Історія вашого "звуку"

Навряд ти знайдеш одну статтю де все буде Мій суб'єективний досвід з цифрою.

- ЦАП на базі чіпів Asahi Kasei (їх звук - це кристальний чіткий холодний без забарвлень)
- Плата з алі. Тому що різниця в ціні з брендовими буде більше ніж на порядок. Конкретно зараз баладсний ЦАП (два незалежних канала у кожного свій чіп) 2xAK4495. Плата на чотирьох блоках живлення. Вартість близько 150 за плату. Далі брав красивий корпус.
- Апгрейд плати. Заміна всії ємностей на якісні брендові. 20-30$
- Встановлював ассинхронний контроллер USB XMOS. Звичайна синхронна передача робить багато помилок, які ЦАП округлює - таким чином якість втарчається. Ассинхронний контроллер працює з пакетами а не потоком, які він перквіряє і в разі потреби перечитує. Таким чином ЦАП отримує 100% корректні дані з транспорту.
- Трансопрт Volumio на Raspberry Pi. Волуміо - це аудіофільська прошивка малинки. Що прапцює і режимі bitperfect. Тобто система гарантовано віддає на ЦАП 100% інформації, без обробки і тп. Волуміо має ваб інтерфейс, тобто ти керуєш програвачем просто зі смартфона чи компа.
1. Вы ошибаетесь - холодный звук у АК в случае "недопиленного" питания.
2. У меня то же самое, только на 2хАК4399.
3. В моем случае апгрейд платы - это выкинуть с платы все, кроме приемника, ЦАПов и контроллера управления. И дальше абсолютно все не просто фирменное, но и правильное схематически плюс топология. Далеко не 20-30$.
4. XMOS XMOSу рознь. ИМХО, лучший по звуку WaveIO. Плюс на него можно сделать линейное питание, плюс припаять ко входу ЦАПа (убираем один межблок).
5. Во-первых, Волюмио - мягко говоря отстой по сранению с АПлэером.
Во-вторых, Малинка тоже не совсем то пальто. Я использую USBridge Sig, с правильным питанием. У Малинки с этим немного проблемы, но в личке могу рассказать, что можно улучшить малой кровью. У вас же линейное питания к ней, для начала?
 
Бывают и сетевые и межблочные и акустические..
А винил это совсем другое удовольствие ..Не только по качеству звука но и ещё тактильное.
С винилом по другому.

Ладно, ребята, шучу. Есть у меня винил, и я прекрасно понимаю его отличия от цифры. (Именно отличия, а не преимущества.)
 
1. Вы ошибаетесь - холодный звук у АК в случае "недопиленного" питания.
2. У меня то же самое, только на 2хАК4399.
3. В моем случае апгрейд платы - это выкинуть с платы все, кроме приемника, ЦАПов и контроллера управления. И дальше абсолютно все не просто фирменное, но и правильное схематически плюс топология. Далеко не 20-30$.
4. XMOS XMOSу рознь. ИМХО, лучший по звуку WaveIO. Плюс на него можно сделать линейное питание, плюс припаять ко входу ЦАПа (убираем один межблок).
5. Во-первых, Волюмио - мягко говоря отстой по сранению с АПлэером.
Во-вторых, Малинка тоже не совсем то пальто. Я использую USBridge Sig, с правильным питанием. У Малинки с этим немного проблемы, но в личке могу рассказать, что можно улучшить малой кровью. У вас же линейное питания к ней, для начала?

1. В мене зараз
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
з заміною ємностей на Nichikon та WIMA. І так, до заміни конденсаторів він був ще холодніший.

3. Принцип Паретто, 20% можливостей покривають 80% потреб. Тому апгрейди різні. В абсолюті, я згоден з тобою. Але то для мене заскладно та надлишково. В мене не хайенд система. А в майбутньому я скоріше за все на більш топових чіпах АК буду брати ЦАП.

4. Так. Я пішов знову таки по принципу Паретто, взяв ту плату яка встановлюється на мій ЦАП болтон. XMOS U8. 20% вкладень я отримав 80% результату.

5. АП впізду. Я ригаю від його інтерфайсу 90. А головне - мені потрібен wifi транспорт. Бо музикальна аппаратура стоїть на іншому поверсі від компа. А муз архів взагалі лежить на NAS.
Живлення в мене у малинки гівняне штатне імпульсне :) Коли зможу повернутись до паяльника - зроблю нормальний.

Про вдосконалення малинки буду радий почитати поради :пиво:

Все це живиться через ДБЖ APS Smart 700 I (подвійне перетворення з синусоїдою на виході).

Резюме. Я не претендую на звання "краща система за ХХХ баксів". Я просто поділився своїм досвідом. Я на початковому рівні все ще. Дієвим порадам завжди радий. Вище описав причини чому я саме так робив.

Моя мета була зібрати гарний початковий ХіФі за помірні гроші блоками, без глибокого занурення в схемотехнику.
 
1. В мене зараз А в майбутньому я скоріше за все на більш топових чіпах АК буду брати ЦАП.

5. АП впізду. Я ригаю від його інтерфайсу 90. А головне - мені потрібен wifi транспорт. Бо музикальна аппаратура стоїть на іншому поверсі від компа. А муз архів взагалі лежить на NAS.

1. Ты повторяешь ошибку абсолютного большинства аудиофилов. Б0льшую часть звука дает не микросхема ЦАПа, а обвязка. Поэтому купишь ты себе ЦАП на 4499, но с плохим питанием и кривым выходом, и звук будет как всегда - холодный и цифровой. Яркий тому пример - TEAC 503, на АК не помню какой, ритейлом 1200 евро. Слушать это невозможно.
Поэтому относительно небольшой бюджет - только DIY, причем не обязательно паять самому (я не паяю и ничего не продаю, кстати, и могу подсоветовать мастера только теоретически).

2. Ну, я вначале тоже так считал. Но немного пожив с интерфейсом АП, понял, что для меня он удобнее, чем Волюмио.
Если ты хочешь получить качество, то кто мешает подключить ту же Малину по витой паре от роутера, и по ней гнать поток с НАСа? Но прибавка будет очень серьезной. А прибавка от перехода на АП будет пипец какой серьезной. Как-будто ты меняешь источник на новый, с ноликом в конце цены )))

3. Ну и если у тебя музыка не по юсб, то рекомендация по улучшению звука одна - линейный блок питания.
 
Цікаво, а глухі, що рвуть пукани у прагненні довести що «никакой разніци нєт» також не вірять що амереканці були на місяці?
Сподіваюсь у вас земля пласка?

ты заебал глухими...
тебе,лоху,разжевано было выше все по полочкам.
но дебилы машут головой и жуют провода подороже...
покупай кабеля дальше,тормоз...:D
 
Навряд ти знайдеш одну статтю де все буде об'єктивно розписано.
Також не зрозуміло що саме тебе цікавить, точніше накільки глибоко?
Ти хочеш зрозуміти як працює ЦАП?
Так тоді так і шукай в неті.
Чи як побудувати грамотну систему?
Тоді буде 100500 субїективнизх досвідів. А ти вже сам маєш обрати той що смакує тобі.

Мій суб'єективний досвід з цифрою.

- ЦАП на базі чіпів Asahi Kasei (їх звук - це кристальний чіткий холодний без забарвлень)
- Плата з алі. Тому що різниця в ціні з брендовими буде більше ніж на порядок. Конкретно зараз баладсний ЦАП (два незалежних канала у кожного свій чіп) 2xAK4495. Плата на чотирьох блоках живлення. Вартість близько 150 за плату. Далі брав красивий корпус.
- Апгрейд плати. Заміна всії ємностей на якісні брендові. 20-30$
- Встановлював ассинхронний контроллер USB XMOS. Звичайна синхронна передача робить багато помилок, які ЦАП округлює - таким чином якість втарчається. Ассинхронний контроллер працює з пакетами а не потоком, які він перквіряє і в разі потреби перечитує. Таким чином ЦАП отримує 100% корректні дані з транспорту.
- Трансопрт Volumio на Raspberry Pi. Волуміо - це аудіофільська прошивка малинки. Що прапцює і режимі bitperfect. Тобто система гарантовано віддає на ЦАП 100% інформації, без обробки і тп. Волуміо має ваб інтерфейс, тобто ти керуєш програвачем просто зі смартфона чи компа.

А взагалі зараз вкрай доступні вкрай якісні ЦАПи. Тому ця тема дуже приваблива :клас:

Якщо тобі цікава фізика процесів? То гугли, все є на вікіпедіє :)
Сам свій ЦАП ти не зробиш - 99%. Тому тут питання що взяти, як допиляти та як юзати скоріше.

во дает..:D
да ты глубоко болен,парниша..:D

ну да,собственно,похую..но в больничку тебе показаться желательно...:D

самое главное,чтобы ты не сталкивал других в свою аудиофильскую шизофрению...
 
ты заебал глухими...
тебе,лоху,разжевано было выше все по полочкам.
но дебилы машут головой и жуют провода подороже...
покупай кабеля дальше,тормоз...:D

во дает..:D
да ты глубоко болен,парниша..:D

ну да,собственно,похую..но в больничку тебе показаться желательно...:D

cd96b5093425b285b2da52.jpg
 
главное,ты меняй все во время и чаще.ищи истину и трать бабло побольше.
продаваны таких дебилов любят.
 
1. Ты повторяешь ошибку абсолютного большинства аудиофилов. Б0льшую часть звука дает не микросхема ЦАПа, а обвязка. Поэтому купишь ты себе ЦАП на 4499, но с плохим питанием и кривым выходом, и звук будет как всегда - холодный и цифровой. Яркий тому пример - TEAC 503, на АК не помню какой, ритейлом 1200 евро. Слушать это невозможно.
Поэтому относительно небольшой бюджет - только DIY, причем не обязательно паять самому (я не паяю и ничего не продаю, кстати, и могу подсоветовать мастера только теоретически).

2. Ну, я вначале тоже так считал. Но немного пожив с интерфейсом АП, понял, что для меня он удобнее, чем Волюмио.
Если ты хочешь получить качество, то кто мешает подключить ту же Малину по витой паре от роутера, и по ней гнать поток с НАСа? Но прибавка будет очень серьезной. А прибавка от перехода на АП будет пипец какой серьезной. Как-будто ты меняешь источник на новый, с ноликом в конце цены )))

3. Ну и если у тебя музыка не по юсб, то рекомендация по улучшению звука одна - линейный блок питания.

1. Не повторюю. Яж кажу що першим ділом я роблю апгрейд емностей і в блоках живлення також. Я добре розумію що грамотне ждивлення це 80% звуку. Я за цим слідкую :) І ЦАП мій (на свій бюджет) має гарне живлення + він сам живиться з БДЖ з подвійним перетворенням. Також я купив операційники на апгрейд, але немає часу поставити.

2. Ніяких витих пар в моєму домі немає і більше не буде. Це принципова позиція. Тому транспорт з вайфаем. А самий доступний з дорброю якістю це малинка з волуміо. Притому щоб вона не напружувалась, я їй під носа поставив вайфай репітер :) Краще зап малинку звісно є, але там одразу ціна біжить високо вгору :)

АП я порівнював з Фубаром налаштованим та Аімпом. Різниця з Аімпом помітна, з фубаром - ніт. Але інтерфейс.....йобушківоробушкі. Слабкий перфекціоніст в мені шкребе пінопластом по склу, ножем по тарілці та ножем по бумазі одразу коли бачить це:

245c96819ee12bd8.jpg


А ось Волуміо:

bae91a2ca609ecccfb201bb.jpg


Я намагаюсь тримати баланс між гонкою за звуком, та комфортом + естетичністю системи.

Також можливо моя система ще не розкриває ту різницю в плеєрах просто. Можливо ще не прийшов час :)
 
Стосовно АП я не можу зрозуміти. Чому не побудувати красивий функціональний плеер на бібліотеці альбумплеера, хоча насклдільки я знаю там вона все одно стороння. bass.lib чи якось так.
В наш час невже може грати будь яку роль в відтворенні звука робота відеоалаптера по відрисовці інтерфейсу плеера? Тим паче що вся вінда вкрай навернута графікой та фоновими завданнями.
І знову таки, малинка взагалі нічого не рисує. Лише поток віддає.
 
ти моя тьолочка чи що? що ти так за мої гроші переживаєш? :D

тьолочка это ты тут,красушься шнурками и прочей хуйней...:D

переживаю за людей,которые вынуждены читать твои дебильные высеры про охуенные дорогие божественные шнуры и прочую поебень...
 
тьолочка это ты тут,красушься шнурками и прочей хуйней...:D

переживаю за людей,которые вынуждены читать твои дебильные высеры про охуенные дорогие божественные шнуры и прочую поебень...

дивись конуру не спали, пєрєживатєль мамкін :іржач:
 
Навеяно темой о мобильных телефонах.
Хотелось бы проностальгитровать, кто на чем вырос в плане звука и музыки.
Тема не для "меломанов" и "аудиофилов" хотя и им можно и нужно отписываться, но без холиваров пожалуйста.
Больше для приятных воспоминаний.

История долгая, тернистая в начале. И счастливая теперь.
Множество самоделок, усилители разных типов и классов.
Самодельные АС, гора литературы, профильное образование, резюме производителям...
Поздее - Японская аудиофильская техника Золотого Века...

Пиздык! И как обрубило. Перестал быть аудиофилом и стал меломаном!
Стало наплевать на ЧЕМ слушать, вышло на первый план ЧТО слушать.
С тех пор вообще похуЮ, какой источник, носитель, кабели, тракт, АС, комната...
Главное - музыка, гурман-маньяк, выделение эндорфинов и релакс...
Вся стойка и нажитое барахло уехало в загородний дом. Остался ноут и BT уши Sony )))
 
Стосовно АП я не можу зрозуміти. Чому не побудувати красивий функціональний плеер на бібліотеці альбумплеера
Насколько я понимаю Игоря, создателя АП, то весь этот интерфейс скажется на минималистичности софтверной составляющей, что есть плохо. У него даже плюшки типа повтор и рендом не работают, потому что они как-то не уживаются со звуком.
Впрочем, если тебя устраивает Волюмио, ничего плохого в этом нет. Я сам пару лет пользовался им, тем более, что даже год назад они значительно улучшили звук.
 
Також можливо моя система ще не розкриває ту різницю в плеєрах просто. Можливо ще не прийшов час-боблер..

час уже пришел,чудик.время принимать таблетки...а ты на форуме ебланишь...:D
 
Також можливо моя система ще не розкриває ту
час уже пришел,чудик.время принимать таблетки...а ты на форуме ебланишь...:D
Посмотрел твои темы... Да, без таблеток так ебланить на форуме невозможно :D:D:D
Но на тонкого тролля по интеллекту не дотягиваешь. А толстого кормить - себя не уважать :рл:
 
Назад
Зверху Знизу