"Я не кину свою державу". Зеленський піде на другий термін, якщо вибори будуть у 2024 році

Какие стрранные слова - от них кружится голова,
Ах, как кружится голова, как голова кружится...
 
Порохоботы своим настаиванием на правоте, своей бравадой, своим демонстративным пренебрежением нормами этики коммуникации под конец выборов стали походить на секту. Поэтому их и прозвали "Секта-25%". Но это не совсем так.

Президентские выборы позволили порохоботам создать миф о том, что они представляют 25% избирателей. Прежде всего, с точки зрения математики, в 100% избирателей их только 15%. Более того, не все, кто голосовал за Порошенко, это порохоботы. Среди них есть люди, которые просто выбирали меньшее зло в тупике, стабильность в войне или просто были запуганы порохоботской пропагандой. Поэтому собственно порохоботов, опять же, не более 5%, но и это очень много и опасно для Украины.

Нравственная проблема порохоботов в том, что они отказались от благородства и нравственного выбора в обмен на деньги, прикрываясь тем, что сейчас война и любые действия их патрона оправданы.

В принципе любой эксперт и журналист может сделать ошибку. Но он всегда имеет шанс, когда узнает, что работает на незаконную власть, отказаться работать.

Что сделали порохоботы, когда узнали о коррупции в Укроборонпроме? Продолжали оправдание патрона. И поэтому это был их уже сознательный аморальный выбор.

Раскол порохоботами общества в промышленных масштабах - это очень опасное явление, которое мы должны преодолеть сейчас и уберечься от него в дальнейшем.

Порохоботы финансируются на коррупционные деньги. Нужен аудит всех упомянутых телеканалов, всех порохоботских ботоферм. Основное внимание нужно уделять тем экспертам и журналистам, которые целый день переходят с телеканала на телеканал, потому что правомерно возникает вопрос - а как же они деньги зарабатывают. В то же время во избежание неравенства, должен быть проведен аудит и других информационных телеканалов - "1+1", "Еспресо", "Zik" и т.п.

Удивляет отсутствие реакции на эту ситуацию комитета ВРУ по вопросам свободы слова и информационной политики. В обществе произошла медиа-катастрофа, которая до сих пор продолжается, но мы не имеем парламентского расследования, реакций народных депутатов или каких-либо политических оценок Парламента. Мне кажется, эта ситуация заслуживает отдельного расследования и возможно Постановления ВРУ, а возможно - и изменений в медиа-законодательства.
 
Читати Дацюка, безперечно, треба. Але вичитувати там нема чого.
Це просто хороший тренінг – з виявлення прийомів маніпулятивного складання інтелектуальних композицій з деструктивними мемами.
Посилання на першоджерело – (
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
).

Олег Кудрін
FB

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Читати Дацюка, безперечно, треба. Але вичитувати там нема чого.
Це просто хороший тренінг – з виявлення прийомів маніпулятивного складання інтелектуальних композицій з деструктивними мемами.
Посилання на першоджерело – (
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
).

Олег Кудрін
FB

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Безнаказанность убивает. Порохоботы должны понести ответственность​

 
Дело даже не в том, что порохоботы закончат плохо, а в том, что вместе с ними плохо закончит Украина.

В свое время мы думали, что темники уже не повторятся. Но и представить себе не могли, что какие-то
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
как всего лишь указания журналистам, что освещать и как комментировать те или иные события, это детские игрушки по сравнению с целой сетью телеканалов и армией порохоботов, которые защищают президента Порошенко и его действия во время войны, и которые поставили гражданское общество на грань разрушения.

Кого защищали порохоботы?​

Порошенко привел к остановке врага на линии разграничения Украины и ТОТ ДЛО, то привел к восстановлению армии, результативно завершил начатые его предшественниками переговоры по безвизу и принял участие в организации предоставления украинской церкви автокефалии.

Но эти достижения не перекрывают его недостатки и преступления.

Президент Порошенко это
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
,
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
,
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
и раскольник Украины.

Президент Порошенко - патологический лжец. Это значит, что он сам верит в ложь, которую говорит. Президент Порошенко рассматривает государственные дела как инструмент достижения своих бизнес-интересов, а не наоборот. Поэтому в лице Порошенко мы имеем довольно опасного социопата.

Что такое
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
? Иногда можно прочитать, что это обкрадывания мертвых на поле боя. Но не только это. Это также обкрадывание народа воюющей страны с помощью силы - армии, политики, административной власти, СМИ.
 
ПИЛЮЛЯ для ОРБАНА
В ответ на шантаж Литва официально обратилась к ЕС с предложением рассмотреть вопрос об исключении Венгрии. Это очень серьезный ход со стороны руководства ЕС (в первую очередь со стороны Шарля Мишеля). Такие вещи никогда не делаются без предварительного согласования. Выступление Литвы означает, что большинству стран ЕС остохренели ужимки и прыжки Орбана. Сейчас Венгрии объявлено последнее предупреждение - выкинут, и плакали ваши 20 миллиардов...

_nc_ohc=IwpIEQ9B2AcAX9-YgGC&_nc_ht=scontent-iev1-1.jpg
 

я жодного гарного президента актора не знаю... чи ти про Рейгана, нікчема-копіпакосник? так він був 30 років у політиці у проміжку між актерством та президенством... невже ти й справді про свого божка зє? ти серьозно? :D
 
Останнє редагування:
Но эти достижения не перекрывают его недостатки и преступления.
як і "досягнення" зє.. але кваліфікована оцінка буде дана після війни... не будемо опускатися на твій рівень лайняра...
 
я жодного гарного президента актора не знаю... ти про Рейгана, нікчема-копіпакосник? так він був 30 років у політиці у проміжку між актерством та президенством... невже ти й справді про свого божка зє? ти серьозно? :D
mr-bean-realization.gif
 
так, можеш не визнавати, це і так всім вочевидь...

5 стадій прийняття горя​

Життя кожного з нас наповнене постійними змінами і випробуваннями долі. Щоб пройти важкі періоди життя з повним розумінням всієї глибини власних почуттів, реакції та переживань – важливо знати п’ять стадій прийняття горя, втрат та важких життєвих змін.
Відповідно до теорії психіатра Елізабет Кюблер-Росс, є п’ять стадій, які послідовно змінюють одина одну, а саме:
1. Заперечення
2. Злість
3. Торг
4. Депресія
5. Прийняття

1. Стадія заперечення:
«Я не можу в це повірити», «Такого не буває», «Не зі мною!», «Тільки не знову!».
Часто це початкова стадія, у вигляді тимчасового захисту, що проявляється заціпенінням і шоком. Тому вона може супроводжуватися зниженням мислення і дій. Перші години, дні і навіть тижні людина просто відмовляєтеся приймати те, що трапилося. На цій стадії людині важливо не тікати від проблеми, важливо говорити проте, що хвилює з рідними та друзями, шукати підтримку. Також важливо дати сабі час для переживання даної стадії, адже в цей період людина може зібрати досить багато інформації про проблему, що допоможе їй в наступній стадії.
2. Стадія злість (гнів):
«Чому я? Це несправедливо!», «Ні! Я не можу це прийняти!».
Коли відбувається усвідомлення того, що вже нічого не змінити, заперечення часто переходить в злість. Люди схильні злитися, відчувати біль і шукати винних, звинувачуючи когось або щось в тому, що з ними відбувається. Під час цієї стадії людина знаходиться в дратівливому, розладнаному і запальному стані.
Якщо з голови ніяк не йдуть самі неприємні моменти, обговоріть їх з рідними чи друзями, які разом з вами пройшли через те ж саме, розкажіть, які саме почуття і емоції ви переживали. Так ви даєте вихід своїм страхам і почуттю провини, отримуєте підтримку близьких і розумієте, що ви дійсно зробили все, що було на той момент часу у ваших силах.
3. Стадія торг:
«Тільки дай мені дожити до того, як …»; «Я все зроблю, почекай поки! Ще кілька років.»
Це спроба відкласти неминуче – характерна поведінка людей, які переживають хворобливі зміни. Вони починають торгуватися, аби віддалити небажані зміни або знайти вихід із ситуації. На цій стадії людина дає обіцянки або укладає якісь угоди, щоб отримати можливість ще трохи пожити за старими правилами, здійснювати дії в тому руслі в якому вона звикла.
Торг часто пов’язаний з почуттям провини. Людині можна допомогти, заохочуючи її промовляти ці почуття або вона може написати листа і всі переживання «вилити» на папір.
4. Стадія депресія:
«Я такий нещасний, хіба мене може щось турбувати?»; «До чого спроби?».
Коли приходить усвідомлення того, що торг не приносить результатів, а наближаються зміни, які стають все реальніше. Все це викликає у людей стан пригніченості, смутку, страху, жалю та ін., в загальному – депресія: опускаються руки від безвиході і енергія життя залишає тіло, людина втрачає сенс свого життя.
Часто здається, що це найнижча точка в житті, з якої немає ніякого виходу. Тому зовні людина може демонструвати байдуже ставлення, замкнутість, відштовхування інших і відсутність хвилювання до чого-небудь в житті. В таких ситуаціях людині краще розповісти оточуючим про те, що саме сталося. Адже в цей період людина прагне співчуття та розуміння з боку оточуючих.
5. Стадія прийняття:
«Все буде добре»; «Я не можу перемогти це, але я можу добре підготуватися до цього».
Незалежно від того, наскільки глибокими є страждання людини, повільно, але неухильно, вона повертаєтеся до звичного життя. Спочатку вона буде робити крок вперед і два назад, але поступово почне усвідомлювати те, що трапилося, і задіювати приховані «резерви сил».
 
Назад
Зверху Знизу