ролами для звичайного катання парком) найкраще йти до драйв спорту - вони барижать к2 та ролерблейдами.
 
Останнє редагування:
Я не говорил что я дофига профессионал-роллер. Я просто высказывал свое мнение. Я катаюсь всего месяц. Но все равно не вижу смысла покупать себе Seba (других фирм походу для роллеров нет) для того, чтобы их разъебать в щи. И не говори мне что дофига дорогие и качественные ролики не разъебуются. Ну а если у тебя дофига денег, если ты можешь покупать себе роллы за 3000грн каждый сезон-два, то я не думаю что у остальных есть такая возможность.
 
дай дурню хуй скляний... © знову ж таки народна мудрість.
ще раз повторюю - на те воно і якісне, щоб не вбивалося при використанні за прямим призначенням за сезон.

то ти вже відверту хуйню вигадуєш. знаю багато роллерів, що по кілька років єбашать( не катають, а єбашать - різниця суттєва) на одних, і все ок. критичних поламок у тих, хто просто катає - не знаю. якісне вбити важко. нікого на живих погремухах не знаю - усі або зламали їх, або викинули нахуй.

пс - на себі світ клином не зійшовся. вони просто на рекламу та ендорс більше ввалюють грошей. той же паверслайд набагато крутіші роли робить у середньому та високому сегменті, а у про усе однаково у всіх.
особисто мені себи не подобаються візуально. до того ж не дуже якось сидять. от у минулому році нові ГТ з'явилися напівжорсткі, без цього уєбанського ФР бута, теоретично я б не відмовився. якщо сидітимуть добре - куплю.
ось цьогорічна колекція паверслайд - 55 моделей. у нас дві можна купити, якщо пощастить з наявністю, хардкор ево та старі с3, лише у києві.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Останнє редагування:
Возможно. В любом случае ролики менять я буду через сезон. А мои можно спокойно пока убивать.
 
ну діло кожного. на те ми й живемо так хуйово - бо не вчимося на помилках інших. коли на нормальних поїздиш за сезон - зрозумієш, що проєбав більше, ніж отримав економії, примарної до того ж.
 
Сходи в спортмастер. Там продаются RE:action и Roces. Roces конечно круче но чуть дороже. Я себе купил RE: action.
Я начинала кататься на б/у китайских за 50 гривен с секонд хенда в 2000 году, было стыдно что они у меня были покоцанные и на шнурках, в то время как друзья катались в барабашовских новых на двух заклепках, их вроде как тарахтушками называют. А теперь понимаю что мои ролики за 50 гривен были лучше тех что продавали на барабашово. Потом я купила себе reaction в районе 400 гривен, тогда я как-то не интересовалась перед покупкой отзывами в интернете на что либо.
Против моих старых за 50 гривен они были супер (помню испугала их скорость, старые ездили медленнее), я идеально подобрала их под свою ногу, хотя в отзывах инета пишут что reaction плохо держат ногу, но мою отлично. Если на них сильно не падать то можно долго и успешно кататься, у меня погнулась немного рама после наезда на лавку и бардюр.
Теперь у меня себа из самых дешевых. До сих пор не могу понять раскатаю я их под свою ногу или надо было брать на размер больше, хотя 38 размер специально ждала месяц пока завезли.
С одной стороны зачем начинающему ролеру покупать дорогие ролики, чтобы научиться кататься, с другой стороны если выбрать не удобные то желание кататься может навсегда отпасть. Поэтому тут как повезет.
Я считаю что дешевые ролики можно брать с уверенностью только тогда, когда они удобные, идеально сидят на ноге и человек впервые хочет научится ездить. Но это должны быть ролики не дешевле 400-800 гривен. А вообще хорошо когда рама сделана не из пластмассы.

я та за сезон раз на тиждень таки вб'ються нахуй навіть на легкому фітнесі ідеальним асфальтом парку горького.
Смотря как на них ездить, моим уже 5 лет, до сих пор живые, каталась на них раз 30. Не считая чуть погнутой рамы.
Да если человек хочет кататься на роликах по 10 раз в месяц, то вряд ли ему подойдут дешевые.

P. S. всю жизнь каталась без защиты, когда покупала себе себа, купила и защиту :D Старею :D

для критикующих, я себе хорошим ролером не считаю, я любитель, который хорошо катается по прямой на большой скорости :D
 
Останнє редагування:
30 разів за 5 років, 6 разів на рік, раз на місяць виходить... це не катання. для такого "катання" у прокат дорога.

а що до захисту - без захисту їздять або нуби, або дурні.

Теперь у меня себа из самых дешевых. До сих пор не могу понять раскатаю я их под свою ногу или надо было брать на размер больше, хотя 38 размер специально ждала месяц пока завезли.
ну якщо раз на місяць їздити, то до нового року може й розкатаєш.

Я считаю что дешевые ролики можно брать с уверенностью только тогда, когда они удобные, идеально сидят на ноге и человек впервые хочет научится ездить. Но это должны быть ролики не дешевле 400-800 гривен. А вообще хорошо когда рама сделана не из пластмассы.
такого не буває, щоб все заєбісь на погремухах.
до того ж за 1100 вже можна взяти нормальні роли

рама для вашого цього катання "по прямій" похуй повністю яка. навіть пластикова краща бо дешевша значно. навіть пострибати можна. тільки якщо це рама, а не два шматочки 2мм пластику по боках, як на китайролах.
Я начинала кататься на б/у китайских за 50 гривен с секонд хенда в 2000 году, было стыдно что они у меня были покоцанные и на шнурках, в то время как друзья катались в барабашовских новых на двух заклепках, их вроде как тарахтушками называют.
баклі вони звуться( backle) - це пластикові ремінці з замком. можуть бути просто ремінці на липучці.
 
30 разів за 5 років, 6 разів на рік, раз на місяць виходить... це не катання. для такого "катання" у прокат дорога.
Не фига се логика, я на старых тарахтушках каталась намного больше, потому что сначала меня вполне устраивала парковка возле магазина там где я жила. Я примерно сказала сколько на новых роликах каталась, а не вообще. Может даже больше. На себах пока два раза. Лень ехать в парк горького через весь город :(

а що до захисту - без захисту їздять або нуби, або дурні.
Я так тоже считала, пока не стало в парке горького кататься много нубов, мне мое здоровье дороже.

рама для вашого цього катання "по прямій" похуй повністю яка. навіть пластикова краща бо дешевша значно. навіть пострибати можна. тільки якщо це рама, а не два шматочки 2мм пластику по боках, як на китайролах.
Как видишь не похуй, поэтому купила другие.
По городу тоже несколько раз каталась, но мне страшно, этот страх ничем не убить.

tifo может устроишь мне мастер класс как правильно тормозить? А то мне бывает кажется что мои колеса от резкого торможения останутся все на асфальте.
 
бо на реакшенах немає рами. от у тебе на ФРХ, як я розумію, є, вона може бути й не металевою - композитною, але це жорстка рама, а не оте непорозуміння з двох шматочків платиску товщиною не більшою за шкільну лінійку.
це те саме, що невеличкі трубки з палець товщиною бовтами поскручувати та назвати рамою для велосипеда - жорсткості вона не матиме, гулятиме, великих навантажень не витримає.


що до гальмування, то це точно не до мене. сам гальмувати нормально не вмію, раз зза цього ледь не злітав, два рази через малих стрибав...
колесам з ролами пофіг - сама скоріш уперед полетиш від різкого гальмування, ніж себи, хай і найпростіші, розламаєш.
 
що до гальмування, то це точно не до мене. сам гальмувати нормально не вмію, раз зза цього ледь не злітав, два рази через малих стрибав...
колесам з ролами пофіг - сама скоріш уперед полетиш від різкого гальмування, ніж себи, хай і найпростіші, розламаєш.
и после этого ты меня еще нубом называешь :D Научился ездить спиной и прыгать и уже не нуб?
 
ну я не казав, що не вмію гальмувати - лише те, що явно недостатньо, для того щоб вчити когось, тим паче.

доречі, а де та межа між нубом та ні?


пс - вчора у парку горького наєбнувся :)
 
ну я не казав, що не вмію гальмувати - лише те, що явно недостатньо, для того щоб вчити когось, тим паче.

доречі, а де та межа між нубом та ні?


пс - вчора у парку горького наєбнувся :)
Нуб это которые катаются на роликах для проката как рахит :D
 
tifo спасибо за совет!
 
Я сегодня открываю свой сезон покатушек приглашаю всех сегодня или на днях!
 
что с собой брать?
 
Назад
Зверху Знизу