Какие словоупотребления вас бесят?

  • Автор теми Саныч
  • Дата створення
В Одесі - можливо. Багато з них - у вжитку. Саме у Харкові.

Мені потрібно позначити, які самі бісять особисто мене? ;)
 
В Одесі - можливо. Багато з них - у вжитку. Саме у Харкові.

Мені потрібно позначити, які самі бісять особисто мене? ;)
Та можете не позначати. Але ж тема про те, які слова вас бісять, а ви просто словник скопіювали :-)
З цього переліку я активно вживаю: шо, тю та шикарно :ги: Інші - доволі рідко або ніколи :)
 
Та можете не позначати. Але ж тема про те, які слова вас бісять, а ви просто словник скопіювали :-)
З цього переліку я активно вживаю: шо, тю та шикарно :ги: Інші - доволі рідко або ніколи :)
Вы никогда не говорите "мама дарагая", "поц" и "геморрой на всю голову"? Де вы живете? Шо у вас за жизнь? Разве это жизнь?
 
Вы никогда не говорите "мама дарагая", "поц" и "геморрой на всю голову"? Де вы живете? Шо у вас за жизнь? Разве это жизнь?
"Мама мая..." Так короче. Меняем А на О во втором слове - и это уже мова.
 
Это старое название харьковчан. У Багалия именно так в "Истории Харькова".
Кто старое помянет...)) Багалия не знаю, читала других историков, которые писали про Шарукань и даже на какой-то древней карте нашли на месте Харькове город Харку (на сколько помню). Можно называться по разному, если копать историю, просто слух режет.
 
Між іншим, я на свої вуха чула у Полтаві звернення до пасажирів транспорту - "полтавці".
О! А чернігівці! Чим вони кращі харківців?
 
Кто старое помянет...)) Багалия не знаю, читала других историков, которые писали про Шарукань и даже на какой-то древней карте нашли на месте Харькове город Харку (на сколько помню). Можно называться по разному, если копать историю, просто слух режет.
Кажется, это был общеупотребительный катойконим до 1920-х годов.
 
Між іншим, я на свої вуха чула у Полтаві звернення до пасажирів транспорту - "полтавці".
О! А чернігівці! Чим вони кращі харківців?
А який ще є варіант українською для полтавців? Іншого і не чула. Хіба що на місцевому суржику полтавчани:)
 
Останнє редагування:
- Не пей много, завтра на работу.. :D :D
 
Мене бісить, коли говорять "я думал/а, что..." - ВИ ПИЗДИТЕ!!!
 
Назад
Зверху Знизу