Дзеркалля (мова спілкування в темі - українська).

Мені сказали, що акумулятори треба розряджати, щоб відсотків 10 залишалося, а потім тільки заряджати, це, мовляв, подовжує їм життя
Реклама тут як тут :-)
Screenshot_20240422-175312.jpg
 


У нас це називається ряднинка :)
 
Лено, ти сьогодні не сонна? Щось погода діє капець.
 
Давайте поспілкуємося про щось приємне. Може спогади якісь... Будуть ідеї і пропозиції?
 
Давайте поспілкуємося про щось приємне. Може спогади якісь... Будуть ідеї і пропозиції?
Я сьогодні вісь день згадую дитинство. Як мі з подружками робили "секретики" з скла и фантіків, бусин... А хлопці вистежили и все разорили. А ми потім їх головного спіймали, зажали в куту и кричали йому що зараз "Як двинемо йому по переднему месту!" :D
 
Я сьогодні вісь день згадую дитинство. Як мі з подружками робили "секретики" з скла и фантіків, бусин... А хлопці вистежили и все разорили. А ми потім їх головного спіймали, зажали в куту и кричали йому що зараз "Як двинемо йому по переднему месту!" :D
А що таке секретики?
 
"секретики" з скла и фантіків, бусин..
У калейдоскопі були красиві різнокольорові скельця. Пам'ятаю один момент, коли я сиджу під крильцем бабусиного будинку (там де я жила, його часто робили високим, під нього можна залазити), і роздивляюся ці скельця, і ще якісь камінчики.
 
Погода сьогодні дуже гидка.
А що таке секретики?
Ну це таке, це таке... в таємному місці, під скельце в ямку гарно викладалися фантики, бусинки, як картина. І це закопувалося. Потім приходиш, пальчиком розгрібеш, а під скельцем гарне:) А хулігани все псували! Нам було по 8-10 років. Ви таке не робили?)
 
Назад
Зверху Знизу