Змінюй хід війни! Допомагай ЗСУ!
  • Знижка на баннерну рекламу 30%! Банер на всіх сторінках сайту, в мобільній та десктопній версії за 14 тис. грн на місяць. Статистика сайту. Контакт: kharkovforum.com@gmail.com

Фарион

  • Автор теми Автор теми Dynafit
  • Дата створення Дата створення

Ну просто б вибачилась одразу, пояснила..ну не було б питань...А вона в свому репертуарі..Млять.....

Тоді так...


 
2D2CsOhNZnynKwe8rsMQvvTbzaV4tFYlE0.jpg
Даруйте, а хто питав, Ісус?
 
Фактично зараз шанувальники Фаріон та вона сама просто прикриваються саме мовою.
Фаріон зараз потрапила у гівно не за мову, всі адекватні не проти мови, а за те, що ця курка- орлиця так виразилась, що принизила воїнів.
Саме за це, а не за мову...
Я приводив вище допис Д. Яроша, який відреагував на цей скандал, процитувавши такі слова, під котрими мабуть усі підпишуться.
Але там , як на мене, одразу видна різниця у формі, щодо питання мови, від того, як це подає Фаріон.
Ось за це й послали її *****, а не за мову..Й правильно зробили....
 
т.е. она тупо даёт аргументы ***лопропаганде "вы видите, что творится, как притесняют руский языг".
Именно.
Помним, как этой тётькой и здесь на хфоруме
*****ня размахивала в 2014-м
 
Вона згадала старий правопис, але ж сама ним не користується.
Його шанувальницею є Забужко. Прозу не читала, тільки вірші.
 
Між іншим - лантух і чувал. Вже дуже рідко почуєш у побуті.
Це відносно спрощення мови.
 
Пані олиця таки допроситься, що на офіційному бланку їй поставлять печатку з написом "Пішла *****!


Цитата Фаріон:
Шановне панство! Мої звернення про хамську поведінку майора Жоріна та Кротевича до Президента України і Міністра оборони Р. Умерова повернулися .....назад НЕ зареєстрованими. Нині надіслала первіснообщинним методом. До місяця посадовці-тимчасовці мають оцінити вчинок реінкарнованих матросів дибенків, а разом із тим загрозу большевизації армії. Бо що на язиці, те і в голові. Поний текст звернення у блозі.

Да стули ти вже свій писок, тебе не за мову послали *****, а за твого рота, який образив військових.
Але вона й прямо зараз ображає (див. її цитату вище..):відстій::***:
 
Останнє редагування:
т.е. она тупо даёт аргументы ***лопропаганде "вы видите, что творится, как притесняют руский языг".... Надеюсь, ей в СБУ это пояснят. А лучше - чтоб эта филологиня "нечаянно утонула". В ванне.
Ти переймаєшся, що скаже ***лопропаганда?
І СБУ теж цим переймається?
 
То маємо перейматися, що скажуть *****аси? Як би чого не вийшло?
Маємо на рівному місці не давати їм зайвого фактажу для перекручування на свою користь.
Але то таке- завжди було й буде у *****ів.
А ось принижувати воїнів, свідомо, чи не свідомо - це потребує різкого осуду в цей час....
 
Ситуація комічна трапилась зі мною в АТБ. Як раз під цю тему.
Я взяла цукерок і батон, підійшла до каси. Крайніми стоять дівчина та хлопець у камуфляжі.
Черга невелика - декілька чоловік. Питаю російською - ви стоите? Вони пропускають мене наперед.
Думаю - мабуть хочуть побалакати, не спішать. Та ні! Стають за мною. Мені ніяково, ше й не розібрала, якою мовою вони між собою.
Звернутись до них мовою?? А якщо вони вирішать, що я "витикуюсь". На російській - не кращий вибір. А тут ще й Фаріон згадалась.
Обираю мову - взагалі ви ж можете без черги піти до каси. Тут часто звучить - пропускайте військових.
Вони посміхнулись - ми не спешим! Не захотіли навіть переді мною стати. Теж в руках щось невеличке було.
 
Так, маємо. Бо на Заході її досі слухають, розвісивши вуха.
Чекай-чекай. На заході слухають кого? Фаріон? Та ну. Ну навіть нехай. Слухають. А я кажу про *****ську пропаганду. Вірніше, не я)
 
Назад
Зверху Знизу