Кто сколько нынче в Харькове тратит денег "на жизнь"?

Только там было, когда москалык прибегал к своим:
закричали славим його! Еле сбежал
 
Де усі форумні олігархи поділись?
Збігли чи що?
Таке враження, що я тут найолігархічний залишився. Взимку радіофіковані ковзани не дуже йдуть, зими мʼякі стали, зате у теплий сезон на лежаках є заробіток. Навіть їстівне золото хочу скуштувати, недавно почув, що таке є, якісь мікрограми люди кидають у їжу та ковтають, хоча не розумію, яка від нього користь, хіба що нуль калорій, так що схуднути можна. Це як шахи - сходив на один турнір і зайняв перше місце, мабуть усі сильніші шахісти накивали пʼятами.
 
Веду один домашнее хозяйство, то ли я такой транжира, то ли цены такие, но начал замечать, что 1000грн на день не хватает даже по основным расходам.
Если не потратился по продуктам, то обязательно что-то по быту вычкочит. То порошок стиральный 200 грн, то ТО у машины подошло, то долг по коммуналке уже не приличный. При том, что вещи, или ремонт машины я вообще не учитываю. Позавчера гранат один купил, заглянул в чек, а он 97 грн. Бухаю не много, пары бутылок 200гривневого коньяка - мне на неделю. Курю - тоже в пределах разумного. Оно так у всех, или я что-то не так делаю?
ну да, скромненько
 
Де усі форумні олігархи поділись?
Збігли чи що?
Таке враження, що я тут найолігархічний залишився. Взимку радіофіковані ковзани не дуже йдуть, зими мʼякі стали, зате у теплий сезон на лежаках є заробіток. Навіть їстівне золото хочу скуштувати, недавно почув, що таке є, якісь мікрограми люди кидають у їжу та ковтають, хоча не розумію, яка від нього користь, хіба що нуль калорій, так що схуднути можна. Це як шахи - сходив на один турнір і зайняв перше місце, мабуть усі сильніші шахісти накивали пʼятами.
Гуано будет золотое, не испугаетесь?
 
Та може те золото перетравиться і укріпить кістки.
 
Це коньячні напої. А що, спиртзаводи вже приватизовані? Підвищили якість вітчизняних спиртів? Як спиртзавод біля Мерефи, дихає?
 
того тижня у Чюді по 2-99 були...
Я навіть у Класі та Рості пару тижнів тому бачила по 2.80.
Але знову поповзли вверх. На вулиці від 35-ти.
і ще! Полуниця вчора на вулиці була по 129.
Величезна за розміром і скляна на вигляд.
 
Схожу-ка я за конфетами. Оганизм требует сладкого в возмещение мозговой деятельности, потраченной на ХФ.
 
Я навіть у Класі та Рості пару тижнів тому бачила по 2.80.
Але знову поповзли вверх. На вулиці від 35-ти.
і ще! Полуниця вчора на вулиці була по 129.
Величезна за розміром і скляна на вигляд.
яйца можна назвать доступными, так как никто их по десятку в день не ест. Клубника на Конном по 100 вчера была.
 
Назад
Зверху Знизу