Фарион

Тогда чем руководствуемся, утверждая, что русский не является языком международного общения? Пролетарской сознательностью? Я же говорю - бомба была заложена, а сейчас она рванула.
 
За рыбу гроши... Каким законом? Название хотя бы? или просто абы ляпнуть что-то с умным видом?
А вот в ст.9 Конституции прямо написано следующее: "Чинні міжнародні договори, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України, є частиною національного законодавства України. Укладення міжнародних договорів, які суперечать Конституції України, можливе лише після внесення відповідних змін до Конституції України."
Украина ратифицировала общую техническую процедуру ООН, вместе с понятием "международный язык общения". И заодно с понятием "языки национальных меньшинств" от ЮНЕСКО.
 
Требование доказать "наличие отсутствия" - это демагогия.
Так не занимайся ей! Нет ссылки на закон, что мы "не такие", значит, это твоя личная хотелка. А доебаться к частностям, что это взято из Европейской Хартии региональных языков - ну, не юрист я, писал по памяти. Но принцип тот же - национальный раздел взят из международного документа.
 
Я прекращаю этот бессмысленный спор. Если хочется полной ясности - подавайте запрос в Конституционный суд, это их прерогатива - толковать Конституцию.
 
пані продовжує...
це ж прямо її стихія...


 
Я обычно вступался за Фарион, но кривые речи в сторону ВСУ осуждаю
 
треба було давати текст на англійській, бо кацапами нас з Вами опонент обізве.

Ось мало-мало тексту з Вашого посилання у кацапсьскому перекладі:

to opponents: Таке ось...
 
Я обычно вступался за Фарион, но кривые речи в сторону ВСУ осуждаю
Берут интервью у похуиста.
-- Как вы относитесь к живописи?
-- Похуй
-- Как вы относитесь к музыке?
-- Похуй
-- Как вы относитесь к деньгам?
-- Деньги?! - Деньги люблю!!
-- Так это же противоречит вашему жизненному принципу?
-- Похуй
 
пані продовжує...
це ж прямо її стихія
У Хваріон манія величі. Вже себе з "Мовою" асоціює, тобто, хто проти неї - той проти мови. І за путіна.
Шваркнути б чимось по макітрі, шоб вона принишкла.
Хитрожопа маніпулянтка.
 
Я обычно вступался за Фарион, но кривые речи в сторону ВСУ осуждаю

Так саме ж за це й отримала таку реакцію...
Але вона ж зараз тільки набирає обертів у своїй звичній справі й манері...
Й тут аж мені стає цікаво- наскільки будуть сталевими й послідовними "яйця" , зокрема тих, проти кого вона буде позиватися , прикриваючись загальними гаслами щодо мови, яку ніхто й не паплюжив у даному випадку....

Подивимось, що буде далі..щоб це не перетворилось у суцільний цирк...

 
пані продовжує...
це ж прямо її стихія...



не за "політичні переконання", а за провокаторську діяльність на користь рашистів (ну або ж за пропаганду нацизму). Така моя персональна думка про цю курку та її публічні вибрики.
 
Те що рашисти використають її вибрики - це точно. Але ж і твої також.
 
Подивимось, що буде далі..щоб це не перетворилось у суцільний цирк...
найкраще - її тихо притопити, "невідомим злочинцям". Поки русня не підняла прапор "ось бачите - як українські нацисти зааборонюють свому народу розмовляти його мовою"... Ось цього ця курка хоче...