Статус: Офлайн
Реєстрація: 28.07.2010
Повідом.: 25327
Реєстрація: 28.07.2010
Повідом.: 25327
Обломалась.
Перегляньте відео нижче, щоб дізнатися, як встановити наш сайт як веб-програму на головному екрані.
Замітка: This feature may not be available in some browsers.

Обломалась.

Привіт!Привіт хунті!
Ну так ширанулись бы. Не впервой.Та мужики б столько не выпили
Помню.А помнишь, как эта пропагандонша писала, что если победит Трамп, то она с американским флажком на машине будет ездить по всей мацкве?
Привіт!
Доброго дня, Сонечко!

Помню.
это она после победы трампа призывал уже, ...праздновать разъезжая на машине с американским флагом(это для точности изложенияА помнишь, как эта пропагандонша писала, что если победит Трамп, то она с американским флажком на машине будет ездить по всей мацкве?
)Да, чуть подзабыла временной отрезок, исправила.после победы трампа
Кремлівськи пропагандони всі over-брехуни.Вона не як усі. Вона обер-брехуха у країні брехунів.
Ваша Симоньянша - брехуха, как и все расеяне.
То що, вона би все одно надурила *****ских футболістів?Вона не як усі. Вона обер-брехуха у країні брехунів.
Звичайно. А шо тут такова? Це шо - перший раз брехалово?То що, вона би все одно надурила *****ских футболістів?


"Фіндюрка, ящірка, брехуха"...(с)Без сумніву. Але ця особина виробляє брехню. І не просто вирубляє, а керує виробництвом. і не якоюсь фабрикою брехні, а цілим концерном, який до того ж працює не на внутрішній ринок, де дуркуваті москвини схавають абсолютно усе, а експортує брехню на Захід.
Ось, що я мав на увазі.

Ну, может её муж Кеосаян ничего против не имеет)))Видала власне ****уальне бажання бути виїбаною футбольною командою за приз для цієї команди.
Расеи, не?Тут питання, кому ця ****а потрібна?
Такі ****и потртрібні рузьке-зомбі. Вони ж кайфують, коли їм брешуть.Тут питання, кому ця ****а потрібна?
Может его тоже.Ну, может её муж Кеосаян ничего против не имеет)))
Ничёси! А шо так можна????Может его тоже.

Вони стільки не вип'ютьЕсли сильно всей футбольной командой хочется - то можно.

Больше всего денег украинцы пересылают из Польши, России и США
когтинко
