Как вы относитесь к людям, которые грузят вас своими проблемами?

Не, ну если сильно пичот- иногда есть желание высказаться и то, близкому кому то. А так- проблемы у каждого есть и иногда людей над выслушивать, им так легче стает
 
Не особо люблю слышать чье то нитье,потому и сам не ною,вместо этого нужно найти в себе Сили,ностроиться и что то делать,а не сидеть и нить,надеясь,что манка с неба упадет!
 
Назва теми дещо різко робить наголос. Коли в мене є вільний час я завжди поділюсь своїм опитом, обміркуємо разом якусь думку або стільки скільки дозволить вільний час. І дякуючи появі технологій та таким місцям як форуми тепер можливо краще знаходити потрібну інформацію. Хочу розглянути одну народну мудрість "тримайте друзів поруч а ворогів ще ближче ", друзі це ті хто є співрозмовники ті хто підтримають та критикуючи обо критично вирішили донести свої міркування. Ворог це ті хто просто гонять біса, щось хочуть заплутати, сіють ворожнечі, ну і все в такому вигляді.
 
ZЗоя, опитом міркувань. Трохи пізніше тему прогорну всю, вона ще не наблизилася до низу статистики піднятих тем на першу сторінку.
 
ZЗоя, як це старі теми? Це з другої сторінки статистики. Дякую за те що помітила мою помилку, я згадав : не опиту а досвіду. В мене є питання до тебе. Що це за вікно вистрибує у мене? Типу я хотів якесь повідомлення видалити і мені задається питання "отмена?" чи "ок?"

ZЗоя, і взагалі, яприйшов сказати те шо я думаю в якійсь темі, мені по барабану куди тема піде далі в статистиці. Я підняв ті теми які були недалеко і вони сьогодні міні підходять до настрою мого. А якщо я колись дійду до останніх сторінок по статистиці мені не можна там писати? І в мене "девічья" пам'ять, це так на згадку комусь, і це мій плюс і мінус, краще засинаю і прокидаюсь. .

Ще хочу добавити до свого посту там де я писав про народну мудрість "тримайте друзів близько, а ворогів ще ближче" - ворог? - невідомий чоловік який чомусь тусується поруч, та незрозуміло що від нього чекати. Чому близько? Щоб зрозуміти його і він зрозумів вас , тобто він можливо колись в майбутньому знайомий, або друг.....? Ворог? - той що типу часто міняє свої вподобання "перевзувається? " може він просто недовіряє, щось або комусь, теж можливо майбутній знайомий.......?

Я навчився трохи, блин ну і слово редагувати, а я шукаю слово редактірувати. Гг

Оооо. Цитати кнопка. Тільки як нею користуватись хто знає.
 
Останнє редагування модератором:
Да, проблем у всех хватает. Лучше настраиваться на позитив. Тебя начинают грузить, ты себе заметку - превращай его нытье в позитив. Он говорит - зп низкая, ты - денег бухать не будет, здоровее будешь ) и так далее.
 
Сам стараюсь никого не грузить своими проблемами, разве что в легкой форме, разговор оживить.
Понимаю, что тот, кто грузит, облегчает душу... Но все же - кого реально волнует чужое горе (близкие люди не в счет!)?
Правда, выслушав, можешь и сам выговориться...
 
Смотря что это за люди. Родных и близких - как тут не послушать? А ноющего коллегу можно и попросить не навязываться.
 
С особым цинизмом. Скажу, что мне похуй.

-Что ты такой грустный?
-Да вот у меня проблема: все меня на хуй посылают, не знаешь почему?
-Да иди ты на хуй! (с)

Если могу помочь - помогаю. если нет - даже не парюсь.
 
Если друг поделился чем-то раз в столетие - это одно. Выслушаю, постараюсь помочь. А если все время кто-то канючит, это другое. есть у меня на работе чувак. ЕМУ ВСЕ нето. Он просто ноет все время. ноет и жрет. ноет и жрет. жрет и ноет. Это жесть. я в наушниках сижу)))
 
Нормально отношусь.
 
Не люблю таких людей и стараюсь избегать их,но если речь, конечно, о постоянно жалующихся на жизнь людишках
 
Негативно
 
раз послушаю, если второй повторится не буду больше общаться
 
у таких людей есть определение в межличностной психологии - ТОКСИЧНЫЕ
 
Назад
Зверху Знизу