Гости из рф Вам сюда - part 23

Ну вам сударыня ,шо не вашим схемам -всё скулеж.Это тоже схема такая.Люди -схемы весьма уступают по всем показателям людям-людям.
Но не печальтесь-смотрите на эту проблему весело. Как я.

Прут, ты главное на пенсию не иди. А то говорят, что всех пенсионеров будут свозить на Говерлу, чтобы они там голодомор репетировали.
 
Но не печальтесь-смотрите на эту проблему весело. Как я.
"Я" и "печалиться", а также "Я" и "схемы", как говорят в Одессе - две большие разницы, так шо твои предположения, как у человека-схемы, человек-человек бы не догадался ни с того ни с сего придумать такоЭ! :ги:
 
прям вот вся.

пс.я думаю, если у завсегдатая этой темы вопрос трусов встанет так остро, как вы пишите, то мы всем коллективом сбросимся и поможем. Правда, мальчики и девочки?:)

Конечно. Я свои б/у раздавать буду. Желающим. :D:D:D
А то ведь выбрасывал раньше. :D
 
Ну вам сударыня ,шо не вашим схемам -всё скулеж.Это тоже схема такая.Люди -схемы весьма уступают по всем показателям людям-людям.
Но не печальтесь-смотрите на эту проблему весело. Как я.

а что молодежь в вашей семье о будущем говорит? Тоже всепропало?
 
Но не печальтесь-смотрите на эту проблему весело. Как я.
Прут! Для тебе з"явився шанс працювати і заробляти гідні гроші на благо вітчизни. Звичайно, якщо ти не антисеміт.

Oleg Vyshniakov / Олег Вишняков
Вчера, в 14:30 ·
Друзі!
Декілька днів тому український Уряд прийняв надзвичайно важливе та довгоочікуване розпорядження, згідно з яким громадяни України зможуть працевлаштовуватися в Ізраїлі. Як ви знаєте, попередньо вже існували домовленості про працевлаштування українських працівників будівельної галузі та спеціалістів в сфері комп‘ютерних технологій. Ринок Ізраїлю готовий запропонувати декілька десятків тисяч робочих місць для наших співгромадян.
Наразі в Ізраїлі працює чимало українців, але це, як правило, досить неприбуткові місця роботи . Тепер же, після того, як ізраїльська сторона завізує документ, українці зможуть безперешкодно отримувати робочі місця в Ізраїлі: Ізраїль гарантуватиме офіційну конкурентну заробітну платню, медичне страхування, гідні умови для роботи.
https://www.facebook.com/il.consul.lviv/?fref=nf
 
Говорили уже - гольфстрим. Дороги гробит циклы замерзания - оттаивания в году. В рф их больше. Не сбрасываю - воровство, криворукость, технологии.
На самом деле из-за этого Гольфстрима в Скандинавии постоянно погоду колбасит не по детски. И циклы замерзания и оттаивания там ничуть не реже, чем в России. Может даже чаще как раз из-за этого течения.
 
Конечно. Я свои б/у раздавать буду. Желающим. :D:D:D
А то ведь выбрасывал раньше. :D

так а я о чем:D

вспомнилась картинка, на которой лягушонок, уже в клюве у цапли держит её за горло и надпись:"никогда не сдавайся!":yahoo:
 
Но не печальтесь-смотрите на эту проблему весело. Как я.
Это ты весело? :іржач:
Скулеж непрекращающийся, вопли, нытье в каждом посте.

Прут! Для тебе з"явився шанс працювати і заробляти гідні гроші на благо вітчизни. Звичайно, якщо ти не антисеміт.
Так там же працювати треба!
Як таке можна пруту пропонувати?! :D
 
а что молодежь в вашей семье о будущем говорит? Тоже всепропало?
Молодёжь рвётся работать на заводы, вкалывать в забоях, вручную пахать землю и заниматься прочей тяжёлой работой, а ЕС спит и видит, как сделать из них лодырей программистов, инженеров и офисный планктон.
 
Для тебе з"явився шанс працювати і заробляти гідні гроші на благо вітчизни.
Володь, тут ключеве слово - "працювати". Це тут можна цілий день з роботи писати на хф, халтурку якусь брати и отримувати хоч невеликі, але всеж таки грошики. А там?

=======================

Зараз у Парижі знов стався теракт. І це не квітневий гумор. :(
 
Молодёжь рвётся работать на заводы, вкалывать в забоях, вручную пахать землю и заниматься прочей тяжёлой работой, а ЕС спит и видит, как сделать из них лодырей программистов, инженеров и офисный планктон.

молодежь, с которой я пересекаюсь, работает, старается, не все программистами. Но не голодают и голыми пока не ходят.
 
Хоч зараз і пост... :пиво:

Як таке можна пруту пропонувати?!
А що? Хіба прут антисеміт?

это он так веселится.
Сміється той, хто сміється останнім... Мабуть, прут цього не знає...

Це тут можна цілий день з роботи писати на хф
Ну, від цього, він може отримує задоволення, бо, вдома йому може дружина не дає і слова мовити. От. людина на форумі і відв"язується...
 
А там, моя знайома, нещодавно з нею спілкувався по скайпу. Працювала на оборонці інженером. заробила собі пенсію 2 000 баксів і живе тепер у своє задоволення.

Вітртуально можна
:-) Ну, хіба що віртуально.
 
Назад
Зверху Знизу