Кто сколько нынче в Харькове тратит денег "на жизнь"?

Аааааа..
ТО автівці підійшло, нічого не зламано, мастило, 5 фільтрів, та одна лампочка 3000:плачу:
 
Аааааа..
ТО автівці підійшло, нічого не зламано, мастило, 5 фільтрів, та одна лампочка 3000:плачу:
Здивував...Що це за мастило, що в 3000 влізло воно, фільтри, лампочка, ще й робота по заміні?:незнаю:
 
Полкило конфет, полтора кило свинины = 300 гривен.
Собиралась плов приготовить. Что-то аппетит пропал. :(
От новостей в другой теме.
 
Здивував...Що це за мастило, що в 3000 влізло воно, фільтри, лампочка, ще й робота по заміні?:незнаю:
Я не купую каністру. В мене в автівці його 3.5 літри, ремонтуюсь в гаражах у "кулібіних" вже 6 років роблять досить добре, негаразди виникали за цей час пару разів. Обладнення в них не дуже, але руки на місці.
 
Я не купую каністру. В мене в автівці його 3.5 літри, ремонтуюсь в гаражах у "кулібіних" вже 6 років роблять досить добре, негаразди виникали за цей час пару разів. Обладнення в них не дуже, але руки на місці.
Ну, як кажуть : "Хазяїн знає, шо кобилі робить!"...
 
Сьогодні дружина послала купити свіжий огірок на окрошку. Зайшов у Чудо - нема. Зайшов у Класс - останні 5 штук так-собі на виглад. Ціна 180 грн/кг. Це давно так?
 
сьогодні купила цукерки на подарунок, цукеркі-серденька, - 49 грн :ги:
правда Київ...
 
Вранці пішла купити червоних желейних цукерочок (вони насипом, різнокольорові), але не я була перша з такою ідеєю :D прийшлось робить розкопки :D

IMG_20240214_163255.jpg IMG_20240214_163313.jpg
які гарні..:кручусь:
 
Вранці пішла купити червоних желейних цукерочок (вони насипом, різнокольорові), але не я була перша з такою ідеєю :D прийшлось робить розкопки :D
У Посаді купила по акції Ромашку і Крем йогурт фірми Конті. Останні не куштувала раніш. З присмаком журавлини - усередині желе.
 
Сьогодні дружина послала купити свіжий огірок на окрошку. Зайшов у Чудо - нема. Зайшов у Класс - останні 5 штук так-собі на виглад. Ціна 180 грн/кг. Це давно так?
Та ні, то довгі та гладкі - "Мрія одиначки", є ще коротші та с пупирками, бачив такі в АТБ і РОСТі, ті щось біля 90грн...
 
У Посаді купила по акції Ромашку і Крем йогурт фірми Конті. Останні не куштувала раніш. З присмаком журавлини - усередині желе.
если вам так нравятся конфеты сделайте их сами. будет дешевле в 2 раза минимум ну и будете сами знать что внутри в отличии от покупных
 
если вам так нравятся конфеты сделайте их сами. будет дешевле в 2 раза минимум ну и будете сами знать что внутри в отличии от покупных
Я лентяйка. Я бы и ликер могла сделать - клюквенный. А так пришлось купить по акции Амаретто в АТБ. :)
 
Думаю к середине апреля будет по 35
Во-о... А меня упрекали - зачем осенью сетками по 8.50...9.50 берёшь и в погреб складируешь?

Ещё в советские времена огород держали. Потом постепенно сокращали посевы (плюс ворьё помогало). Осенью съездил на участок - бурьян от 20 до 150 см. Два года не появлялся :(
 
Позавчера подсолнечное масло в Первой столице было 36.50. Выгребли за день ( в моём районе).Сегодня обещали ещё привезти. Также скидки на колбаску, по 30%, на несколько наименований.
 
Назад
Зверху Знизу