Где хороший бензин?

Re: Где хороший бензин?

ГБО поздно ставить
пора думать про электричку

и шо с нее толку? на ней и в мирное время стремно по трассе ехать было, бо хз где зарядить, а щас он вобще: Даниловка без света с начала войны сидит, если шо.
 
Re: Где хороший бензин?

это какая часть западной?
во Львовской области всеже не пиздец, но довольно печально: живя в ебенях, нужно периодически ездить в Львов, это 130 км. Ну 1-2 работающие заправки с очередью на час за время поездки туда-обратно (под 300 км пробега) получается найти. С лимитом 20 л. А еще одну видел почти без очереди с бензом по 49 (кругом по 35-39), но стремно было туда ехать, я такой логотип впервые видел, я ебал бы потом еще топливную ремонтировать :ги:
Від півдня Львова до практично Франківська по Н10 (але не сам франківськ), Дрогобича і південніше до самого кордону (Хуст, Тячів).
 
Re: Где хороший бензин?

Від півдня Львова до практично Франківська по Н10 (але не сам франківськ), Дрогобича і південніше до самого кордону (Хуст, Тячів).

хм, прикольно
мои ебеня возле ужгородской трассы, это до Стрыя тоже направления и что до Франковска - позачера ездил, нихера не было - благо хоть во Львове каким-то чудом попал на завоз на ВОГе
Ну, в среду буду ехать - буду надеяться шо все работает
 
Re: Где хороший бензин?

Ты думаешь самке скучно, а самцу пиздец как весело в чужом селе. Веселия все телефоном в руке заканчиваются.
ПыСы бензин есть, если шо. Вог молодцы, 95й 37.77, мустанг95 39.77, очереди на час, и то из-за фур
Больше напрягает то, что денежка тает, а новой не намечается впринципе. Бизнесу пизда и навсегда , похоже. Начинать шото новое с нуля идей нет.

Можна отримати допомогу.
Переселенцам в Украине напомнили, какую международную денежную помощь можно получить во время войны: названы суммы
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Re: Где хороший бензин?

Я бачив інфу, що на травень є домовленості про імпорт 350 тис. тон палива при потребі 390 тис.
Тобто, якщо їх довезуть, ситуація вже не буде такою критичною.
Подсчет неправильно сделан. Потребности гораздо больше скорей всего, если наблюдаем дефицит горючего.
 
Re: Где хороший бензин?

Ну ти ж сам кажеш, що потреба 390, а законтрактовано 350. Тобто, дефіцит нарощується.
Щоб стабілізувати ситуацію треба завозити надлишок в тих обсягах і стільки часу, скільки до цього формувався дефіцит.

Подсчет неправильно сделан. Потребности гораздо больше скорей всего, если наблюдаем дефицит горючего.
Судячи з усього, дефіцит в квітні був ще більше і тепер трохи зменшиться.
Плюс врахуйте тих, хто катався здебільшого атнєхуйдєлать (як, наприклад, вище) і через них споживання трохи впаде, бо влом стояти по 3 години в черзі.
 
Re: Где хороший бензин?

В этом позорище насколько я понимаю весь Харьков участвует. Логика - вайнуразвязалиалигархе, пусть меня и кормят теперь. Тут где я никаких гуманитарок ввиде жрачки нет. Тряпки секонд и банки с консервацией ит местных бабушек

т.е. харьковчане при бабле там объедают местных бабулек? позорище блеадь:рл:
 
Re: Где хороший бензин?

Судячи з усього, дефіцит в квітні був ще більше і тепер трохи зменшиться.
Плюс врахуйте тих, хто катався здебільшого атнєхуйдєлать (як, наприклад, вище) і через них споживання трохи впаде, бо влом стояти по 3 години в черзі.

Дефицит или сговор? Госорганы проверят, почему на АЗС возник дефицит топлива
Будут проверять, был ли в апреле-мае дефицит горючего связан с нехваткой бензина и дизеля, или это был сговор крупнейших игроков рынка.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Re: Где хороший бензин?

Дефицит или сговор? Госорганы проверят, почему на АЗС возник дефицит топлива

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
Якщо змова, тоді чому позакривалася більшість малих мереж?
Бо не могли собі дозволити торгувати в межах державної максимальної ціни.
Усюди, куди лізе з регулюванням цін держава, починається дефіцит. Це - плата за красиві цінники.
 
Re: Где хороший бензин?

Якщо змова, тоді чому позакривалася більшість малих мереж?
Бо не могли собі дозволити торгувати в межах державної максимальної ціни.
Усюди, куди лізе з регулюванням цін держава, починається дефіцит. Це - плата за красиві цінники.

Считаю, что все же дефицит, так как в Харькове на ВОГе топлива практически не продают, некоторые из заправки вообще закрыты. Если бы топливо было, но они хотели продавать ДОРОЖЕ, то они бы заправки не закрывали.
Это вообще удивительно, что при 70-80% импортном топливе с РБ и РФ, мы вообще ездим на машинах.
Ещё перед войной я писал, что нужно слазить с нефтевой игры РФ и поддержать украинского производителя, конкретно: Укргазвидобування, сеть UGO, регулярно там заправлялся. Но блин слишком близко они к границам с Рашкой.
Плюс очень мало в Украине небольших НПЗ, думаю нужно будет их развивать в разных областях Украины .
 
Re: Где хороший бензин?

Кому цікаво - Гугл іть інтерв’ю Льоушкіна для Еспресо ТВ
Там він розклав по поличках, чому бензинова криза до кінця року

Проблеми, каже, логістичні, паливо в ЄС є.
В наявності 1,5 тис бензовозів
Потрібно 5 тис
Залізниця не варіант - ризик обстрілів.
І таке інше

Питання вирішується, але повільно
Якщо не знайдуть вирішення, оці «два тижні», обіцяні урядом для розлулювання ситуації, тягнутимуться до листопада -грудня. Імхо залучити європейських перевізників було б непогано.
Вибачте за тимчасові незручності (с)
Это все понятно. А с газом все ок будет?
 
Re: Где хороший бензин?

Судячи з усього, дефіцит в квітні був ще більше і тепер трохи зменшиться.
Плюс врахуйте тих, хто катався здебільшого атнєхуйдєлать (як, наприклад, вище) і через них споживання трохи впаде, бо влом стояти по 3 години в черзі.
в квітні дефіцит не такий помітний був, зараз на багатьох вог\окко\анр взагалі немає палива
 
Re: Где хороший бензин?

Він про газ нічого не казав, чи може я прослухав.
Наскільки я бачу, з газом трохи краще, ніж з бензол поки що.

Та я вот наблюдаю за всем и думаю какую жоповозку прикупить - на дизеле или на газу
 
Re: Где хороший бензин?

тут, вот такие размышления попались
Пив каву сьогодні на одній іменитій заправці. Переді мною в черзі стояв військовий, просив заправити хоча б на 10 літрів за готівку, чи банк. Показував посвідчення, був у формі, зі зброєю і було зрозуміло, що йому дуже потрібна хоч пару літрів пального. На всі прохання отримував відповідь від касирши “немає, не можу, чекайте коли з'явиться”. Через 10 хвилин, по талонам, якийсь чоловік залив чотири каністри по 20 літрів. Ще через 10 хвилин, якийсь модний хлопчик, відкинув фішку біля колонки, спокійно, по знаймоству заправив повний бак за готівку. Ще через 10 хвилин заправка відкрилась на пару годин ( саме на певний час, а не на наявність ) розливаючи з обмеженням 10 літрів для звичайних смертних людей.
Я вирішив трохи глибше вивчити це питання і набрав пару знаймоих шнирів. Шнирі — це такі люди, які завжди крутяться в різних колах і вирішують будь які питання. Від всіх них я отримав одну і ту ж відповідь : “Бензин? Дизель? Сколько тебе нужно? Та хоть миллион литров. Заправки забиты до полного. Но цена....”
Купити мільон літрів можна по ціні від 55 до 70 грн. Але заправляти на азс тільки по талонах чи карточках. Це оптова ціна. Пояснюється це тим, що на роздрібну ціну стоіть обмеження, і по такій ціні заправки продавати не хочуть. А от на опт обмеження немає, тому ти можеш купити скільки тобі треба по той ціні, яка вигідна заправкам. Ці “годинні” акції продажу пального для звичайних смертних — це зображення якоїсь діяльності для тримання напруги на певному рівні.
Я не буду писати, що це наслідок тупого керівництва країни. Бо це не так. Це наслідок перебування п@#$расів у владних кабінетах.
Я ніколи не повірю, що така схема централізовано створилася на всіх азс одночасно. Навіть якщо це так, то це монопольна змова, яку держава не повинна допускати. Але ставити обмеження націнки на роздріб і не ставити таке обмеження на опт — це геніальна ідея змови корупціонерів. І як бачимо ця схема дуже чудово працює.
Радий за того, хто добре заробляє на проблемах держави і громадян. Добра йому, добра.
Як і добра чудовій дівчині на заправці KLO. Яка залила по знайомству повний бак за готівку модному хлопчику і не дала навіть літра пального військовому.
Хотілось би написати, що серед нас живуть п@#$раси. Але вірніше написати : ми живемо серед п@#$расів.
(с) Вадим Лабас
 
Re: Где хороший бензин?

Та я вот наблюдаю за всем и думаю какую жоповозку прикупить - на дизеле или на газу

никакую
если есть деньги то вот
https://www.kharkovforum.com/showpost.php?p=70617077&postcount=62655
ты там кстати выразил тоже озабоченность
вот у тебя есть шанс
 
Назад
Зверху Знизу