ФЕНОМЕН БАНДЕРОФОБИИ В РУССКОМ СОЗНАНИИ

Light сказав(ла):
2 бармалей: просто некоторые Ваши "земляки" ведут себя через-чур рьяно и нагло, вот поэтому (надеюсь) недавно и была тема где нужно было выражаться на укр языке

На английском надо, вы неправильно сделали.
 
poni сказав(ла):
Пане Вуйко! Дуже рада бачити вас знову на цьому форумі!(ви мене пам'ятаєте?).
Одразу вибачусь перед усіма за офф, але мені конче необхідно сказати Вуйку, що я змінила своє ставлення до ураїнської, до України та до українців. Мені шкода, що я, коли ми обговорювали тему української мови була оппонентом Вуйка! Тепер ми на одному боці, вельми дякую за це панам россіянам.

Так!
Понi та Вуйко - браття!
Геть кацапську мову с Украiни!
 
sunrise сказав(ла):
На английском надо, вы неправильно сделали.

Може когда и начну на английском отвечать.. а може и уйду с этого форума... временами подмывает...
 
Congratulations, Poni!
Welcome to the club of true Urkainian partiots!

Вiтаю вас, Понi!
Це добре, що ви переконались в справжню украiньску патрioтку.

Слава Украiне!
Смерть москалям!
 
Останнє редагування:
to poni

велкам до тіхуани! :)
пара моїх знайомих після всіх ціх подій, а особливо після промови пана путіна про те що "вся украина русскоязичная", сказали що важко тепер їм російською користатися, а одна з них навіть геть перейшла на українську :) пропоную зібратись і написати пану путіну листа-подяку за зміцнення патріотичних настроїв українців :)
 
Vujko сказав(ла):
to poni

велкам до тіхуани! :)
пара моїх знайомих після всіх ціх подій, а особливо після промови пана путіна про те що "вся украина русскоязичная", сказали що важко тепер їм російською користатися, а одна з них навіть геть перейшла на українську :) пропоную зібратись і написати пану путіну листа-подяку за зміцнення патріотичних настроїв українців :)

Кажи нi iмперiалiсту Пу!
Користуйся тiлькi україньскою!
Тi, хто розмовляю російською - е зрадники!
 
2 бармалей.

я, даруйте, пане бармалею, так і не вкурив, чи то ви мене розумієте, чи ні? якщо так, то нащо цей цілий цирк? якщо ні — то так і скажіть! вам зручніше англійською — будьте так ласкаві! (такий збіг, що я англійську розумію і розмовляю fluently.) мені байдуже якою мовою до вас звертатись, просто ви визначтесь якою і навчіться бути чемним.
 
2 sunrise

доста глузувати.
 
Light сказав(ла):
дружище, тебе что доставляет удовольствие доставать людей???
так выйди на улицу и до***сь к любому - и получишь законых 3,14здюлей!

Так ты империалиста Пу пидтримуешь?
 
я теж англійску розумію, але англійска не є наша рідна мова, таким чином не рузумію звідки ця пропозиція. Моя дівчина відмінно знає польску, але це не означає що її тут зрозуміє 90% відвідувачів, на відміну від української
 
Увага!

Утиск украйинськой мовы на форуми!
 
Capricorn сказав(ла):
я теж англійску розумію, але англійска не є наша рідна мова, таким чином не рузумію звідки ця пропозиція. Моя дівчина відмінно знає польску, але це не означає що її тут зрозуміє 90% відвідувачів, на відміну від української

Оце гарна срава!
Зараз треба зимниты назву миста с Харьков на Харкив у вашому профайли. Ще багато росузьмив на цём форуми лунае.
 
Санрайз! У Вас весьма специфическая манера шутить... В результате получается несмешно как-то :(
И еще более специфична марена вести дискуссию - Вам непременно нужно либо обращаться к оппонентам "сверху-вниз" либо откровенно ерничать.
У Вас комплексы, Санрайз. Обратитесь к хорошему психолгу.
 
Коломбина сказав(ла):
Санрайз! У Вас весьма специфическая манера шутить... В результате получается несмешно как-то :(
И еще более специфична марена вести дискуссию - Вам непременно нужно либо обращаться к оппонентам "сверху-вниз" либо откровенно ерничать.
У Вас комплексы, Санрайз. Обратитесь к хорошему психолгу.

А шо так? Несмешно? Треба додаты трохи гумору?

Сверху вниз? Ну, эта, нававерна, ат масковскава комплека старшева брата!

К черту психов, они только бабки горазды получать, в душе человеческой их них никто не смыслит.
 
Пане Вуйко, я можу тільки порадити вам прочитати тему "Це не стіыльки про політику, скільки про нас", тоді вам стане зрозуміло, що росіяни не чують нікого крім себе. Тобо ті росіяни, які спілкуються на цьому форумі. У мене ще залишилася надія на те, що інші іх співітчизники вміють бути чемними та уважними до тих, хто з ними спілкується. Але ця надія скоро розтане, якщо і далі полеміка тут буде продовжуватися так само як вона є зараз.
 
А шо так? Несмешно? Треба додаты трохи гумору?

Не треба додавати ніякого гумору, бо у Вас почуття гумору на жаль зовсім відсутньо :(
Зрозуміло?

Сверху вниз? Ну, эта, нававерна, ат масковскава комплека старшева брата!

Не... я думаю, что это еще более глубокие комплексы :(
А Вы, Санрайз, уже изрядно разозлились, не так ли? ;)

К черту психов, они только бабки горазды получать, в душе человеческой их них никто не смыслит.

А что уже доводилось обращаться? ;)
 
poni сказав(ла):
Пане Вуйко, я можу тільки порадити вам прочитати тему "Це не стіыльки про політику, скільки про нас", тоді вам стане зрозуміло, що росіяни не чують нікого крім себе. Тобо ті росіяни, які спілкуються на цьому форумі. У мене ще залишилася надія на те, що інші іх співітчизники вміють бути чемними та уважними до тих, хто з ними спілкується. Але ця надія скоро розтане, якщо і далі полеміка тут буде продовжуватися так само як вона є зараз.

Я ничого не бачу!
Я ничого не чую!
Мое призвище Нечуй-Левицький!
 
Коломбина сказав(ла):
Не треба додавати ніякого гумору, бо у Вас почуття гумору на жаль зовсім відсутньо :(
Зрозуміло?



Не... я думаю, что это еще более глубокие комплексы :(
А Вы, Санрайз, уже изрядно разозлились, не так ли? ;)



А что уже доводилось обращаться? ;)

Это известная точка зрения. Я, как природный хохол, хрен дам хоть рубль психотерапевтам!
 
Чужой
так, я росіянин за походженням, але мій рівень достатній щоб розуміти й писати. доречі я і россійскою пишу з помилками, я технарь, а не лінгвіст.

п.с. буду вдячний за віправлення помилок у моєму посту 64
 
Назад
Зверху Знизу