Кому бі ві набілі морду с ХФ?

Re: Кому бі ві набілі морду с ХФ?

А шо, тібе такі направілі с пересадкой в центральну дурку? Скількі тібі годіков, боксер? :відстій::D
Годков мнє много ужє натікало, навєрняка много большє, чєм тєбє, но єщє хватіт сіл тєбє, сопляку, морду начістіть, тєм нє мєнєє.
 
Re: Кому бі ві набілі морду с ХФ?

Айвєнга, походу, хильнув храброй воді, раз всєх амністіровал да єщє і со мной позволяєт сєбє так говоріт, мурло. Пакуй чемодані заранєє — утром протрєзвєєшь і обосрєшься от страху, потому что всє, что ті можєшь — тявкать с ігнора, а сєйчас у тєбя борзомєтр ужє на красноє зашкаліваєт.

В сміслі від страху? Ті ще страшніще страхоіопіще чім всі уявлялі? :відстій::D
 
Re: Кому бі ві набілі морду с ХФ?

І шо, я в курсі шо появілся. Може ті з ціго пріводу уже ідсмікнеш пісюна? :відстій::D
Могу только тєбє по єбалу заєхать. Тєбє просто кулаком, ілі мнє вспомніть, как свінчатку делать?
 
Re: Кому бі ві набілі морду с ХФ?

Ого, вояка. А від армії все косіш через псіхіатра? :відстій::D
От армії я нє кошу, я єй ужє давно нахрєн нє нужєн. А вот почєму ті єбланішь, а нє воюєшь — загадка. Хотя нічєго загадочного — такоє нічтожєство, как ті, только і можєт цєлімі днямі сідєть на форумє і разглагольствовать (єслі ті только умеешь понимать такія длінніє слова, олігофрєн!) о патріотізмє.
 
Re: Кому бі ві набілі морду с ХФ?

:DОт жеж людям зайнятись нєхуєм:браво:
 
Re: Кому бі ві набілі морду с ХФ?

Якось ті став пісаті не в тому стілі. Шо такое? Пердачело полністю бабахнуло? :відстій::D
Єто нє твоєго курінаго ума дєло — в каком стілє я пішу. Так как там со службою в ЗСУ, уклоністішка?
 
Re: Кому бі ві набілі морду с ХФ?

Єто нє твоєго курінаго ума дєло — в каком стілє я пішу. Так как там со службою в ЗСУ, уклоністішка?

У тебе нормільно все, псіхіатр почитав тібе на ХФ і сказав шо для такого дібіла навіть німае діагноза? :відстій::D
 
Назад
Зверху Знизу