Як перейти на українську?

Згадувати про могилу було мовєтоном.

Теж сучасне "нововведення" - підставляти всюди "є" - а то якось не звучить. Шо це таке прізвище Колісниченко? Безпонтовщина ж. Інша справа - Калєснєченко!
 
Теж сучасне "нововведення" - підставляти всюди "є" - а то якось не звучить. Шо це таке прізвище Колісниченко? Безпонтовщина ж. Інша справа - Калєснєченко!

Пробач, але "моветон" звучить трохи по дЄбільному, хоч в словнику мабуть "е".
Мова це жива істота, тому менше користуйся словниками і перекладачами, шоб вона не стала древньогрецькою.
 
Бажаю успіхів :пиво:

fbdgh1.jpg

А как выполнить обещания Майдану и сделать Украину членом ЕС? Есть у тебя методика?
 
А как выполнить обещания Майдану и сделать Украину членом ЕС? Есть у тебя методика?
Это следующий выпуск после:

"Как побороть коррупцию" и
"Как повысить уровень жизни населения"

Без двух предидущих, "Как вступить в ЕС" не имеет смысла.
 
Хіба ми не вчили Шевченка, не писали твори в школі, чи ми не слухали пісень Софії Ротару тощо? До кого це звернення взагалі?:незнаю:

От и я думаю, до кого? Я думал пойдет мастер-класс - как быстрее добавить украинский в раскладку клавы.:збентежений:

А что учили Шевченка и Франка, то до жопы. В 5 раз больше учили Пушкина и Лермонтова (и таки их творчество не зря в мире выше ценится), Толстого и Достоевского... Харьков с Одессой еще долго росийськомовну оборону тримати будуть. И не мечтайте о том, чтобы умер последний пенс. Вполне с его смертью на территории Украины могут остаться только узбеки, азеры и вьетнамцы.:(
 
Суспільство вже дуже багато зробило.
Проте до мови ще не всі доросли. Але це лише питання часу.

Я вже сьогодні в Харкові чую українську на вулиці від молодих людей. І це українська красива, а не сільський суржик.

Так що все буде добре :клас:
 
Это понятно.Просто для каких целей это нужно? Научится хорошо владеть языком ,можно только украиноязычном обществе.

Читай по порядку пункти із підказки. Саме для того вона і є, щоб підказувати.
Мова це те що дається через помилки постійною практикою. Інакше - ніяк. Заодно ніхто не зможе навчитись.
 
Назад
Зверху Знизу